• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    GIO
    GIO --- ---
    jopardoon, poposedla jsem si.)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    GIO: no jasně, já to myslela, jako že želvu ori jsem nepotkala :)
    GIO
    GIO --- ---
    APRILMOUSE: ony ori zelvy musi mit zelene oci.)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    GIO: zelenoočkatou želvu jsem ještě nepotkala, ale hned bych brala tu černou (ted ji nevidím a na mobilu teda vypadala tmavě, tak se možná pletu :D ) co tu byla před pár příspěvkama :D jsou taáák úžasný a originální :)
    GIO
    GIO --- ---
    APRILMOUSE: jo ja si vzpominam, ze i ona byla vlastne zelva, ale to neni takovy sileny hukot jako tyhle zelenoocky, ja to nemam z vlastni hlavy, i to reklo hodne lidi uz.)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    APRILMOUSE: blue tortie tabby :)

    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    GIO: měla jsem želvovinovou siamku :)
    CORIM
    CORIM --- ---
    APRILMOUSE: Koukam, ze bych potreboval dlouhosrstou britku zelvu :D
    GIO
    GIO --- ---
    APRILMOUSE: no, ale ne orientalku.) ale barma zelva bude podobny kalibr:-D
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    Zelvy jsou nejlepsi, mam pro ne slabost... mela jsem doma i ctyri naraz :) ted uz jen jednu
    GIO
    GIO --- ---
    jinak pani Stenickova nas hodnotila na posledni vystave a Kordul se ji desne libila, jen pry jde videt, ze se ma dobre.)))
    GIO
    GIO --- ---
    MAIKOR: zelva pani Stenickove je prirodni ukaz. ona i jeji prvni kocka byla zelvasiamka tusim, to je pro ni absolutni top, to je fakt.
    ja miluju jejiho cerneho dabla.
    GIO
    GIO --- ---
    MRNOUS: 6.1. dva ročky, jak rika kmotra.)
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    Hrosik je kozoroh a byly mu dva :)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    MAIKOR: aha, no jo .. hmmm .. a kolik ze mu to bylo? :))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    cha! projíždím nástěnku a zjistila jsem, že Hrošík měl narozeniny! Mrnousi, jakto žes to zamlčel?! Hrošíkovi opožděně vše nej a spoustu koťat na výchovu :)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    MRNOUS: hele zrovna nedávnno jsem se na výstavě bavila s paní Stěničkovou a ta se nad želvama totálně rozplývala! Prý je to nejlepší kočka, ale musí se od mala vychovat. Říkala, že nejhorší je, když se nechá přerůst přes hlavu, že to pak jsou teroristky. Ona ji používá i na felinoterapii a nemohla se jí vynachválit. Takže jestli máš odvahu a nervy na výchovu kočky, tak jdi do toho :))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    aha nasel jsem ten inzerat, v prosinci 2010 byla trimesicni, to nevim proc rajce ukazuje tak divnej datum... kazdopadne to neni aktualni teda
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    GIO: tak leden 2007 je album na rajceti, 11.11.2010 se ho snazi udat na CHS Arakan, a neprijde mi teda o 3 roky vetsi, viz fotka... mozna za 3 roky vyvrazdila puvodni rodinu, a tahle dalsi se ho chtela zbavit, ale zrejme se ji to nepovedlo, protoze od te doby uz ani tahle CHS neaktualizuje web? ;-)

    GIO
    GIO --- ---
    moment on to asi mrnous nenasel v inzeratech ale jen tak jako moznou varietu, ahaaa.ja to popletla
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam