• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    Tento klub je věnován siamským, orientálním kočkám (IV.skupině) a jejich chovatelům, majitelům a příznivcům. Chtěla bych se tu zaměřit na zkušenosti s těmito neodolatelnými ufonky, na výstavy, zkušenosti s chovatelskými stanicemi. Na nástěnku bych chtěla postupně dát seznam chovatelských stanic u nás. Vítané jsou samozřejmě fotky vašich drzounků.

    Siamská kočka je drzá, panovačná, dotěrná, domýšlivá, pyšná, hlučná, něžná a okouzlující. Svým uhlazeným, cizokrajným zjevem, zbarvením a safírově modrýma očima bez vyjímky každého upoutá.

    rozbalit záhlaví
    CORIM
    CORIM --- ---
    APRILMOUSE: Koukam stejny kreslo jako mam doma a koukam, ze je obsazene oblibene misto pro "balancujici" kocku nahore na operadle.
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    Koček není nikdy dost :D dobrý pracovní prostředí, ne? :D
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    teda Agatha je uzasna, takova mourina z ni je, no a co tak je trochu korpuletni, vsak je to dama
    GIO
    GIO --- ---
    A majioba uzasnou kresbu
    GIO
    GIO --- ---
    No nahodou je krasna . Ja si cenim toho, ze se vsichni maji blahobytne,)
    Mamince uz je taky zas hej a to je hlavni
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    MRNOUS: hi no jo.. jsem to maskovala (prokletí fotografů, ven jdou jen fotky, kde všichni vypadaj dobře :D
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    APRILMOUSE: Hroch je je jeden :)

    je to divny, kdyz si vyfiltruju tvoje fotky s Agatou, na ktery je i ze predu, zbohu, zeshoda, z kvetna a dubna, tak na nich jako valecek rozhodne nevypada ..

    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    MRNOUS: no je :D možná bych ji měla já přejmenovat na Hrocha :D
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    protoze Horch neni valecek, vsechno ma stihly - nohy, zada, boky, hrudnik .. a pak k tomu ma klokani vak a v nem tukove zasoby :)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    APRILMOUSE: chces rict, ze ve skutecnosti je to fakt valecek? :)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    MRNOUS: mno... optickej klam... :D :D já bych prostě řekla, že ráda jí a moc neběhá :D
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    APRILMOUSE: to je jen nejakej optickej klam, ne? nebo ji nekdo zbouchnul? :))
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    jdu ji vyhrabat :D ale aby mi ji GIO nesebrala, že se o ni špatně staráme :D - přitom Agátka jí výhradně jen granule, nic jinýho nechce.. jako jiný, nejmenovaný černý odpaďáky :D
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    APRILMOUSE: ukaz :) at Hrosikovi neni lito, ze je jedinej tlustej :))
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    MRNOUS: copak černá, ale ty fotky zepředu ani nedávám :D normálně soudek s nožičkama :D
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    APRILMOUSE: z Agaty uz je taky peknej cernousek :)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    Až do zítra hlídám kamarádce dceru (báječný - hlídat pubertální děvčata je pro mě skoro sen :) a venčí mi kočky... tak nějaký spamík :)

    tlustínek Agátka :)





    Malá blbě čumí :D



    SARRI
    SARRI --- ---
    ENKATT: jezis ta/ten ma vyraz!
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    mecholupy karantena:
    GIO
    GIO --- ---
    profender
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam