• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    CORIM
    CORIM --- ---
    APRILMOUSE: Mno - britky IMO taky
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    no mně všeobecně přijde, že sia a ori jsou spíše rychle zvykací na jiné kočky :) taková nasraná ublížená barma, to je úplně jiná liga :D
    COVERDALE
    COVERDALE --- ---
    Jak to čtu tak to mám celkem štěstí, naše Isis (seal point) Lilušku (blue point) přijala v klidu, Lili sice první týden vydávala zvuky jak když někdo vrtá ale pak po čtrnácti dnech si zacali lízat navzájem kožichy a vše bylo v poho. A když se perou tak to je vždy jako hra, a když to přestane Isis bavit tak na ni zasyčí a Liluše dá pokoj
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    něžné a milé bestie :)
    GIO
    GIO --- ---
    jsou.. bestie to jsou.)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    já si stejnak myslím, že siamy jsou Jekyll a Hyde v jedné osobě :)
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    no viite ja mam mix cernou i bilou a tim padem zlo koncentrovane
    GIO
    GIO --- ---
    APRILMOUSE: ok, ja ti dam mileho kocourka a ty mi das tu zlatou cernotu(tu hodnou!),ú))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    tak jo, nesmím být tak útlocitná a budem jim dávat víc prostoru na vyříkávání. Na noc a během naší nepřítomnosti je budem dál zavírat.
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    já jsem bijící se kočky taky teda řešila, nicméně jsme je oddělovali v době, kdy nejsme doma, aby se nezabily, jinak to bylo normálně otevřený a bitky se rozháněly... krmení na jednom místě, a když byly spící tuhý, tak jsme je k sobě různě nenápadně sunuli...

    a že tu taky byly bitky do krve :(
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    GIO: jehé to je totéž, co mám doma, jen inverzně :D :D fakt bychom to měly vyčenžovat!
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    no ale mám pocit, že všechno dělám blbě. Asi jsem málo trpělivá .))
    GIO
    GIO --- ---
    no vidis, ty vubec nepotrebujes poradit.)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    přesně to jsme udělali - pelechy zrušeny, Elza je u mě v posteli každou noc. Takže nezbývá než vydržet a Samíka občas vypouštět. Budeme je tužit a sebe zvykat na fackovačky.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    jj, tak to děláme. Samík je zavřný a Elza má volný pohyb.
    GIO
    GIO --- ---
    ale! oni siamaci umi byt takovi, je to proste jejich vlastnost.. se podivej, jaka je Cruella..a kocouri byvaji horsi
    GIO
    GIO --- ---
    zrus pelechy, ktere byly, proste je seber, kocku si ber do postele, kocoura ne.. proste trosku mu sraz hrebinek.
    GIO
    GIO --- ---
    to je fakt divny... to bych asi zavirala jeho a postupne je na sebe zvykala, pres dvere, krmila je pobliz tech dveri z obou stran... a tak.. postupne.. ale je to had teda.)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    On je hroznej suverén a obsadil všechna lukrativní místa.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    honí ji, pak ji dostihne a zmlátí. Je to vždycky takový chumel, samý hrozný řev a plno lítajících chlupů. Právěže je divný, že on je u nás nový a mydlí ji. Kastrovaný je před prvním rokem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam