• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    aha nasel jsem ten inzerat, v prosinci 2010 byla trimesicni, to nevim proc rajce ukazuje tak divnej datum... kazdopadne to neni aktualni teda
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    GIO: tak leden 2007 je album na rajceti, 11.11.2010 se ho snazi udat na CHS Arakan, a neprijde mi teda o 3 roky vetsi, viz fotka... mozna za 3 roky vyvrazdila puvodni rodinu, a tahle dalsi se ho chtela zbavit, ale zrejme se ji to nepovedlo, protoze od te doby uz ani tahle CHS neaktualizuje web? ;-)

    GIO
    GIO --- ---
    moment on to asi mrnous nenasel v inzeratech ale jen tak jako moznou varietu, ahaaa.ja to popletla
    GIO
    GIO --- ---
    EVILMIND: ne? to by byla kote od roku 2007 do r. 2010? nejak se v tom zacinam ztracet:)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    GIO: ne, i na tom webu kde ji udavaji je to aktualizace z roku 2010... vyslovene inzerat jsem nenasel
    GIO
    GIO --- ---
    tzn. ze je naprodej jako starsi a nezapada doma do skupiny? to nebude koka dokociciho kolektivu moc..
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MRNOUS: aktualni to asi bohuzel neni to jsou fotky z roku 2007 na rajceti
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LEENVECKA: jezis jak je hodna, tam spinka pod perinkou a necha se klidne natahovat!
    GIO
    GIO --- ---
    LEENVECKA: to je teda orientalka, ale zlaticko je podle me to nejmin vhodne pojmenovani podobne kocky.))
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    MRNOUS: jsem se zamilovala na prvni pohled, nejdriv co to pane boze je, ale pak jsem nasla to album a teda takovy zlaticko:o) jo jednou bych chtela siamku, ale nejdriv by to chtelo nejakou normalni kocku:o)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    LEENVECKA: krásná, ne? bych bral hned, ani by mě nevadilo, že je to holka :) a pak bych velebil Hrošíka, jaký že to je andílek, oproti ní :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    EVILMIND: víš jak je to s těm a týranejma ženama, co si furt vybíraj ty samý chlapy?

    No tak ty to máš s kočkama ;-)
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    MRNOUS: nasla jsem cely album! a teda uaa http://matey.rajce.idnes.cz/Dakota/ :o))
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    EVILMIND: mam ti najit ten inzerat, kde jsem tu fotku vzal? :) bylo to ze stanice Montego, ale nevim, jak moc je to jeste aktualni ci ne :)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    jsem vam chtel vyfotit hrocha ale jsem desne linej, tak jenom mizernou mobilovku .. hroch ma docasne novou kamosku na hrani, spani a vubec jine aktivity a lumparny, jsou to takove spriznene duse rekl bych :)

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MRNOUS: jeeeee... urcite by na me byla hodna 8-)
    GIO
    GIO --- ---
    jiste, nejhorsi orientalky jsou zelvy.) uuz jsem to nekolikrat rikala a dokladovala fotkou jedne zelvy z yvstavy, potkala jsem ji nekolikrat, vzdycky byla strasna svine:))

    ale tak co mi prijde jako hrozne se jinemu muze libit, jsou to vpodstate klasicke zelvy, jeste podporene siamskym genem, takze fakt masakr.)

    ta vrazedna a desne protivna zelva byla z toho velkochovu z jiznich cech, ted jim nemuzu prijit na jmeno, takovi manzele.)) sarri ma od nich kocoury.)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    jsem trochu hledal a mimo jine narazil na tohle .. dokazete si predstavit kombinaci sia/ori povahy a zelvy? :)

    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    hodte sem nejaky odkazy na kotata k mani .. Zofka se o vikendu stehuje :))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    tušila jsem to .)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam