• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    Tento klub je věnován siamským, orientálním kočkám (IV.skupině) a jejich chovatelům, majitelům a příznivcům. Chtěla bych se tu zaměřit na zkušenosti s těmito neodolatelnými ufonky, na výstavy, zkušenosti s chovatelskými stanicemi. Na nástěnku bych chtěla postupně dát seznam chovatelských stanic u nás. Vítané jsou samozřejmě fotky vašich drzounků.

    Siamská kočka je drzá, panovačná, dotěrná, domýšlivá, pyšná, hlučná, něžná a okouzlující. Svým uhlazeným, cizokrajným zjevem, zbarvením a safírově modrýma očima bez vyjímky každého upoutá.

    rozbalit záhlaví
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LEENVECKA: jezis jak je hodna, tam spinka pod perinkou a necha se klidne natahovat!
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    LEENVECKA: krásná, ne? bych bral hned, ani by mě nevadilo, že je to holka :) a pak bych velebil Hrošíka, jaký že to je andílek, oproti ní :)
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    MRNOUS: nasla jsem cely album! a teda uaa http://matey.rajce.idnes.cz/Dakota/ :o))
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    EVILMIND: mam ti najit ten inzerat, kde jsem tu fotku vzal? :) bylo to ze stanice Montego, ale nevim, jak moc je to jeste aktualni ci ne :)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    jsem vam chtel vyfotit hrocha ale jsem desne linej, tak jenom mizernou mobilovku .. hroch ma docasne novou kamosku na hrani, spani a vubec jine aktivity a lumparny, jsou to takove spriznene duse rekl bych :)

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MRNOUS: jeeeee... urcite by na me byla hodna 8-)
    GIO
    GIO --- ---
    jiste, nejhorsi orientalky jsou zelvy.) uuz jsem to nekolikrat rikala a dokladovala fotkou jedne zelvy z yvstavy, potkala jsem ji nekolikrat, vzdycky byla strasna svine:))

    ale tak co mi prijde jako hrozne se jinemu muze libit, jsou to vpodstate klasicke zelvy, jeste podporene siamskym genem, takze fakt masakr.)

    ta vrazedna a desne protivna zelva byla z toho velkochovu z jiznich cech, ted jim nemuzu prijit na jmeno, takovi manzele.)) sarri ma od nich kocoury.)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    jsem trochu hledal a mimo jine narazil na tohle .. dokazete si predstavit kombinaci sia/ori povahy a zelvy? :)

    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    hodte sem nejaky odkazy na kotata k mani .. Zofka se o vikendu stehuje :))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    tušila jsem to .)
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    APRILMOUSE: tak podle posledniho mailu od pani jsou bez papiru, takze budem hledat dal.
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    SAMGARR: neznam... jsou to papirovky?
    GIO
    GIO --- ---
    neznam.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    neznám a ani jsem ji nenašla mezi chovateli.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Zdravim, mate nekdo zkusenosti s p. Kucerovou zTuchlovic? Mame moznost vzit si od ni dve orientalni kotata, tak shanim reference.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    peněženka zachráněna!
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    MAIKOR: jj nakonec jen nějaký ventil, uf.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    super! Takže jen oprava kotle? Aspoň si budou tepla vážit :))
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    hurá hurá topíme!!!! (kočky sedí na topení a stíhají mě zžíravými pohledy, že jsem si to jako mohla odpustit) :D
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Já k autům mám vztah velmi vřelý, koneckonců mám otce automobilního inžinýra a vyrostla jsem napůl v garáži. A neumím řídit.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    tohle už můj vzdal a raději to dělá sám než aby pak musel řešit zadřený motor a další problémy :)) auto mám taky jako sluhu a je mi za těžko zkontrolovat i pneu. Jsem fakt strašná, ale prostě k tomu absolutně nemám vztah... ještě že můj mažel je v tomto přesný opak :)
    GIO
    GIO --- ---
    jo, tka muj mi akorat rika, jestli jsem zas dolila olej a vodu a jeslti si to kontroluju.)) furt se me snazi v tomto ohledu vychovavaat a vuuubec se mu to nedari.) auto je pro mne presunovadlo, potrebovala bych k nemu bandu osetrovatel, kteri by se mi o nej starali,a le nedostava se jich.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam