• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: ajaj, to je nemilé :( jakto že zas začaly/a ?

    GENTIANA: já to mám dost podobně, ale sia bych jako kočku pro začátečníka nedoporučovala. ne každý je tak odolný ;)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    MAIKOR: já si siamku vybrala podle toho, že je krásná a protože to byla de facto moje první kočka, tak mi to nastavilo laťku a u každé očekávám, že se bude plést pod nohy i ruce a do všeho držkovat. Nicméně mi přijde, podle té jedné zkušenosti, že siamky jsou inteligentní a schopné uznat rozumný kompromis (moje kytky - shodím a sežeru, tvoje kytky - budu na ně koukat, jak by se daly shodit a sežrat, ale že seš to ty...)
    GIO
    GIO --- ---
    jo jsou to narocne kocky. nase siamske trio ted zas jede chcaci maraton a asi je brzo zabijem:))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    sice uz byla vedle, ale sem patri hlavne - Elza nestyda ;))
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    PSYCHOPATICK: hledej orientální kočky... ale plně se ztotožunuju s tím, co píše Maikor :) Není kočka, jako kočka.. tohle jsou náročné kočky :)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    PSYCHOPATICK: jsou krasne, ale to by nemelo byt hlavnim voditkem k vyberu tohoto plemene. nejdulezitejsi a pro mnohe nestravitelna je jejich povaha. jsou velmi aktivni, komunikativni a vsetecne. idealni je poridit si rovnou dve a pripravit se na to, ze ti z bytu mohou udelat kulnicku na drivi :) trava pro kocky muze ale nemusi kvetiny zachranit, protoze jakmile kocka zjisti ze neco nesmi a ze te necim nastve, bude to delat pro svou zabavu ;)
    PSYCHOPATICK
    PSYCHOPATICK --- ---
    O co mám však strach jsou květiny, bylinky a stromečky, mám jich plný byt když bych třeba pořídila kočičí trávu zabráním tomu aby mi je nežraly? :))
    BAGRIX
    BAGRIX --- ---
    Zdravím. Daruji do dobrých rukou 6-letého siamského kastrovaného kocoura. Všechny informace včetně důvodu proč rád sdělím případnému zájemci v poště. Díky.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    Elza byla slyset v prizemi panelaku. bydleli jsme ve tretim patre. se divim ze na nas nikdo neposlal socialku, ze tam trapime dite.
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    DOMINIQUE01: jo. Vzpomínám si, jak se mi mrouskala Mic a já přicházela k domu a slyšela jsem ji normálně venku...
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    APRILMOUSE: šmarjá, fakt to může být ještě horší?? To už si asi nedokážu představit.
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    NO se zkušenostma s mrouskajícíma siamkama, orientálkam a barmama musím zcela jednoznačně říct, že barmy jsou naprosto nejhorší :D To je ještě taková zdvojnásobená siamka
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    DOMINIQUE01: A chodila ječet do koupelny, tam byla nejlepší akustika, čůza :))
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    SAMGARR: Moje začala v šesti měsících a přešlo ji to vždycky tak na týden. Strašný. Ječela, jako kdybychom týrali nemluvně a byla slyšet až na ulici. Nechápu, jak někdo zvládne mít doma tyhle ďábly nekastrovaný a odchovávat koťata, mě ten cca měsíc a půl než jsme vychytali prostor na to kdy ji vykastrovat málem připravil o rozum .)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    hehe to me nikdy nenapdo to merit :) ale konec koncu jsem rada, ze jsem prosla skolou siamskeho mrouskani, protoze ted jsem mnohem odolnejsi vuci mimincimu revu ;))
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Vcera jsem nasi orientalni slecne nameril "milostne volani" o sile 86dB. Doufam, ze uz ji to mrouskani brzy prejde.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---

    Китайские акварели с кошками. - Наброски на полях
    http://kissmur.mypage.ru/strana-murlindija/kitayskie_akvareli_s_koshkami_1.html
    VLASKOVAHELENA
    VLASKOVAHELENA --- ---
    Dobry den,rada bych nasla linii orientalnich nebo siamskych kocek,po Arion ETC...orientalni kocour,liloveho zbarveni,pripoustel v devadesatych letech...Mam zajem o kotatko-kocicku,kocour byl chovan v nasi rodine.Srdecni zalezitost....Dekuji za kazdou odpoved....Helena
    GIO
    GIO --- ---
    jsou moc krasni.)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    ďábelská dvojka!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam