• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    APRILMOUSE: to je jen nejakej optickej klam, ne? nebo ji nekdo zbouchnul? :))
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    jdu ji vyhrabat :D ale aby mi ji GIO nesebrala, že se o ni špatně staráme :D - přitom Agátka jí výhradně jen granule, nic jinýho nechce.. jako jiný, nejmenovaný černý odpaďáky :D
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    APRILMOUSE: ukaz :) at Hrosikovi neni lito, ze je jedinej tlustej :))
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    MRNOUS: copak černá, ale ty fotky zepředu ani nedávám :D normálně soudek s nožičkama :D
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    APRILMOUSE: z Agaty uz je taky peknej cernousek :)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    Až do zítra hlídám kamarádce dceru (báječný - hlídat pubertální děvčata je pro mě skoro sen :) a venčí mi kočky... tak nějaký spamík :)

    tlustínek Agátka :)





    Malá blbě čumí :D



    SARRI
    SARRI --- ---
    ENKATT: jezis ta/ten ma vyraz!
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    mecholupy karantena:
    GIO
    GIO --- ---
    profender
    SARRI
    SARRI --- ---
    a cim teda odcervujete?

    ja odcervovala drontalem, ale priznam se ze uz ani nevim kdy naposled
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    možná by třeba i nebylo od věci navštívit nějakou kočkovýstavu a nabrat si vzorečky a vyzkoušet :) i když teda naše kočky takhle v malým sežerou cokoliv, jak to je nové :D :D

    Ale fakt bych začla tím odčervením
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    SARRI: btw kdybys treba chtela vyzkouset ty Roayl Sensible (koneckoncu jsou urcene pro citlive zazivani), stav se, odsypu ti, at to nemusis kupovat na zkousku :)
    SARRI
    SARRI --- ---
    vlastne 5 let jim je
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    SARRI: podle ceho vybirat je jednoduchy - zjistis si obecne co je dobre a co je spatne a pak se pohybujes v tom prostoru mezi .. vybrat cim krmit neni lehky, protoze ti to ta kocka musi zrat (treba sebezdravejsi granule nekomu nechutnaj) a musi ji to sednout (tj. nezvracet, dobra stolice, atd atd - a ani superzdravy granule taky nemusi vsem delat dobre) - takze pak metoda pokus omyl :)
    SARRI
    SARRI --- ---
    APRILMOUSE: 4roky, kastrati
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    hele třeba ten IAMS se vůbec dá sehnat třeba i líp, bývají akce a tak...
    jak máš starý kočky, kastráty, nekastráty?
    SARRI
    SARRI --- ---
    co se masa tyce krmim pouze DM kapsickama, mistickama a obcas jim koupim neco na prilepsenou ..

    ja krmila hillsem a jeden to nezral vubec a druhej z toho byl jak koule ..

    trosku me ta zenska znejistela a zacala jsem premyslet podle ceho bych jim to zradlo jako teda mela vybirat a uvedomila si, ze vlastne vubec nemam tuseni
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    SARRI: ja jsem presel na krmivo od Roayal Canin kvuli jednomu zvraceci/posrankovi .. kupujem Royal Canin Sensible, na mall.cz a bvyjde to tak 100 kc na kilo (max 120) .. co z mi prijde jako v pohode cena, zvlaste za klidny zazivani ..

    nicmene pointa je - i "superpremiovky" se daj sehnat za slusny prachy :)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    APRILMOUSE: nebo abych zase nekecala, ze čtyřech po tom blije jedna, ale těm ostatním to moc nechutná :D jako ta Purina
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam