• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    Tento klub je věnován siamským, orientálním kočkám (IV.skupině) a jejich chovatelům, majitelům a příznivcům. Chtěla bych se tu zaměřit na zkušenosti s těmito neodolatelnými ufonky, na výstavy, zkušenosti s chovatelskými stanicemi. Na nástěnku bych chtěla postupně dát seznam chovatelských stanic u nás. Vítané jsou samozřejmě fotky vašich drzounků.

    Siamská kočka je drzá, panovačná, dotěrná, domýšlivá, pyšná, hlučná, něžná a okouzlující. Svým uhlazeným, cizokrajným zjevem, zbarvením a safírově modrýma očima bez vyjímky každého upoutá.

    rozbalit záhlaví
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    CORIM: jo, ale netrápí ji hlady Aprilmouse, ale Sněhulka, protože jí všechno zbaští, vždyt je to na nich vidět :-D
    CORIM
    CORIM --- ---
    APRILMOUSE:
    MAIKOR: Souhlas - urcite ji trapi hlady protoze je tak hubena :P
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    APRILMOUSE: to je ale zizalka ta Pocinka
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SAMGARR: velvyslanci pekla cestuji v letajicim kufru :))
    CORIM
    CORIM --- ---
    APRILMOUSE: Hezci kocku a odmyslet si? Ts, ts, ts :P
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    tak já taky i sem :) Sněhuli si jistě odmyslíte :)
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    SAMGARR: V jednotě je síla a tak se ten den nikdo z rodiny nemyl.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    Ty jsou bozi! Aj bych se trochu bala :)
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    koupelnova inspekce
    CORIM
    CORIM --- ---
    Jedna mala upoutavka na vystavu nasi ZO Praha 8

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    nekdo nabizi na FB, a jeste navic dve chlupaty k tomu jako free bonus! (pani teda spamuje od vcera ze prednostne kdo si vezme vsechny tri)

    3 KOČIČKY HLEDAJÍ NOVÝ DOMOV.Siamský a sibiřský kocourek a ragdolí kočička hledají nový domov.
    Kontakt na majitele: miroslav.matej@o2active.cz


    M_IKE
    M_IKE --- ---
    Tak pridavam take neco..
    Thor ~9 mesicu


    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    hi :) neodolala jsem
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    COVERDALE
    COVERDALE --- ---
    LENCADLO: Kozlík jsme koupili o víkendu na výstavě opuštěných koček našim siamkám. Je pravda že jsou z něj hotový, ale já taky, smrdí to jak bolavá noha, takže mají dovoleno si s tím pytlíčkem hrát jen venku, ale i tak od něj smrděj tak 3 hodiny poté.
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    Pocinka umistena na svem obvyklem.miste (kde travi veskerou dobu, kdyz si kdekoliv sednu nebo lehnu). Uz to je trosku desivy, jak je na me furt nalepena. A kdyz neni nalepena celym telem, tak me aspon drzi pacinkama, nebo sedi dva centimetry pred myma ocima :-) dobrou noc prejem!

    LENCADLO
    LENCADLO --- ---
    tak tohle je náš poseroutka.:) říkáme jí Dolores. zatim stále tráví dny za lednicí, ale večer vyleze ven, lehne si u dveří a pozoruje nás..bojí se..je vidět, že je furt hodně ostražitá, ale už neni vyděšená.je o hodně klidnější.
    slečna která jí našla mi psala, že jí mám koupit kozlík lékařský, že z něj byla hotová:) tak zítra jdu shánět..

    GIO
    GIO --- ---
    No docela si to venku užívají a chodi na silikon v hajzliku jinak nám sérii hned pod nohy pod schody ;)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    MRNOUS: no, moja neúspěšně loví ptáky a chrápe na slunku, takže se jí to asi líbí.
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    MRNOUS: myslim ze dobry, doma jim to zas voni a cruella predevcirem ve staji nevericne cucela na jezka
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam