• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    GIO
    GIO --- ---
    super vem mi dva.))
    GIO
    GIO --- ---
    aha to je enco jinyho nez Zero odor
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    GIO: tohle
    Deox odor Zero pohlcovač pachů 500 ml - Drogerie PeMi
    http://pemi.cz/cs/detail-zbozi/pohlcovace-pachu-vlhkosti-29:1:1/deox-odor-zero-pohlcovac-pachu-500-ml-5298.html

    a vzhledem k tomu, ze se budu muset zasobit, tak ti klidne vezmu nejaky navic ..
    GIO
    GIO --- ---
    MAIKOR: tak.)
    GIO
    GIO --- ---
    kdes to kupoval? nevzal bys mi priste tez?.) bych si dojela a omrkla hrocha.)))
    GIO
    GIO --- ---
    zero odor jo?
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    jak vás tak čtu, tak jsem ráda za pochcaný okno :-))
    GIO
    GIO --- ---
    MAIKOR: no to je... u mne je to uz treti pripad nulove diagnostiky... u grety jsme tez nevedeli, sophiina prihoda pred dvema lety taky a ted tohle.. holt kocky jsou docela krehka a nevyzpytatelna zvirata, at si rika kdo chce co chce..
    GIO
    GIO --- ---
    odor zero rikas.. jasny, zkusim
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    no tyvado. Tak uvidíte jak se to vyvrbí po kastraci. To je ale tvrdý diagnostický oříšek :(
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    GIO: ahaaa ... no ja si ted konecne koupil ten Odor Zero a s fungovanim jsem spokojen .. jako curani dale to nezabrani, ale:
    - postrikane misto pak teda aspon pro me pocuranym nesmrdi (jsem to testoval napr vcera v noci, spal jsem v pocurany posteli, protoze uz jsme proste rezignoval a nechtel to znova a znova prevlikat)
    - vyrazne to redukuje dalsi opetovne precuravani - kdybyhc to nepostrikal nicim, pocuraj to hned, takhle to vydrzi tak dva dny, nez nacuraj znova -a navic si nemyslim, ze to delaj velky kluci, spis ze to proste svadi stale jeste velmi mlada kotata ..
    GIO
    GIO --- ---
    pis't vaek, to je takovy pripravek, koupis to na vystavach, ma to neutralizovatkocici pachy, coz funguje, kdyz se it to podari opravdu dukladne vycistit, treba podlahu to vytre paradne, ale z gauce to dostat nemzu
    GIO
    GIO --- ---
    nevime, co ji je.. zkusime kastraci, jestli to spravi urovnani hormonalni hladiny, pak proc ma furt rymu, protoze chlamky mela testovane a nic... asi polyp a ta srazlivost je taky divna, pri dobrych jaterkach je to zvlastni.. prijde jim i anemicka, ale testy tomu taky neodpovidaji..

    k tomu bleje. skoro vsechno, co sni,a le vzhledem k tomu, ze jeneorzumna a vzdycky se desne prezere(protoze je tu mam tri, nemuzu ji davat par granulek dfo misky, protoze to hned sezere a ostati maji prd), tka to bliti hodne souvis s tim stravovacim navykem.. jako proc to ma neivm, nejdriv jako mala nechtela jist skoro nic, pak rpi kotatech hezky zrala vsechno a ted zas mela obdobi, kdy jakoze nejedla skoro nic a najednou zas sezere vsehno/teda granule obcas pytlicek/, co do misky hodim, a fakt vsechno,a si aby ostatnim nezybylo. je cvok, to se vi.)))
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    GIO: coze na to mas?


    MAIKOR: nemusi byt cista ve smyslu vzhledove (alal barevne skvrny), musi byt naprosto cista ve smyslu zbytku kocici moci (bud stopro odbourana nebo stopro prehlusena jinou chemii, ale netoxickou prosim :))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: počkej počkej, to bylo až tak vážný? A co jí to vlastně nakonec bylo?

    MRNOUS: jestli chceš mít dokonale čistou matraci, tak leda novou a na ni pak igelit :)
    GIO
    GIO --- ---
    prersne, je tozacarovany kruh - jak to tam citi, furt v tom pokracujou:-/

    ja mam pist veak, ale mco to teda nepomaha,... asi to neumim moc dukladne vycistit
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    ja jsem nasel na netu odkazy na firmy, co prijedou (s vlastnim nadobickem) a matrace duklade vycisti - teda nejen matrace, ale i gauce/sedacky/apod ..

    ale radsi bych nejaky provereny kontakt, nez je necham se na tom vyradit - aby a) mi z ty matrace neco zbylo b) byla skutecne dukladne cista, protoze jakekoliv pozustatky roztaci dalsi kolo ocuravani - i u jinak mimo-zachod necuracich kocek :)
    GIO
    GIO --- ---
    ja bych potrebovala takto hloubkove vycistit jeden gauc.. a moc se mi to nedari.)
    GIO
    GIO --- ---
    MAIKOR: nene, ona ochcavala i kdyz zacla mrouskat, ale jen zlehka, ted uz normalne chcije, neznackuje, a rozjelo se to po kotatech..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam