• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    APRILMOUSE: Piskot je mooooc sexy, az se mi podlamuj kolena a ze na holky ja normalne moc nejsem .. asi ze vypada spis jak kluk :))))
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    CORIM: no mne prave prijde Piskota krasnejsi, je tako nezamenitelna a drsna :-)
    CORIM
    CORIM --- ---
    APRILMOUSE: Agata je krasna - Piskota je takova hranata :D
    GIO
    GIO --- ---
    jasne, lasky.)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    chcete je i sem? :D ale že jo :) ať tu rozrazíme ty spousty psaní :)


    GIO
    GIO --- ---
    urcite, je to dost pravdepodobne, ze se to spravi, doktor rikal, ze jelikoz testy vylucuji chlamydie, muze i ta "ryma" a spojivkove problemy souviset s hormony..
    BRANA
    BRANA --- ---
    ted ctu tohle - GIO - a co se tyce toho, tak pri mrouskani mi nechce zrat, a potom rozhozenym travenim bleje, jen kdyz ji dam na citliva briska kapsicky, tak je to dobry, je hodne prtava [jak 8mesicu kote] hubena a rymu ma casto, hodne si leze do deky, vekem se ji to zeslabuje, celkove malo ji, musim ji to specialne podstrkovat primo pod nos

    tvoji se minimalne upravi ten hormonalni stav a s tim i to prezirani/bliti, tak potom napis, jak se to zlepsilo ;]



    GIO
    GIO --- ---
    protoze kocic souziti je typicky matriarchat, tam je samice vic. ja jinak mam kocouru jednou tolik, co kocek, ale stejne.)
    GIO
    GIO --- ---
    CORIM: no, to na kocky nefunguje, zacne mrouskat a dominantni kocour je viskde.)
    CORIM
    CORIM --- ---
    GIO: Porid dominantniho kocoura :D
    GIO
    GIO --- ---
    BRANA: to je fajn prave no, ze ma primes "rozumne krve":))


    hvezda samice je v tom matriarchalnim zrizeni holt nahore a patricne se snazi si svou pozici udrzet no.. spolehame na kastraci, a ja hlavne spoleham, ze to srovna jeji jine zdravotni problemy, ktere nedovedou identifikovat ani doktori
    BRANA
    BRANA --- ---
    urcite v tom hraje roli, ze je krizena [vsech 10kotat z vrhu mely prevazne podobu siamskou], v necem ma klasickou siamskou povahu, ale jinak je bezkonfliktni, bezproblemova

    u tebe to bude asi tim, ze mas tu hvezdu samici, kazdy nasledek ma svou pricinu
    treba to prestanou delat, az nebude plodna, a ustali se celkova situace
    GIO
    GIO --- ---
    tvoje kocka ale neni siamka, ona je kocka s odznaky, ne? ono na te povaze fakt docela podstatne zalezi, mela jsem odznakovou kocku nazyvanou siamkou a taky mela uplne jinou povahu.)

    ja jsem s kockama doma, a nemylsim si, ze na ne nestacim. jsou proste takove, je jich vic, v tom jedna fertilni samice, proste to je pro ne prirozen.

    kastrovany zvirata mi zacly znackovat az pote, co to t vsechno ochcala ta plodna hvezda, coz je logicky.
    BRANA
    BRANA --- ---
    me nastesti 11.leta siamka neznackuje, a neni kastrovana, je strasne hodna
    13.lety klasicky kocour jen v puberte do 1.5roku hormonalnich navalu [kastr]
    a 12.leta cica taky neznackuje [kastr]

    ale nasi meli 5 psu, a bylo ochcavani kazdy den, prebijeni hierarchie, nedostatek pozornosti, zarlivost, rekla bych cim vetsi smecka na kterou se nestaci, tim vic prochcanej byt ;] [pokud nenaznacuje nemoc]
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    ja mam za sebou sestilety souziti s trema kockama, co se prechcavaly navzajem :-( v to postupne odchovany dve deti. Jedna umrela starim, druhou jsem venovala kamosce "na samotku" bez jinych kocek a treti obcura neco tak 1x mesicne (papir - krabici, letak...) coz mi prijde jako nulovy zlo po procuranym gauci (koupen novy) matracich atd. Jinak coby antismrad se nam nejvic osvedcilo toto www.likvidator-pachu.cz/likvidator-pachu-zvirata-na-pachy-po-zviratech/
    GIO
    GIO --- ---
    a ani nema konkurencniho kocoura doma.
    GIO
    GIO --- ---
    neznackuje, protoze sei jeste poradne nevrz
    CORIM
    CORIM --- ---
    Kdyz to tu tak ctu tak si rikam, jake stesti to mam, ze mam britky. Jako - ani Elias mi neznackuje - a to je mu 1.5 roku. A vsichni doma vicemene vzorne chodi na zachudek.
    GIO
    GIO --- ---
    takove normalni,a le jsou z modrinu holt:))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    aby ne. moc dobře ví, že by pak nebylo na grancle :)
    a uka ty schody, jsem zvědavá, určitě budou krásný :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam