• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    GIO: jsou solid ebony, nevim proc na te fotce jsou takovy nahnedli
    MAIKOR: Fotka je ze vcerejska, kdy byli jeste takovy vyplaseny a nejvic casu stravili pod kreslem. Zato dneska jsou jak tornado. Kdyz nepocitam zada, po kterych mi kocour vysplhal az na ramena tak mam na rukou asi 5 skrabancu:)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    jsou dobře vykulení :-)
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    RADUZA: ano
    GIO
    GIO --- ---
    dve havany, peklo na zemi:))
    RADUZA
    RADUZA --- ---
    vepředu je kluk?
    RADUZA
    RADUZA --- ---
    SAMGARR: ježíšku, ty nosáčky jako skluzavky, nádherný. Blahopřeju.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    RADUZA
    RADUZA --- ---
    SAMGARR: fotky fotky fotky!!!
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Tak druhym dnem jsme hrdi "majitele" ori kocky a kocoura. Zatim tedy travi nejvic casu pod kreslem, odkud vyrazeji k miskam, prozkoumavat byt, shazovat knizky z polic a demolovat kos na pradlo.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    nojo, hrabou si na "svojem" písečku :-/ vlastní prospěch je evidentně výš než genetický zájem.
    GIO
    GIO --- ---
    no.. prave na to musim furt myslet.. kor kdyz si vzpomenu, jak me vsichni posledne fakovali, kdyz jse shanela kryciho kcoura a zjistila, ze vsichni maji vicemen sveho a pak to tocej jen na nem, max to promichaj s dalsi jednou stanici a... dej se vule bozi.
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    GIO: no o tom mi ani nemluv :(
    GIO
    GIO --- ---
    APRILMOUSE: jo ja ji myslim zazila i nazivo v ostrave na vystave a je moc sympaticka a o peci o kocy strach nemam, jen ja jsem uztrosku skepticka k tomu toceni par kocour v celem ceskem chovu no:-( genetika je neuprosna
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    GIO: no má dobrý reference v tom, že ty kočky má fakt ráda.. teda i když vidím, jak o nich mluví, píše, ona jima žije - takže nepředpokládám, že to budou nějaký asociálové. Snad :) no kdyžtak si ji holt zesociálníme :D
    GIO
    GIO --- ---
    jako kotata krasny,a le na muj vkus to taky otcej docela hodne, kazdopadne kotata maj prenadherny ,))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    ELLIE: uši dobrý, ale ty nosánky jsou moc malý :))
    ELLIE
    ELLIE --- ---
    APRILMOUSE: Ne, tady se už stírají rozdíly mezi druhama :D
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    RADUZA: no zdá se, že fakt je...
    Chovatelská stanice siamských a orientálních koček Sia Alicia*CZ | Koťátka / For sale
    http://www.siaalicia.wbs.cz/Kotatka--For-sale.html
    jakmile je kotě zamluvené, tak odsud zmizne...
    RADUZA
    RADUZA --- ---
    APRILMOUSE: pořád je volnej Pan Tau, jakto? Když má takovej kukuč jen jen promluvit? Na obrázku uprostřed, čoko bikolor. Já si říkám, ať už ho někdo koupí, abych se na něj furt nechodila dívat
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    MRNOUS: Pocinka pravdepodobne v pondeli a pani Snizkova nejak zacatkem cervna :) uz se nemuzu dockat, je tu doma desne klid a nuda!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam