• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    GIO
    GIO --- ---
    APRILMOUSE: :-D vzdycky byla samostatna.)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    ano. Tak jsem šla hledat Agátku :D skutečně se o sebe umí postarat...


    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    GIO: no přitom Malá s ní problém nemá, akorát ji děsně baví ji poštuchovat :D a Mic se na ni podívá a už je nasraná, normálně to na ní vidím :D
    GIO
    GIO --- ---
    ta barmy jsou trdla zasadovy.))
    GIO
    GIO --- ---
    Agáta se o sebe umi postarat:))
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    Jo poušt... tady je stále sibiř :( topenáři přijdou až po deváté a modlím se, aby to spravili a nemuseli jsme kupovat nový kotel...

    Jinak tady situace vcelku vtipná, Mic by moc ráda k jedinému teplému bodu v celém bytě, ale dost se jí příči sdílet deku s Malou, kterou opravdu nemá ráda. Takže posledních dvacet minut tu chodila vystředěná kolečka a přemlouvala sama sebe :D Nicméně myslím, že brzo se k satanáškům přidá, hrdost nehrdost :)

    PS: Agátka je nezvěstna, zřejmě chrápe ve spacáku v posteli u dětí :D

    GIO
    GIO --- ---
    SHEALA: no, u pouste, spis z dzungle:)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    mohlas jim na zahřátí zapnout sušičku :))
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    APRILMOUSE: Jasný, strašně si zakládají že sou vlastně z pouště :)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    no kočky se tváří děsně vyčítavě, nejsou na chlad zvyklé a kožíšky mají zřejmě jen pro parádu :)
    Já jsem zalezla pod peřinu nějak odpolko, abych to tu nějak přežila - a měla jsem Malou mezi nohama, Agátku přimáčknutou k boku /taktéž pod peřinou/, Mic mi ležela přes krk a úžo hřála teda :D má oproti orientálkám teploučký barmský kožíšek - a Piškota přimáčknutá do mého podpaždí...

    A ještě vtipnější bylo, když si zalezl starší syn a kočky čekaly doslova frontu u postele, než jim postupně každé nadzvedne příslušný roh peřinky :)
    CORIM
    CORIM --- ---
    EVILMIND: Mno - vzhledem k tomu, ze maj lepsi kozich nez ty - hlavne Anika - tak si myslim, ze co se tyce teploty tak daj daleko nizsi v pohode nez hubene, zimomrive "pidi" siamky :D

    Jedinej Elias nema rad zimu - ale jak Ally tak i kotata kdyz otevru na balkon tak tam hned jsou - a to je tam k nule. A vubec nechtej jit zpatky.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    APRILMOUSE: sakra, zkusil bych si to... tu cas s kockama nalepenejma na me... ale bohuzel i kdyz tady plne vypnu topeni na celou zimu, tak stejne muzu chodit doma v trenkach, sousedi topej co jim sily stacej :-(
    CORIM
    CORIM --- ---
    EVILMIND: Mno - aby se opravdu neco posralo tak by musela umrit elektrarna na Melniku + ty nahradni zdroje co tu mame v okoli (vim o 2 teplarnach ktere jsou zakonzervovane).
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    CORIM: taky bych ho milovala. No jako je to masakr, topenář přijde až zítra ráno a máme na dost velký 3+1 dva pidi přímotopy... takže jeden dám dětem do pokojíčku a jeden v obýváku a budu doufat, že do rána to neklesne na deset :( Kočky se od nás prakticky nehýbaj a držej přilepený jako izolační tepelná vrstva - na tohle teda fakt nejsou zvyklý (a já taky ne, mírně se hroutím)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    CORIM: myslis proto, ze kdyz se neco posere, trpej i sousedi? ;)
    CORIM
    CORIM --- ---
    APRILMOUSE: Priznam se, ze presne z tohohle duvodu miluju centralni vytapeni a centralni privod vody.
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    no je tu tma no :( No a navíc tu je zima, protože v noci nám bouchl kotel... takže jsme jak bez tepla, tak bez vody. Většinu dne kočky rafinovaně dokázaly přebývat u toho, kdo byl momentálně pod peřinou (ve formě polštářů, rukávníků, šálek a zahřívacích lahví...) a ted mamka přivezla dva přímotopy - takže tu mají lázně :) Tutok Malá na solárku

    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    Někdo tu bral Piškotí jméno nadarmo? :)


    GIO
    GIO --- ---
    a v zime je doma tma, to me moc fotit nebavi- uz at je jaro:)
    GIO
    GIO --- ---
    do nemec mel hrosik, ale nesel.) O Obíkovi ted chvili nemam zadne zpravy, ale je v Praze a ma se urcite dobre.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam