• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    SARRI
    SARRI --- ---
    GIO: hele uz skoro mesic si nehrajou s nicim jinym a dokonce oba dva .. vetsi uspech jeste nic nemelo ..
    GIO
    GIO --- ---
    SARRI: zavarovaci je vpoho,a le na obyc tenku gumicky bacha, ja z nich mam fobii primo, furt je nekde sbirama vyahzuju, kocky je samo taky milujou, al ejsou dost nebezpecne..zavarovaci je supr tip, to jim zkusim naservirovat jako alternativu.))
    GIO
    GIO --- ---
    MRNOUS: jasny bratr sve sestry,) ta je tim povestna:-D
    SARRI
    SARRI --- ---
    MRNOUS: jj aportovani se da dobre naucit, taky nam
    to jde .. ale jde nam i hrani si sam se sebou .. chytne tycku za opacnej konec nez jsou trasne a beha s ni dokola :))))
    jinak u nas stale nejoblibenejsi hracka je zavarovaci gumicka a uz nekolikrat jsem
    ji rano nasla v posteli pod perinou ehm
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    MRNOUS: bude tak dlouho škrábat, až tě poškrábá :D takový dolování aportního předmětu zpod polštáře, kde leží něčí obličej, je v ranních hodinách lahůdka :D
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    APRILMOUSE: mhh, zkusím manévr uložit mávátko pod peřinu :)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    MRNOUS: jo, vítej v klupu. Mávátko nosí Agátka a jelikož její oblíbené je už dost ohlodané, tak má na konci pěkně píchavý drátek - probouzet se s ním zapíchnutým v zádech nic moc :D Jinak telátko bývá na noc uloženo ke spaní mezi mě a Piškotku :D
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    jsem si včera v noci vzpomněl n Aprilmouse, jak má aportovací kočky, které ji nenechají ani v klidu ležet v posteli a musí pořád házet návnadu :)

    Hroch celej večer otravoval s tím, ať mu mávám mávátkem (plastová tyčka, kožený třásně) .. k půlnoci už jsem chtěl jít spát ale Hroch že zase a ještě mávátko, tak jsem se už naštval a to mávátko odhodil přes půl pokoje na zem .. a Hroch pro to doběhl a přivlekl v zubech, tak já to zase odhodil, Hroch zase přivlekl - takhle jsme to udělali asi desetkrát, já už pak málem záchvaty smíchu nad jeho neoblomností a pak jsem se radši schoval pod peřinu, aby už mě dal pokoj :)
    CORIM
    CORIM --- ---
    Vsechny vas tu zvu na vystavu kocek poradanou ZO Praha 8 ve dnech 16.02.2013 - 17.02.2013 v hotelu Diplomat na Praze 6 kousek od stanice metra Dejvicka.

    STAR SHOW .eu
    http://www.starshow.eu/
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    APRILMOUSE: jo, fotky mokrého kocoura a mokré zdi u akvária mám v živé paměti.
    CORIM
    CORIM --- ---
    GENTIANA:
    APRILMOUSE: Ally kdyz se sprchuju tak mi s klidem strci hlavu pod sprchu.
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    GENTIANA: presne, Bonzo potapec :)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    tak ono z té fotky nejde poznat kolik té kočce je. Klidně může být ještě mladá. Ale taky bych brala, kdyby seal vydržel světlý po celý život :)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    CORIM: tu kočku drží panaí za tlapy a kočka se kroutí, což teda může být tím, že se za rohem děje něco pozorováníhodného.

    Nebo holt kočka vodu ráda, Aprilmouse měla experta, co skákal do vany, do akvárka...

    Ale nechápu, jak může siamka, kór seal point, vydržet takhle bílounká za kotěcí věk, ony dost tmavnou...
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    CORIM: no dobrá, jsou takoví experti co se vody bojí míň, ale opravdu si dokážeš představit držet kočku v náruči uprostřed rybníku? U nás by to skončilo hodně hlubokými šrámy na lidském těle :) Ta kočka musí mít bezmeznou důvěru aby se nepokusila zachránit si život po svém způsobu.
    GIO: jasan, na co ji trápit a sebe taky, žejo :) i když šampion by jí slušel :))
    GIO
    GIO --- ---
    MAIKOR: na vystavy prdime uz.)) bylo to tusim pred rokem cca, tusim ze loni v unoru nebo breznu v kongresaku.

    CORIM
    CORIM --- ---
    EVILMIND:
    APRILMOUSE: Fuj, to sem se lek. To je vosklivy :D
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    EVILMIND: chci ji! :D
    CORIM
    CORIM --- ---
    MAIKOR: To ja si s Ally predstavit dokazu. Kdyz byla kote tak mi obcas lezla na nohy nebo na pupek kdyz sem se machal ve vane. A vetsinou ji nevadilo kdyz si namocila nohy. Ale jak ji zacala voda dosahovat na bricho tak zdrhala.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    EVILMIND: Třeba je tohle ta nejpřítulnější a nejmazlivější póza, kterou dotyčný/á umí?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam