• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    CORIM
    CORIM --- ---
    GIO: Porid dominantniho kocoura :D
    GIO
    GIO --- ---
    BRANA: to je fajn prave no, ze ma primes "rozumne krve":))


    hvezda samice je v tom matriarchalnim zrizeni holt nahore a patricne se snazi si svou pozici udrzet no.. spolehame na kastraci, a ja hlavne spoleham, ze to srovna jeji jine zdravotni problemy, ktere nedovedou identifikovat ani doktori
    BRANA
    BRANA --- ---
    urcite v tom hraje roli, ze je krizena [vsech 10kotat z vrhu mely prevazne podobu siamskou], v necem ma klasickou siamskou povahu, ale jinak je bezkonfliktni, bezproblemova

    u tebe to bude asi tim, ze mas tu hvezdu samici, kazdy nasledek ma svou pricinu
    treba to prestanou delat, az nebude plodna, a ustali se celkova situace
    GIO
    GIO --- ---
    tvoje kocka ale neni siamka, ona je kocka s odznaky, ne? ono na te povaze fakt docela podstatne zalezi, mela jsem odznakovou kocku nazyvanou siamkou a taky mela uplne jinou povahu.)

    ja jsem s kockama doma, a nemylsim si, ze na ne nestacim. jsou proste takove, je jich vic, v tom jedna fertilni samice, proste to je pro ne prirozen.

    kastrovany zvirata mi zacly znackovat az pote, co to t vsechno ochcala ta plodna hvezda, coz je logicky.
    BRANA
    BRANA --- ---
    me nastesti 11.leta siamka neznackuje, a neni kastrovana, je strasne hodna
    13.lety klasicky kocour jen v puberte do 1.5roku hormonalnich navalu [kastr]
    a 12.leta cica taky neznackuje [kastr]

    ale nasi meli 5 psu, a bylo ochcavani kazdy den, prebijeni hierarchie, nedostatek pozornosti, zarlivost, rekla bych cim vetsi smecka na kterou se nestaci, tim vic prochcanej byt ;] [pokud nenaznacuje nemoc]
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    ja mam za sebou sestilety souziti s trema kockama, co se prechcavaly navzajem :-( v to postupne odchovany dve deti. Jedna umrela starim, druhou jsem venovala kamosce "na samotku" bez jinych kocek a treti obcura neco tak 1x mesicne (papir - krabici, letak...) coz mi prijde jako nulovy zlo po procuranym gauci (koupen novy) matracich atd. Jinak coby antismrad se nam nejvic osvedcilo toto www.likvidator-pachu.cz/likvidator-pachu-zvirata-na-pachy-po-zviratech/
    GIO
    GIO --- ---
    a ani nema konkurencniho kocoura doma.
    GIO
    GIO --- ---
    neznackuje, protoze sei jeste poradne nevrz
    CORIM
    CORIM --- ---
    Kdyz to tu tak ctu tak si rikam, jake stesti to mam, ze mam britky. Jako - ani Elias mi neznackuje - a to je mu 1.5 roku. A vsichni doma vicemene vzorne chodi na zachudek.
    GIO
    GIO --- ---
    takove normalni,a le jsou z modrinu holt:))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    aby ne. moc dobře ví, že by pak nebylo na grancle :)
    a uka ty schody, jsem zvědavá, určitě budou krásný :)
    GIO
    GIO --- ---
    no, to uz je jak drak, ale nechaj me.)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    a nechají tě pracovat? Nejhodnější je asi to nejmenší koťátko, co?
    GIO
    GIO --- ---
    no, ja s nima doma dost jsem, a je mi to prd platny.)))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    a proto sedím furt v práci než abych šla dom :)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    já se třeba každý den těším domů, co za překvápko na mě bude čekat :)
    SARRI
    SARRI --- ---
    GIO: jo taky si rikam, ze se doma urcite ted zahrmelo a jsem zvedava co najdu po prichodu
    GIO
    GIO --- ---
    SARRI: nerouhej se.)
    SARRI
    SARRI --- ---
    MAIKOR: spis siamky s dusema britek ;)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: tak přát si to určitě můžeš :)) já bych na to asi neměla povahu. Když tam vidím některé případy, jak ožralci vyhodí psa z okna, toho dá doktor do kupy, oni ho vyhodí znova, řešičky s policií... asi bych se neudržela abych těm lidem nezakroutila krkem. Tak aspoň ošetřuju svá zvířata. Sice zadarmo, ale z lásky .)
    SARRI: počkej, ty máš britky? :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam