• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    SARRI: btw kdybys treba chtela vyzkouset ty Roayl Sensible (koneckoncu jsou urcene pro citlive zazivani), stav se, odsypu ti, at to nemusis kupovat na zkousku :)
    SARRI
    SARRI --- ---
    vlastne 5 let jim je
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    SARRI: podle ceho vybirat je jednoduchy - zjistis si obecne co je dobre a co je spatne a pak se pohybujes v tom prostoru mezi .. vybrat cim krmit neni lehky, protoze ti to ta kocka musi zrat (treba sebezdravejsi granule nekomu nechutnaj) a musi ji to sednout (tj. nezvracet, dobra stolice, atd atd - a ani superzdravy granule taky nemusi vsem delat dobre) - takze pak metoda pokus omyl :)
    SARRI
    SARRI --- ---
    APRILMOUSE: 4roky, kastrati
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    hele třeba ten IAMS se vůbec dá sehnat třeba i líp, bývají akce a tak...
    jak máš starý kočky, kastráty, nekastráty?
    SARRI
    SARRI --- ---
    co se masa tyce krmim pouze DM kapsickama, mistickama a obcas jim koupim neco na prilepsenou ..

    ja krmila hillsem a jeden to nezral vubec a druhej z toho byl jak koule ..

    trosku me ta zenska znejistela a zacala jsem premyslet podle ceho bych jim to zradlo jako teda mela vybirat a uvedomila si, ze vlastne vubec nemam tuseni
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    SARRI: ja jsem presel na krmivo od Roayal Canin kvuli jednomu zvraceci/posrankovi .. kupujem Royal Canin Sensible, na mall.cz a bvyjde to tak 100 kc na kilo (max 120) .. co z mi prijde jako v pohode cena, zvlaste za klidny zazivani ..

    nicmene pointa je - i "superpremiovky" se daj sehnat za slusny prachy :)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    APRILMOUSE: nebo abych zase nekecala, ze čtyřech po tom blije jedna, ale těm ostatním to moc nechutná :D jako ta Purina
    GIO
    GIO --- ---
    konzerva taky vyssi kvality, a ji hodne maso syrove/varene
    GIO
    GIO --- ---
    jakko, ja krmim temer furt superpremiovkama, plus obcas konzerva, a kocka ma tezke jaterni problemy, ktere se nejspis zezacatku projevovaly zvracenim, coz jsme blbe vyhodnotili, takze na to bacha:-/
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    no hele.. jako purina v globále není až tak strašný, ale fakt je, že moje kočky po tom blijou taky.... já se se žrádlem ustálila na Hills/IAMS a střídám to.

    Jinak možná bych zkusila ještě kočky odčervit, preventivně.
    SARRI
    SARRI --- ---
    holky poradite mi s necim ..
    aktualne resim zvraceni svych kocek .. i kdyz maji pristup travy tak zvraceji temer denne a nerekla bych, ze to souvisi s bezoarama
    bylo mi porazeno, ze mam koupit pastu na traveni ve zverimexu. Pani ve zverimexu mi tvrdila, ze pokud krmim obycejnym zradlem (krmim timto coz kockam chutna a ze rou to oba dva .. http://krmeni.cz/produkt/purina-cat-chow-hairball/kategorie/purina-cat-chow-621 .. coz nazvala krmivem pro potkany naprosto nedostacujicim) tak v tom chybi cosi co jim pomaha travit a proto zvraceji .. netusite co je na tom pravdy?
    prodala mi tohle s tim, ze jim to mam davat furt a ze tehle 100g je asi na tyden ..
    Gimpet Pasta Malt - Soft Extra 100g - Trávicí systém | HappyPet.cz
    http://www.happypet.cz/pro-kocky/vitaminy-a-leciva/travici-system/2633-gimpet-pasta-malt-soft-extra-100g/

    a muj dotaz .. opravdu je to zradlo takovy svinstvo? prej mam krmit superspemiem .. popravde receno to mi prijde zbytecne drahy .. pokud mam neco menit tak bych rada nakej dobrej pomer cena vykon .. ted me mozna ukamenujete, ze chci na kockach setrit ehm
    dal je mi jasny, ze kdyz pasta nezabere tak asi veterina prijde na radu ..

    a dalsi vec .. jak casto odcervujete pokud kocky krmite syrovym masem (at premrazenym nebo vnitrnostma)?

    zamerne pisu spis vam siamkarkam nez do obecnyho kociciho auditka
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    proto jsou ty siamky tak popularni, se to da krmit vokurkama... :-)

    Джиджи Ал Котконе на 18 г.(№3) - YouTube
    https://www.youtube.com/...feature=player_embedded
    BRANA
    BRANA --- ---

    GIO teda silny i tak, to jsi hodna

    je s nima legrace :)
    CORIM
    CORIM --- ---
    GIO: Fotky!
    GIO
    GIO --- ---
    tak uz jsou v tom stanu obe holky a fackujou se skrz vchod:))
    SARRI
    SARRI --- ---
    PETTA: si kdykoli vitana ;) dalsi ruce na hlazeni ;))
    GIO
    GIO --- ---
    jsem ditku poridila ve sleve stan z ikea a kdo myslite, ze v nem furt je?

    ano, Cruella:) dokonce uz se snazila odvlect odtamtud i plysoveho zajice, co vypada jak prejetej,)
    PETTA
    PETTA --- ---
    SARRI: ja se na ne nekdy budu muset prijit podivat na ufonky :D
    PALIULI
    PALIULI --- ---
    GIO: škoda, že ale uplně nepatří do klubu :) , já bych nejradši do ocicata doplnila kousek siamky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam