• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    Tento klub je věnován siamským, orientálním kočkám (IV.skupině) a jejich chovatelům, majitelům a příznivcům. Chtěla bych se tu zaměřit na zkušenosti s těmito neodolatelnými ufonky, na výstavy, zkušenosti s chovatelskými stanicemi. Na nástěnku bych chtěla postupně dát seznam chovatelských stanic u nás. Vítané jsou samozřejmě fotky vašich drzounků.

    Siamská kočka je drzá, panovačná, dotěrná, domýšlivá, pyšná, hlučná, něžná a okouzlující. Svým uhlazeným, cizokrajným zjevem, zbarvením a safírově modrýma očima bez vyjímky každého upoutá.

    rozbalit záhlaví
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    GENTIANA: prave, proto me to zajima
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    ENKATT: to úplně vlevo se ovšem jeví dost ušatě.
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    ji trosku prerostly)))
    nemas vis fotek s detailama, jak ty kotata vypadaji stavbou tela?
    LU_UCA
    LU_UCA --- ---
    MAIKOR: ta černá je matka a vznikly z toho tyhle krásný koťátka...otec je právě orientální,ale nevim jakou má barvu
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    tyjo, mramorátka, jsou nádherný! i když ta kombinace plemen je trochu zvláštní. Vem si jedno černý (bo černá kočka je základ) a jedno mramorový .)))
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    LU_UCA: uááááá, ty jsou krásný. A vlčáky miluju.
    LU_UCA
    LU_UCA --- ---
    no já mám právě fenku československého vlčáka a ta se chová podobně jako kočka :D takže až se zžijou tak bude doma veselo

    EVILMIND: otec je orientální krátkosrstá kočka a matka je evropská kočka s britskou(údajně)

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LU_UCA: krizeneho s cim?
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    hlavně aby mělo nějakého parťáka na lumpačiny :)
    GIO
    GIO --- ---
    je to jedno, trhli jsou kluci i holky.)
    LU_UCA
    LU_UCA --- ---
    Chtěla bych se zeptat...možná si v nejbližší době budu pořizovat křížené orientální koťátko, je to sice otázka do pranice, ale doporučili by ste mi z vlastní zkušenosti spíš kočku nebo kocoura?Bude sdílet byt s mojí fenkou, takže ven mít přístup nebude už z toho důvodu že bydlíme v Praze.díky za odpovědi :)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    pomocníci úderníci :) Teplé a voňavé je přece da best!
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    Vyjmeme oblečení ze sušičky, vyhladíme, složíme a ještě teplé obalujeme souvislou vrstvou chlupů...
    GIO
    GIO --- ---
    EVILMIND: rvou jak sireny. kocour se ted taky rozkecal, a kdyz par dni hladovel, chodil mi pote nadavat do kuchyne at vybalim neco jedleho a vydaval tak neprijemny tahly minutovy jek, ze jsem se musela smat:) stal, cucel na mne a vyl:)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    EVILMIND: moje už je poněkud zralejší, ale zamlada byla ještě podstatně hlasitější. Tohle byla tak normální komunikace, když byla vzteklá, uměla vydávat takové sonorní zvuky, které připomínaly osla přeřezávaného pilou vejpůl.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MAIKOR: aha, vzdycky kdyz jsem cetl, ze siamky jsou hlasitejsi, tak jsem asi nemel dostatecnou fantazii koukam... tohle bych si teda vylozil jednoznacne tak, ze chteji taky poradne osprchovat :-)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    hehe, možná jim rozumněl, co říkaly :)
    FAITH
    FAITH --- ---
    MAIKOR: Tak nas White na ten siamsky koncert reagoval. Z prijemneho lezania na skrabadle sa posadil a zacal pocuvat :o)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    něco pro pobavení: siama pere štěndo
    Siamese Cat Fights Puppy - YouTube
    https://www.youtube.com/watch?v=zSmjzI0Do4U


    siamské řvaní
    Our Siamese Cats at Shower Time - YouTube
    https://www.youtube.com/watch?v=WwSYm1NPHP4&feature=related
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    APRILMOUSE: Piskot je mooooc sexy, az se mi podlamuj kolena a ze na holky ja normalne moc nejsem .. asi ze vypada spis jak kluk :))))
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    CORIM: no mne prave prijde Piskota krasnejsi, je tako nezamenitelna a drsna :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam