• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    ZUZKAOU: ti ji vůbec nechtěj... teda ona zatím není moc vylezlá, buď u mě na klíně, nebo ve škrabadle v trubce, nebo v noci v posteli.. ale nechodí tu
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    APRILMOUSE: a zbylí ušatci s ní ještě nechtějí spát?
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    EVILMIND: to musíš cvaknout na RAZ, protože na DVA je vždycky otevřená :D :D

    mmch jsem si vytvořila na fb krásné nové timeline jo, tak se jdu pochlubit :) ty kočky v pozadí, to mi nakreslila kamarádka obrovský obraz... a tak jsem si tam přihodila i pusinky moje :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    APRILMOUSE: hele, prvni fotka, kde ma zavrenou tlamicku! ;)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    tak zase sem :) Pocinka vyfasovala už i plyšovýho kámoše.. vyloženě jí to uklidnilo, fakt nějak nedává ležet sama.



    IPH
    IPH --- ---
    GIO: jako fakt? je to obecne mezi chovateli zname, jo? no, nemam porovnani s ostatnima, ale moje mala havanka je teda docela blazniva.)))
    GIO
    GIO --- ---
    IPH: no Havany jsou strašně bláznivé a želvy vostre a protivne . Černé jsou jen k nezastavení ;))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tohle foto se mi libilo ted z vystavy v Brne co nekdo hazel na FB - konecne nejaka kocka, co nevypada nasrane, ale jen smutne! :-)

    IPH
    IPH --- ---
    GIO: to jakoze je nejak obecne dany, ze cerny a hnedy jsou nejak "silenejsi"??.)) by me celkem zajimalo.))
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    EVILMIND: abych tě lépe slyšela! :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    APRILMOUSE: 75% hlavy usi? :)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    hi Pan Tau
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    Čím víc černot, tím větší legrace :)
    GIO
    GIO --- ---
    SAMGARR: jakoze jsou cerni jo?:)) no to se tak nekdy na fotce stane, to se omlouvam za spatne oznaceni, no.)) to bude trosku mensi zlo nez havany no.)) ale jenom trosku
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    jen pět? vždyť to je zásah jednou packou :-D
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    GIO: jsou solid ebony, nevim proc na te fotce jsou takovy nahnedli
    MAIKOR: Fotka je ze vcerejska, kdy byli jeste takovy vyplaseny a nejvic casu stravili pod kreslem. Zato dneska jsou jak tornado. Kdyz nepocitam zada, po kterych mi kocour vysplhal az na ramena tak mam na rukou asi 5 skrabancu:)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    jsou dobře vykulení :-)
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    RADUZA: ano
    GIO
    GIO --- ---
    dve havany, peklo na zemi:))
    RADUZA
    RADUZA --- ---
    vepředu je kluk?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam