• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    Tento klub je věnován siamským, orientálním kočkám (IV.skupině) a jejich chovatelům, majitelům a příznivcům. Chtěla bych se tu zaměřit na zkušenosti s těmito neodolatelnými ufonky, na výstavy, zkušenosti s chovatelskými stanicemi. Na nástěnku bych chtěla postupně dát seznam chovatelských stanic u nás. Vítané jsou samozřejmě fotky vašich drzounků.

    Siamská kočka je drzá, panovačná, dotěrná, domýšlivá, pyšná, hlučná, něžná a okouzlující. Svým uhlazeným, cizokrajným zjevem, zbarvením a safírově modrýma očima bez vyjímky každého upoutá.

    rozbalit záhlaví
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    CORIM: no dobrá, jsou takoví experti co se vody bojí míň, ale opravdu si dokážeš představit držet kočku v náruči uprostřed rybníku? U nás by to skončilo hodně hlubokými šrámy na lidském těle :) Ta kočka musí mít bezmeznou důvěru aby se nepokusila zachránit si život po svém způsobu.
    GIO: jasan, na co ji trápit a sebe taky, žejo :) i když šampion by jí slušel :))
    GIO
    GIO --- ---
    MAIKOR: na vystavy prdime uz.)) bylo to tusim pred rokem cca, tusim ze loni v unoru nebo breznu v kongresaku.

    CORIM
    CORIM --- ---
    EVILMIND:
    APRILMOUSE: Fuj, to sem se lek. To je vosklivy :D
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    EVILMIND: chci ji! :D
    CORIM
    CORIM --- ---
    MAIKOR: To ja si s Ally predstavit dokazu. Kdyz byla kote tak mi obcas lezla na nohy nebo na pupek kdyz sem se machal ve vane. A vetsinou ji nevadilo kdyz si namocila nohy. Ale jak ji zacala voda dosahovat na bricho tak zdrhala.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    EVILMIND: Třeba je tohle ta nejpřítulnější a nejmazlivější póza, kterou dotyčný/á umí?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ATUARFIK: no vsak me taky rozesmala, ale hadam cilem na Bazosi je spis predstirat, jak jsou pritulny a mazlivy, a ne ukazovat, jak se v nestrezene chvili dabel zjevuje v prave podobe ;-)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    MRNOUS: no to je skandál! :))
    GIO: Tojfíka taky zbožňuju, je prostě dokonalej. Asi to ty kočky mají po paničce, protože ta na mě působila taky velice mile.
    Poslední výstava byla už hodně dávno, ne? Prý že se má dobře :)) A chystáš se s ní neště na nějakou?
    Já jsem ohledně želv zjistila, že ve skutečnosti jsou mnohem hezčí než na fotkách :)
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    EVILMIND: Naopak! Mě si tou fotkou zcela získali.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    a cenu za nejhorsi fotku kotete, ktere chcete prodat, ziskava... :-)

    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    MRNOUS: já mám siamku čokoželvu a je docela flegmoš.
    SARRI
    SARRI --- ---
    tak ja tam tehdy jela puvodne pro podobnyho hitlera jako ma enkatt .. jen to byl kocour, ale ani mi ho nakonec neukazali, byl tak dominantni, ze znackoval a silene rval i kdyz byl kastrovanej...
    a nakou zelvu jsem tam myslim videla kdyz jsem tam byla .. byla uzasna teda
    GIO
    GIO --- ---
    ale co predvadela ta jejich tortoise to nezapomenu nikdy.) hrozny coromoro.)
    GIO
    GIO --- ---
    jasny, mno, muj nazor na takovehle chovy je znamej, ale nijak je neodsuzuju teda..kocouri tvoji i fishovi jsou perfketni.)
    SARRI
    SARRI --- ---
    GIO: mno dost me to vydesilo kdyz jsem tam tehdy prijela ... ale zas byli pomerne rozumn, vsechno na smlouvu, i moznost je vratit kdyz si nesedneme .. 0ni prave chteli nejaky zpravy, ale pak uz jim to bylo jedno.. asi mas recht, ze je to tim jak jich maji tolik..

    rt fish tam byl prave se mnou kdyz jsem kluky vyzvedavala aby se s Klimszovejma seznamil a dohodl se s nima na vlastnim odberu .. jsou oba bozi, chodim se na ne pravidelne divat .. Peperon je obzvlast kvalitni kousek .. nadherne lesklej, ze se mu od srsti odrazeji prasatka skoro ;)
    GIO
    GIO --- ---
    jim je to jedno, vzdyt vis kolik maj kocek. a kolik jich rocne prodaji, podle me je i nad lidske sily s lidma komunikovat, po case stejne vubec netusi kdo je kdo. rt fish tady nechodi tka jsem ho nezminovala, ale mas recht.) mylsim ze ma kremoveho siamaka, ale nejsem si jista
    SARRI
    SARRI --- ---
    GIO: v poho .. oni jsou divni .. chtela jsem s nima komunikovat aby meli jistotu, ze kocky jsou ok, ale delaj mrtvy brouky ... jinak jeste ID R_T_FISH od nich ma cerneho ori (Peperon) a bilo popelaveho sia (Mleko) .. nevim jak se ta barva jmenuje ..
    GIO
    GIO --- ---
    SARRI: joo Klimsza.)) ja neivm proc mam furt pocit ze jsou z Budejek.) diky za upresneni.)
    SARRI
    SARRI --- ---
    GIO: Klimszovi, chovna stanice happy eyes, ale nejsou to jizni cechcy .. oni jsou puvodne prazaci, ale je to nekde u prerova myslim.. spis vychodni cechy...
    GIO
    GIO --- ---
    jopardoon, poposedla jsem si.)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    GIO: no jasně, já to myslela, jako že želvu ori jsem nepotkala :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam