• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    Ja si zase musim stezovat na Hrocha..

    Jeho prace:

    2012-09-11 19.57.20.jpg (2510407 B)
    GIO
    GIO --- ---
    ja umru na ochcavani.))

    ale uz je objednana na pondeli, snad do te doby vydrzi nemrouskat..
    kazdopadne denne tak desetkrat udela obri louzi na novych schodech za skoro tricet tisic, proste vi, jak si to urychlit.. proc je ta kocka takova potvora, ma prvni posledni, je privilegovana mrcha, ale strasne se divi, ze ji nekdy nekam nepoustim, kdyz mi furt vsude cura, potvora.. dneska treba zas ochcala postel - coz nikdy driv nedelala, asi uz ji z tech hormonu hrabe.. bude ji lip bez nich , kotata nekotata, aspon doufam, jinak se fakt zblaznim:)) a doufam, ze to srovna i jeji ostatni problemy, doktor je tomu naklonen, ze vsechny zdravotni problemy muze zpusobovat prave hormonalni nerovnovaha..
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    dědkovi bych ještě k tomu měla vykapávat uši, ale na to si absolutně netroufám, protože by zas začal před náma prchat.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GENTIANA: o nasraných siamách mi ani nemluv. Máme nasraného dědka, chodí a furt nadává. Už nevím co se mu nelíbí. Jídlem ho rozmazluju (a tím pádem musím i ostatní), mazlíme, hrajeme si, povídáme si. A on furt chodí a řve. Blbě slyší, tak možná akorát neví, že řve tak moc. Asi umřem na umňoukání.
    SARRI
    SARRI --- ---
    mno my mame taky temer tichou domacnost po tom co se vyrvali cestou na a z veteriny .. navic vedeme trosku boj neb lecime oci a opetovne vystrabanou/vykousanou diru na krku .. takze to v praxi delame tak, ze ja nahanim jednoho kocoura a neustalu mu nekam neco kapu ci mazu coz doprovazi on svou urazenisti a uz se mi spis vyhejba a druhej toho vyuziva a chodi se o to vic mazlit :))
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Tak jsem nafasovala pytel r/d, že slinivka stabilizovaná, zkusíme Tukuvaka zhubnout. Tähti byla zamlada docela popelnice, z jánevímčehouž přešla na w/d bez mrknutí, takže jsem o ničem nepřemýšlela, navážila krmou dávku, nasypala do misky, kočka se zhmotnila odnikud, dvakrát k tomu čichla a zaječela No ty si snad děláš prdel, kdo má tohle žrát a pak zbytek dne chodila po baráku a nadávala. Večer jsem vyměkla a usoudila, že zkusím tu obvyklou metodu smíchat staré žrádlo s novým.

    r/d granule jsou trochu světlejší a menší než w/d. Do rána bylo přebráno a kočka se mnou nemluví.

    Ještě bude veselo, protože nasraná siamka je velmi nepříjemný tvor.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    u nás to po kočkách uklízí pes, já jen doleštím :)
    GIO
    GIO --- ---
    siamky a orienalky rady blejou, ano. ale ze by po sobe zraly zvratky, to ani jedna moje nedela.) nejsou psi.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    APRILMOUSE: moje je kočka přízemní a na linku kašle. Jakož i na další nábytky... a za to jsem jí nesmírně vděčná.

    SARRI: No, já Purinou v černejch pytlích krmila iks let a mohla bych dělat dalekosáhlé závěry, že kuli tomu má Tähti problémy se slinivkou, ale neobtěžuju se. Každopádně, včil už je starší a klidnější, ale zamlada se bohatýrsky nažrala, bohatýrsky napila, sedla, dvakrát grgla a jak jí to pěkně bobtnalo v žaludku, vrhla to vedle misky. A pak znova sežrala. Siamky a orientálky to prej rády dělaj.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    jejej, asi to tušila :)
    GIO
    GIO --- ---
    nojo, ted v tydnu nejspis.. ale naznacuje mrouskani, tak trosku vaham, je to potvora.)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    Kvůli těm zdravotním problémům, že? kdy ji to čeká?
    GIO
    GIO --- ---
    kordula jde na kastraci.))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    a tréning mojí trpělivosti :))
    A co u vás nového? Kromě udobřených zvířat? :)
    GIO
    GIO --- ---
    urcite, i tohle je vyvoj.)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    info od nás
    Elza a dědek Samuel včera vedle sebe v klidu povečeřeli a fackovačku si nechali až po jídle. Nevím jestli se mi to jen nezdá, ale frekvence bitek se unás ustálila tak na 1-3 denně. Na noc si Elzu bráváme k sobě abychom se vyspali, protože teta Cita (pes) je vždycky rozhání při sebemenším vrčení.
    No a ještě jsme zjistili, že Samík je nahluchlej. Vůbec nás neregistruje, když kolem něj procházíme, tak se furt chudák leká. Ale když ho volám k jídlu, tak to slyší. Možná neslyší ani Elzino vrčení a proto to seznamování jde tak ztuha. Ale tak furt ještě sázím na začátek topné sezony. U rozpálených kamen se musí skamarádit! :-)
    GIO
    GIO --- ---
    MRNOUS: ono to dost zkresluje,t y stiny, s tim silhanim to zas tak horky neni,a ony i zkresluji ty modre oci, vypadaji silahvejsi,a le kdyz se clovek podiva poradne, ma ty zornicky temer ve spravne pozici,a diva se treba na blizsi bod.. kordula nesilha vubec a obcas to nekde tak vypada...
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    GENEVIEVE: on neni nejak extra zvlast drobnej ... zalezi s cim porovnavas :)

    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    MRNOUS: ty kráso! já chápu, že špatný úhel pohledu, ale takhle vypadá vážně jako macek :-)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    CORIM: a tlustoch!!

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam