• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    Tento klub je věnován siamským, orientálním kočkám (IV.skupině) a jejich chovatelům, majitelům a příznivcům. Chtěla bych se tu zaměřit na zkušenosti s těmito neodolatelnými ufonky, na výstavy, zkušenosti s chovatelskými stanicemi. Na nástěnku bych chtěla postupně dát seznam chovatelských stanic u nás. Vítané jsou samozřejmě fotky vašich drzounků.

    Siamská kočka je drzá, panovačná, dotěrná, domýšlivá, pyšná, hlučná, něžná a okouzlující. Svým uhlazeným, cizokrajným zjevem, zbarvením a safírově modrýma očima bez vyjímky každého upoutá.

    rozbalit záhlaví
    CORIM
    CORIM --- ---
    IPH: Pokud je pod FIFe tak je to SIA a ne ORI. ORI pod FIFe nemuze mit modre oci.
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    IPH: takže má v PP označení OSH? Asi jsem nevěřící Tomáš...
    IPH
    IPH --- ---
    GIO: nene, je to orientalec..i kdyz bily a s modryma ocima..jmenuje se Quassar.) mela jsem ho doma kvuli kryti...
    SARRI
    SARRI --- ---
    hlasim dalsi pokroky .. vcera vydrzeli oba lezet se mnou v posteli.. kazdy z jedne me strany na me nalepeny :)) suta sice trpel, ale nesycel .. jen kdyz chtel leo prelezt na jeho stranu .. ono to pujde :)
    SARRI
    SARRI --- ---
    mno tak v noci trosku boro a suta si udelal poradek tak ze leo skoncil pod posteli a odmital vylezt i rano .. moc jsme se nevyspali ..
    nakonec jsme je nechali doma samotny spolu v defaultu jak budou vzdy .. at si zvykaji hosi
    sutu uplacime a mazlime jak to jde.. jen vcera jsme pustili lea moc daleko a suta si to vzal hodne osobne
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    SARRI: to s tou přepravkou mi nepřijde přínosný. spíš sutu rozmazlujte a Lea nepouštějte tolik do postele a sutova mista, který považuje za nejvíc svoje.
    SARRI
    SARRI --- ---
    CORIM: aha :( mno nechali jsem ho v prepravce, ale s otevrenyma dverma .. sel k nemu jednou na chvili .. pak byl zhruba 20h pod posteli a suta kolem ni krouzil
    CORIM
    CORIM --- ---
    SARRI: Meli ste ho nechatv prepravce kdyz jste prisli - aby se na nej domaci pan podival, ocuchal si ho a pak jste ho meli teprve vypustit.
    SARRI
    SARRI --- ---
    CORIM: a ma smysl jim oddelit zachod a misky? a neco cim to muzeme udelat pro Sutu snazsi?
    SARRI
    SARRI --- ---
    SARRI: syci teda :)
    CORIM
    CORIM --- ---
    SARRI: Ted uz neoddelovat
    SARRI
    SARRI --- ---
    tak Leo uz se osmelil a pohybuje se volne po byte, vetsinu casu v nasi posteli .. suta sili a uplne se zavrel .. bud se schovanej v bednicce nebo na nej sici pac mu vlezl na jeho trun (do nasi postele) .. co ted s tim?? mame je nechat samovolne at se to nejak srovna?! mame je zitra pres den kdy tu budou sami radsi oddelit kazdeho do jine mistnosti .. Leo si z toho nic nedela, sle nevim zda na Sutu to neni moc rychle
    GIO
    GIO --- ---
    jo ten je nasdherny ten maly cajik
    GIO
    GIO --- ---
    jo
    SARRI
    SARRI --- ---
    tenhle
    SARRI
    SARRI --- ---
    GIO: oo asi myslis toho, kterymu rika Suba .. ten me naprosto ucaroval a nejvic se mnou komunikoval .. to je uplne demonicke zvire .. byla jsem z nej na vetvi a snazila jsem s emu vysvetlit at me necha, ze si ho nemuzu odnest ;)
    ma tam ted kote rovnou k odberu, Tekanne, kocourek .. rikala, ze mu bude hodne podobny
    GIO
    GIO --- ---
    SARRI: to ne sukura je taky tygr pruhaty klasicky.)

    hezky kluk ten Leo
    SARRI
    SARRI --- ---
    ale malinko pomazlit se necha :)

    SARRI
    SARRI --- ---
    tak u nas zatim zadna slava .. leo je schovany a suta naramne urazeny .. dost na nej syci kdyz se nahodou nejak potkaji nebo priblizi na metr
    SARRI
    SARRI --- ---
    GIO: jmeno si nepamatuju .. byl to taky bicolor .. bilej s cernymi fleky .. vystavni a dloouhej jak tyden pred vyplatou .. :)
    GIO
    GIO --- ---
    jinak bily orientalec s modryma ocima je siamak.
    GIO
    GIO --- ---
    ale.. hrozne se ji ty kocky stridaji no.. prijd emi ze, jak jich je hodne, dost si nerozumi, a toci to.. odchova, posle dal, necha si jinou nadejnou, dost taky vozi kocky zvenku..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam