• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    SARRI
    SARRI --- ---
    tak u nas zatim zadna slava .. leo je schovany a suta naramne urazeny .. dost na nej syci kdyz se nahodou nejak potkaji nebo priblizi na metr
    SARRI
    SARRI --- ---
    GIO: jmeno si nepamatuju .. byl to taky bicolor .. bilej s cernymi fleky .. vystavni a dloouhej jak tyden pred vyplatou .. :)
    GIO
    GIO --- ---
    jinak bily orientalec s modryma ocima je siamak.
    GIO
    GIO --- ---
    ale.. hrozne se ji ty kocky stridaji no.. prijd emi ze, jak jich je hodne, dost si nerozumi, a toci to.. odchova, posle dal, necha si jinou nadejnou, dost taky vozi kocky zvenku..
    GIO
    GIO --- ---
    jo sukura? ten je dokonaly. vyhral kdeco.
    SARRI
    SARRI --- ---
    GIO: jo rikala, ze ma souseda co ma taky ciciny a navzajem se u nich stridaji .. ukazovala mi jednoho jeho krasnyho ori kocoura
    GIO
    GIO --- ---
    jojo a ony jeste jely s jednou holkou z mappet cattery nejaky chovny zvirata napul mam ten pocit. na muj vkus toho maji hodne, ale prijde mi, ze ta zvirata ma rada.. no. ale jedou troskurychlochov na muj vkus
    GIO
    GIO --- ---
    ori,)

    jo oni strasne chteji vsichni ted ty dve barvy oci... ale.... no ja uz jsem hodne skepticka, zdravotne ty chovy stojej zahovno, u bilych zvirat tim tuplem.-(
    SARRI
    SARRI --- ---
    bilej s cernejma flekama na zadech a hlave vcetne cerneho knirku .. cili ori kitler ;)
    uz probehlo prvni syceni .. sutovi se zatim moc nelibi .. citi z nej zrejme plno dalsich kocek

    btw. mela tech kocek a kotat spooousty, az mi oci prechazely a tezko jsem se soustredila na ty co byly k mani .. treba bilej orientalec s modrejma ocima a rikala, ze se chysta na spojeni kde by mela vzniknout bila zvirata (nevim zda ori ci sia ci oboji) s kazdym okem jinym ;)
    GIO
    GIO --- ---
    a barva?)
    SARRI
    SARRI --- ---
    ENKATT: jj, to mas taky pravdu .. az vyleze a da si rict tak vyfotim ;)
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    SARRI: navíc tvůj byl zvyklý na kocoura a ona by mu možná dělala ze života peklo. tak blahopřeju :-) a ukazuje fotku.
    SARRI
    SARRI --- ---
    takze jsem se z navstevy Desire vratila s uplne jinou kockou ehm.
    Dvoulety kocour Leos, ktery momentalne trucuje v koupelne pod skrinou ;)
    Mame ho tu na zkousku zda se kluci zkamaradi. Desire jeste koji sva dve kotatka a navic byla takova nekomunikativni a drobounka .. neprislo mi to jako nejlepsi napad. Leos mi prisel chovanim daleko bliz tomu co mame doma. Tak uvidime, ceka nas zajimava noc myslim ;)
    GIO
    GIO --- ---
    ja zaslechla, ze tam byl nejaky problem ale kecala bych, detaily nevim..
    SARRI
    SARRI --- ---
    jinak netusite co se stalo s Klimczovejma? Happyeyes chovna stanice .. odkud jsmemela Readyho a Sutu .. chtela jsem prvni kontaktovat je, ale slehla s epo nich absolutne zem .. jsou to tak 4 roky co jsem tam byla a meli pres 50 kocek .. siamky, orientalky, rusky modry ..
    GIO
    GIO --- ---
    diky.
    SARRI
    SARRI --- ---
    mela pry 7 kotat, tohle je posledni .. narozen 2/1 a jmenuje se Rony
    SARRI
    SARRI --- ---
    GIO: 4000
    GIO
    GIO --- ---
    kolik chce za toho bezpp?. jen tak pro informaci...
    SARRI
    SARRI --- ---
    MAR_TINA: mno mit barak a zahradu tak to neresim a beru oba, ale do bytu nam staci dva netopyri
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam