• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    SARRI
    SARRI --- ---
    vsak ready byl taky cistokrevnej a jak jsem
    dopadla ..
    GIO
    GIO --- ---
    MAR_TINA: ja mela kocku s PP, a jak jsem dopadla no... ale Desire bych brala taky radsi byt sarri
    SARRI
    SARRI --- ---
    MAR_TINA: to mas samozrejme pravdu ..
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SARRI: zavrhovat asi ne, ale vrozenou vadu nebo špatný chování na pohled neuvidíš.
    SARRI
    SARRI --- ---
    a kdyz jsme u toho Desire jsem nasla taky pres bazos.cz .. je to divny ale inzeruji tam vsichni snad
    SARRI
    SARRI --- ---
    MAR_TINA: ja vim, ale rikala jsem si, ze to zhodnotim jeste finalne az podle toho co uvidim .. nechci pausalne zavrhovat hned ..
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SARRI: kocourek bez PP nabízený přes Bazoš není úplně dobrý nápad. Rozmysli si to dobře.
    SARRI
    SARRI --- ---
    jinak jsem narazila na pomerne dost aktualnich inzeratu kde nabizeji dva netopyry .. coz ale pro nas neni schudne .. treba by to nekoho zajimalo .. vzdy po dvou ori
    Orientální kocoury hledá milující rodinu - Praha 1, prodám
    http://zvirata.bazos.cz/inzerat/33878246/Orientalni-kocoury-hleda-milujici-rodinu.php
    Orientální kočka - Kolín, prodám
    http://zvirata.bazos.cz/inzerat/34958678/Orientalni-kocka.php
    SARRI
    SARRI --- ---
    dneska se jdu cvicne podivat na tohodle kocourka, Je bez PP .. ale zajima me .. i kdyz Desire u nas rozhodne zatim vede .. nasla jsem ho a dohodla jsem si schuzku jeste predtim nez jsem na ni na narazila
    Siamská a orientální koťata - Praha 2, prodám
    http://zvirata.bazos.cz/inzerat/35097187/Siamska-a-orientalni-kotata.php
    GIO
    GIO --- ---
    Uiii
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    tohle se chysta kamosce do kociciho hotelu na pobyt :-)

    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SARRI: uprimnou soustrast. Desire je prekrasna!
    SARRI
    SARRI --- ---
    neudelas nic .. jen jsem si vzdycky myslela, ze prvni odejde Suta jako ten slabsi kocourek a ejhle je to naopak
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    SARRI: to je smutný :/
    snad vám vše klapne a budou z nich parťáci
    SARRI
    SARRI --- ---
    GIO: zmensuje svuj chov a ma k adopci i dalsi zvirata a taky ma kotatka zrovna .. tak uvidime .. doufam, ze neco z toho klapne .. pokud se s Desire zkamaradime a dohodneme se tak nam ji jeste vykastruje a behem pristiho tydne se muze nastehovat .. uz se tesim .. Suta se behem dvou dnu uplne zmenil .. je desne pritulnej, nehne se od nas a porad Redyho hleda a vyvolava
    GIO
    GIO --- ---
    krasavice, martinu znam, ma krasne kocky.
    SARRI
    SARRI --- ---
    tak upenlive hledam nahradu za jednoho z mych siamaku (viz. [ SARRI @ Kocouri, kocky, kotata - jsou krasne chlupata a zaslouzi si nasi LASKU :o))) ]) aby se mi druhy neuzoufal (dneska je poprve doma sam a mam pocit, ze ho slysim brecet i pres pul Prahy .. uplne se zmenil za ty dva dny co je sam) a zatim nejpravdepodovneji vypada trileta holcicka Desire, ktera je vyrazena z chovu a hleda novy domov .. v sobotu se jdeme seznamit
    =^..^= SNAPE =^..^= siamese & oriental shorthair cats =^..^=
    http://www.snape-cattery.wz.cz/adopce.html
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    EVILMIND: jenže zdravá kočka má váhu akorát, ne navíc. A týhle jsme jenom vysadili babiččino přilepšování (kapsičky friskies, kitkat, chleba s máslem a bůhví co) a nechali jí jenom kvalitní granule a kapsy felix a maso. Bez omezení, granule pořád v misce.

    A já radši hubený :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    me teda tlusta prijde hezci :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Sranda je, že Lízinku jsme přivezli mámě, že to je asi mazlivá a hebká trochu-snowshoe-s-něčím. Máma celý život tvrdí, že siamky (a to myslí i ty z roku 1980) jsou ošklivé :))) To už by přístě mohla snést i ufona. A že já bych ho moc chtěla.
    Tady teda ještě vypadá jako plyšový špekoun.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam