• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    Tento klub je věnován siamským, orientálním kočkám (IV.skupině) a jejich chovatelům, majitelům a příznivcům. Chtěla bych se tu zaměřit na zkušenosti s těmito neodolatelnými ufonky, na výstavy, zkušenosti s chovatelskými stanicemi. Na nástěnku bych chtěla postupně dát seznam chovatelských stanic u nás. Vítané jsou samozřejmě fotky vašich drzounků.

    Siamská kočka je drzá, panovačná, dotěrná, domýšlivá, pyšná, hlučná, něžná a okouzlující. Svým uhlazeným, cizokrajným zjevem, zbarvením a safírově modrýma očima bez vyjímky každého upoutá.

    rozbalit záhlaví
    SARRI
    SARRI --- ---
    MAIKOR: jj umela.. spis mi rekni jak si to prestavujes

    ID
    - jmeno ufona
    - foto ufona
    - jmeno dalsiho ufona
    - foto dalsiho ufona

    ?
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    uměla bys sis s tím poradit? Já jsem na takový věci levák, ale mohla bych zmermomocnit muže.
    SARRI
    SARRI --- ---
    MAIKOR: myslim ze bez problemu
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    jde něco takového vytvořit na nástěnce?
    GIO
    GIO --- ---
    muzem.)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    abysme měli přehled nejen kolik nás je, ale aby jsme věděli kdo je čí a jak se jmenuje.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    tak mě napadá, že bysme mohli udělat seznam našich ufonů třeba i s fotkama, co vy na to?
    SARRI
    SARRI --- ---
    taky jsem nasla neco v mobilu .. i kdyz teda ulovit nakou fotku u nas doma je temer nemozny

    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    sealové kotě bez kresby od Kordul nehrozí, co?
    GIO
    GIO --- ---
    btw shanim kryciho kocoura seala, a nemuzu sehnat, pomoooc.)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    JANOS: je hezounká a ty oči má suprový. Kolik jí je?
    GIO
    GIO --- ---
    aa sealka.)
    JANOS
    JANOS --- ---
    Neco co jsem nasel v mobilu:


    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: pod to se podepisuju
    JANOS: tak až budeš mít fotku po ruce, určitě na nás nezapomeň :)
    GIO
    GIO --- ---
    :) jo zalovim v pameti:))
    JANOS
    JANOS --- ---
    Bohuzel nemam zadnou po ruce, ale myslim ze jste ji videli kdyz byla mala (tak pred 4-5 lety)
    GIO
    GIO --- ---
    JANOS: no.. takze tak:) a fotku mas?.)
    JANOS
    JANOS --- ---
    Ja dal za Siamku s PP, ale variant, nevhodna na chov 10.000 takze tak :)
    GIO
    GIO --- ---
    SASH: kdyz si poridim kocku v belgii, tak snad mam v umyslu na ni chovat normalnim zpusobem, se vsemi nalezitostmi, a nefrkam kotata, ktera nejenze ani omylem nevypadaji jako soucasny standard siamky, ale spis thajky, a to jeste buhvi jestli.. a navic nevim, jak je to se zdravim rodicu..a vubec jestli jsou rodice prokazatelni.
    takze bych o cene, za kterou ji poridila , a kde, dost pochybovala, pokud to nema na papire. a i tak, pokud kotata nemaji pp, maji "cenu" ockovani.. porotoze cistokrevne zvire bez papiru je vpodstate "necistokrevne" a pro dalsi chov toho plemene nepouzitelne. toz tak, proste za tri tisice se da koupit casto i kote s PP, ktere treba nema chovatelske ambice,a le ma prokazany puvod, takze chtit to za neproverene zvire(jak zdravotne, tak puvodove) je lumparna.
    to rika chovatel siamek, pokud je to moc ostry tak se omlouvam, ale proste to tak je.



    MRNOUS: sorry, ale kdo chce za odchov normalniho krasneho kotete typu xperia tri litry, ty jo? ne.. tak vidis.)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SASH: mažu, takovéto inzeráty tady nemají co dělat.
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    3000 jsou provozni naklady na odchov trimesicniho kotete (jidlo, stelivo a zakladni veterina - odcerveni ockovani) :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam