• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    tohle už můj vzdal a raději to dělá sám než aby pak musel řešit zadřený motor a další problémy :)) auto mám taky jako sluhu a je mi za těžko zkontrolovat i pneu. Jsem fakt strašná, ale prostě k tomu absolutně nemám vztah... ještě že můj mažel je v tomto přesný opak :)
    GIO
    GIO --- ---
    jo, tka muj mi akorat rika, jestli jsem zas dolila olej a vodu a jeslti si to kontroluju.)) furt se me snazi v tomto ohledu vychovavaat a vuuubec se mu to nedari.) auto je pro mne presunovadlo, potrebovala bych k nemu bandu osetrovatel, kteri by se mi o nej starali,a le nedostava se jich.)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    to si člověk nevybere, co? Zjistila jsem, že auto je jedna z mála věcí, která mě umí fakt naštvat. Furt se kolem toho člověk musí starat (to naštěstí s radostí dělá muž) až si někdy říkám, jestli by mi nebylo líp bez něj. A pak jednou táhnu tašky busem a nadávám ještě víc :DD
    GIO
    GIO --- ---
    presne. ja ted jedno sve auto pujcila svagrovi, takze si to hezky zaplati sam.)) ale druhe nove ma zas o tolik vyssi pojistku, nez to stare, ze si moc nepomuzu.))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    nojo, povinný ručení se nám pro jistotu střetne vždy u obou aut naráz, takže to bývá veselé :) až si někdy říkám, jestli to za to stojí, ale muž by se bez té svojí milenky neobešel .)
    GIO
    GIO --- ---
    ENKATT: a to bud rada, ze nemas auto, kdy po tobe tesne pred vanoci chteji treba povinne ruceni, jojo, vsechno se to umi krasne kumulovat...


    tak snad mate obe na dlouho vybrano..
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    zapomnela jsem dodat, ze tretinu prosince jsem byla nemocna a pak bylo volno, tkaze vydelek na urovni existencniho minima. opravari mi vzdycky chodje stary a vetsinou se ani nezeptaj jeslti tu smej kourit nebo ne. tak at je brzo teplo!
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    ENKATT: taky doufám, protože jinak už fakt nevím, z čeho to budu platit...

    ha přišel opravář, fešák, mladíček :) aspon něco pozitivního :D
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    APRILMOUSE: haha. mne nejdriv zacatkem prosice zacal protejkat zachod. tzn opravar. pak umrel kotel, navic byl potreba i novej termostat, kocky mi procuraly relativne novej gauc, kterej byl do ty doby v tomhle smeru panna, odelsa lampicka, meisc predtim mixer...a jeste neco z elektroniky, ale to uz nevim co. proste prosinec. vsechny prusvihy se vzdy kumuluji na konec roku, pokud jsem si je nestihlsavybrat v prubehu roku.
    zajimavy je, ze prichodem 1.1. to vetisnou skonci (doufam, sem v moc osklivym minusu)
    ale kocky spokojeny a zatim zdravy
    GIO
    GIO --- ---
    to je mazec no..tak drzim palce kotli:-/
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    GIO: no jen svíčky a ještě něco, ale prostě přestalo jet :( (takže jen asi tři litry v hajzlu) ale k těm všem věcem se to drobet nanásobilo (a ještě po Vánocích, že)
    GIO
    GIO --- ---
    i auto? jezis dyt bylo docela nove!
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    no já jsem z toho na mrtvici - od prosince nám chcípla: mikrovlnka, rychlovarná konvice, vysavač, sluchátka, externí disk, auto!!! a ted ještě tohle... fakt už nemám ani kousek finanční zálohy, tak jen doufám, že to bude nějaká menší oprava a ne výměna :(
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    taky drzim place, mne kotel menili v pulce prosince a stalo to desny prachy. kocky ten den, kdy bylo az do vecera vyply topeni taky nebyly nadseny
    ja kdyz jedu pryc a nevim jeslti se vic ochladi a termostat je na malo, tak jim necham perinu na posteli pekne, at i muzou zalejzat a po navratu osahavam, kde jsou teply mistecka a hadam, kolik kocek spalo pod perinou
    RADUZA
    RADUZA --- ---
    teda ty dvě u přímotopu musej odebrat děsný množství tepla...ale jinak díky za zábavný seriál, už se tady dlouho nesiamkovalo (držím palce, ať vám to dneska spravěj)
    GIO
    GIO --- ---
    APRILMOUSE: :-D vzdycky byla samostatna.)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    ano. Tak jsem šla hledat Agátku :D skutečně se o sebe umí postarat...


    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    GIO: no přitom Malá s ní problém nemá, akorát ji děsně baví ji poštuchovat :D a Mic se na ni podívá a už je nasraná, normálně to na ní vidím :D
    GIO
    GIO --- ---
    ta barmy jsou trdla zasadovy.))
    GIO
    GIO --- ---
    Agáta se o sebe umi postarat:))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam