• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    GIO
    GIO --- ---
    no vidis, ty vubec nepotrebujes poradit.)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    přesně to jsme udělali - pelechy zrušeny, Elza je u mě v posteli každou noc. Takže nezbývá než vydržet a Samíka občas vypouštět. Budeme je tužit a sebe zvykat na fackovačky.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    jj, tak to děláme. Samík je zavřný a Elza má volný pohyb.
    GIO
    GIO --- ---
    ale! oni siamaci umi byt takovi, je to proste jejich vlastnost.. se podivej, jaka je Cruella..a kocouri byvaji horsi
    GIO
    GIO --- ---
    zrus pelechy, ktere byly, proste je seber, kocku si ber do postele, kocoura ne.. proste trosku mu sraz hrebinek.
    GIO
    GIO --- ---
    to je fakt divny... to bych asi zavirala jeho a postupne je na sebe zvykala, pres dvere, krmila je pobliz tech dveri z obou stran... a tak.. postupne.. ale je to had teda.)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    On je hroznej suverén a obsadil všechna lukrativní místa.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    honí ji, pak ji dostihne a zmlátí. Je to vždycky takový chumel, samý hrozný řev a plno lítajících chlupů. Právěže je divný, že on je u nás nový a mydlí ji. Kastrovaný je před prvním rokem.
    GIO
    GIO --- ---
    jo to je stejny no...to se jen fackujou, iho lepsi, nez kousance porad..
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    škrábance na hlavě a vždycky plno vyrvaných chlupů
    GIO
    GIO --- ---
    a co ji udela? divny je, ze bije on ji, to by neel, je kastrovanej vlastne?ja uz to zapomnela..
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    Elza mu právěže uteče málokdy a ten způsob bitky mě vždycky strašně rozhodí.
    GIO
    GIO --- ---
    jake zraneni si zpusobuji?
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    kurňa, na to nemám. Ale asi má pravdu, že by se měli trochu otužovat.
    GIO
    GIO --- ---
    proste chci,a by si to konecne vyjasnili.. zarit ji, tka pokazde kdyz ji pustim, pobezi ho hned hledat no.. kdyz jsou tu navolno, tak on zaprve utece(temer vzdy)..a ji to taky nebavi cely den.. jakmile byla zavrena, tka ihned po vypusteni se jej jala hledat, coz normalne nedela
    GIO
    GIO --- ---
    jo... resp. kordulu za to hubuju. hodne. on se jen brani, ona ho honi a rasi.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    takže je necháváš aby se rvali?
    GIO
    GIO --- ---
    chapu, u nas to jsou taky slusne bitky,a le k oddeleni jsemporad nedospela, nejak to neumi rozhodnout... snad se to konecne vyresilo ted..
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: no právě - aby si neubližovali. Zatím se bijou dost děsivě, na což nemám nervy, tak je odděluju co můžu. Ale je mi jasné, že se musí konfrontovat aby se pak mohli srovnat. Navíc Elza je stresař, tak mám o ni starost.
    GIO
    GIO --- ---
    MAIKOR: nepropadej panice, ej to nadlouho, ale urcite tovyjde.. na dokonalosti nikdo nelpi, dulezity je, ay si neublizovali, no..,)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam