• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    Tento klub je věnován siamským, orientálním kočkám (IV.skupině) a jejich chovatelům, majitelům a příznivcům. Chtěla bych se tu zaměřit na zkušenosti s těmito neodolatelnými ufonky, na výstavy, zkušenosti s chovatelskými stanicemi. Na nástěnku bych chtěla postupně dát seznam chovatelských stanic u nás. Vítané jsou samozřejmě fotky vašich drzounků.

    Siamská kočka je drzá, panovačná, dotěrná, domýšlivá, pyšná, hlučná, něžná a okouzlující. Svým uhlazeným, cizokrajným zjevem, zbarvením a safírově modrýma očima bez vyjímky každého upoutá.

    rozbalit záhlaví
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    SARRI: navíc tvůj byl zvyklý na kocoura a ona by mu možná dělala ze života peklo. tak blahopřeju :-) a ukazuje fotku.
    SARRI
    SARRI --- ---
    takze jsem se z navstevy Desire vratila s uplne jinou kockou ehm.
    Dvoulety kocour Leos, ktery momentalne trucuje v koupelne pod skrinou ;)
    Mame ho tu na zkousku zda se kluci zkamaradi. Desire jeste koji sva dve kotatka a navic byla takova nekomunikativni a drobounka .. neprislo mi to jako nejlepsi napad. Leos mi prisel chovanim daleko bliz tomu co mame doma. Tak uvidime, ceka nas zajimava noc myslim ;)
    GIO
    GIO --- ---
    ja zaslechla, ze tam byl nejaky problem ale kecala bych, detaily nevim..
    SARRI
    SARRI --- ---
    jinak netusite co se stalo s Klimczovejma? Happyeyes chovna stanice .. odkud jsmemela Readyho a Sutu .. chtela jsem prvni kontaktovat je, ale slehla s epo nich absolutne zem .. jsou to tak 4 roky co jsem tam byla a meli pres 50 kocek .. siamky, orientalky, rusky modry ..
    GIO
    GIO --- ---
    diky.
    SARRI
    SARRI --- ---
    mela pry 7 kotat, tohle je posledni .. narozen 2/1 a jmenuje se Rony
    SARRI
    SARRI --- ---
    GIO: 4000
    GIO
    GIO --- ---
    kolik chce za toho bezpp?. jen tak pro informaci...
    SARRI
    SARRI --- ---
    MAR_TINA: mno mit barak a zahradu tak to neresim a beru oba, ale do bytu nam staci dva netopyri
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SARRI: tak vem oba ;)
    SARRI
    SARRI --- ---
    kazdopadne uvidime zitra .. desire ma jasnej naskok uz od pohledu z fotek .. uvidime ji az zitra
    orientalni kocourek bez pp je moc krasnej, hravej, socializovanej a pani se mi zda rozumna .. ted jsem od ni prijela ..
    do nedele myslim mame jasno a do pulky tydne ma suta novyho kamose
    SARRI
    SARRI --- ---
    vsak ready byl taky cistokrevnej a jak jsem
    dopadla ..
    GIO
    GIO --- ---
    MAR_TINA: ja mela kocku s PP, a jak jsem dopadla no... ale Desire bych brala taky radsi byt sarri
    SARRI
    SARRI --- ---
    MAR_TINA: to mas samozrejme pravdu ..
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SARRI: zavrhovat asi ne, ale vrozenou vadu nebo špatný chování na pohled neuvidíš.
    SARRI
    SARRI --- ---
    a kdyz jsme u toho Desire jsem nasla taky pres bazos.cz .. je to divny ale inzeruji tam vsichni snad
    SARRI
    SARRI --- ---
    MAR_TINA: ja vim, ale rikala jsem si, ze to zhodnotim jeste finalne az podle toho co uvidim .. nechci pausalne zavrhovat hned ..
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SARRI: kocourek bez PP nabízený přes Bazoš není úplně dobrý nápad. Rozmysli si to dobře.
    SARRI
    SARRI --- ---
    jinak jsem narazila na pomerne dost aktualnich inzeratu kde nabizeji dva netopyry .. coz ale pro nas neni schudne .. treba by to nekoho zajimalo .. vzdy po dvou ori
    Orientální kocoury hledá milující rodinu - Praha 1, prodám
    http://zvirata.bazos.cz/inzerat/33878246/Orientalni-kocoury-hleda-milujici-rodinu.php
    Orientální kočka - Kolín, prodám
    http://zvirata.bazos.cz/inzerat/34958678/Orientalni-kocka.php
    SARRI
    SARRI --- ---
    dneska se jdu cvicne podivat na tohodle kocourka, Je bez PP .. ale zajima me .. i kdyz Desire u nas rozhodne zatim vede .. nasla jsem ho a dohodla jsem si schuzku jeste predtim nez jsem na ni na narazila
    Siamská a orientální koťata - Praha 2, prodám
    http://zvirata.bazos.cz/inzerat/35097187/Siamska-a-orientalni-kotata.php
    GIO
    GIO --- ---
    Uiii
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam