• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    GIO
    GIO --- ---
    takove normalni,a le jsou z modrinu holt:))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    aby ne. moc dobře ví, že by pak nebylo na grancle :)
    a uka ty schody, jsem zvědavá, určitě budou krásný :)
    GIO
    GIO --- ---
    no, to uz je jak drak, ale nechaj me.)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    a nechají tě pracovat? Nejhodnější je asi to nejmenší koťátko, co?
    GIO
    GIO --- ---
    no, ja s nima doma dost jsem, a je mi to prd platny.)))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    a proto sedím furt v práci než abych šla dom :)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    já se třeba každý den těším domů, co za překvápko na mě bude čekat :)
    SARRI
    SARRI --- ---
    GIO: jo taky si rikam, ze se doma urcite ted zahrmelo a jsem zvedava co najdu po prichodu
    GIO
    GIO --- ---
    SARRI: nerouhej se.)
    SARRI
    SARRI --- ---
    MAIKOR: spis siamky s dusema britek ;)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: tak přát si to určitě můžeš :)) já bych na to asi neměla povahu. Když tam vidím některé případy, jak ožralci vyhodí psa z okna, toho dá doktor do kupy, oni ho vyhodí znova, řešičky s policií... asi bych se neudržela abych těm lidem nezakroutila krkem. Tak aspoň ošetřuju svá zvířata. Sice zadarmo, ale z lásky .)
    SARRI: počkej, ty máš britky? :))
    GIO
    GIO --- ---
    ja mela driv taky pohodu, ale holt, stalo se.)) do te doby jsem mela nejhodnejsi kocicky, co nikdy nic nepocuraly, to az ta bila obluda to tu rozvratila, holt osobnost.)
    SARRI
    SARRI --- ---
    jezis kdyz vas tak ctu tak jsem rada, ze ty my dva jsou takovy joudove .. za celou dobu souziti mi pouze 2x pochcali fatboye jinak nic neznicili, nestavkujou, nebojujou, jdou snadno chytil i udrzet a nikdy nejsou agresivni na sebe ano na nikoho jinyho
    GIO
    GIO --- ---
    splni
    GIO
    GIO --- ---
    jeden lepsi nez druhy.. a jo, mela jsem, je to dobrej job:)) ted uz to nevratim, skoda.) treba synáček splne me sny.) ale nutit ho nehodlam
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    tyjo, tys měla studovat na veterináře. Máš doma spoustu zajímavých objektů ke studiu :))
    GIO: ale kéž by to byla pravda .)
    GIO
    GIO --- ---
    je to blba povera, ano..
    GIO
    GIO --- ---
    MAIKOR: mela nejakou vrozenou poruchu imunity, autoimunitni reakce vypadala tak, ze ji prestaly fungovat zadni nohy. divny. po ctrnacti dnech na kortiko se to zlepsilo, ale ta diagnoza byla velmi "mlhava" spis "domnivame se".. byla u ortopeda, na neurologii, vsechna vysetrei, tri dny hospitalizace, a nic nenasli, jen ty nohy nefungovaly, byly jak z gumy... a pak se najednou "zaply"...
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: greta to byla ta sealka? A co ji trápilo?
    Nj, prý sedm nebo kolik životů. Pověry se drží dlouho.
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    GIO: ten jsem nikde nepotkal (asi ani nikdo jiny:) na ten Odor Zero z Pemi byly dobre reference, tak jsme to prubnul, a za 50 Kc co by clovek chtel, je to rozhodne lepsi nez nic :) zarputile ucuranky to sice neodradi, ale takovy normalni bych rek ze jo :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam