• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    Tento klub je věnován siamským, orientálním kočkám (IV.skupině) a jejich chovatelům, majitelům a příznivcům. Chtěla bych se tu zaměřit na zkušenosti s těmito neodolatelnými ufonky, na výstavy, zkušenosti s chovatelskými stanicemi. Na nástěnku bych chtěla postupně dát seznam chovatelských stanic u nás. Vítané jsou samozřejmě fotky vašich drzounků.

    Siamská kočka je drzá, panovačná, dotěrná, domýšlivá, pyšná, hlučná, něžná a okouzlující. Svým uhlazeným, cizokrajným zjevem, zbarvením a safírově modrýma očima bez vyjímky každého upoutá.

    rozbalit záhlaví
    SARRI
    SARRI --- ---
    GIO: jinak jsem na tebe dost myslela jak jsem se u ni mazlila se vsema tema bilejma usatcema ;)
    GIO
    GIO --- ---
    stavba tela je stejna, ty rasy odlisuji jen barevne variety. tohle je proste podle FIFE bily siamak. a meni to z duvodu, kter episu niz, aby obesli chovatelske nastaveni dane fife a delali si co chtej s tim krizenim
    GIO
    GIO --- ---
    sukura je bozi, ano.
    SARRI
    SARRI --- ---
    a tady jeste galerie Sukury .. o boze to je tak nadherne zvire
    =^..^= SNAPE =^..^= siamese & oriental shorthair cats =^..^=
    http://www.snape-cattery.wz.cz/foto_sukura.html
    SARRI
    SARRI --- ---
    mno ja nejsem zadnej odbornik, ale teda vizualne mi prijde spis jako ori
    tady jsem nasla jeho fotky na jejich strankach
    =^..^= SNAPE =^..^= siamese & oriental shorthair cats =^..^=
    http://www.snape-cattery.wz.cz/foto_quasar.html
    GIO
    GIO --- ---
    jakmile to bude mit ty rozdilne barvy oci, bude to nejspise bila ori s nestejnebarevnyma ocima, tipuji
    GIO
    GIO --- ---
    GENTIANA: bila orientalka neni. jsou jen bikolori... komplet bila kocka se zelenyma ocima je podle me duvod, proc to vymysleji, ....potazmo s ruzne barevnyma ocima..
    GIO
    GIO --- ---
    aha, no takze to je siamak, pardon,a le ty jejich novatorske praktiky me zacinaji srat. v te madarske organizaci se fakt muze vsechno, a prehlasovani na ori je proto, aby se mohly bile siamy krizit s ori, coz se normalne nesmi, protoze to jeste neni moc geneticky provereny, a evidentne ta bila barva neni ok. ale proc to nemrvit, zejo..

    doprdele uz .

    diky za info.)
    SARRI
    SARRI --- ---
    GIO: jj je prihlasen pod madarskou .. co ma primo v papirech jsem nevidela
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    By mě zajímalo, co to je, když má jedno oko modrý a jedno zelený, neboli když se spustí bílá siamka a bílá orientálka. (Kromě toho, že by to bylo určitě velice ňuňu.)
    CORIM
    CORIM --- ---
    IPH: Pokud je pod FIFe tak je to SIA a ne ORI. ORI pod FIFe nemuze mit modre oci.
    GIO
    GIO --- ---
    no ja mluvim spis o organizaci, pod kterou je prihlasen... ta madarska dovoluje kdeco, a rusaci maji taky neoc podobneho asi. proste bila kocka sa modryma ocima je siamka, by me zajimalo, jak poznaji rozdil.) ma v papirech to OSH?...
    SARRI
    SARRI --- ---
    je z ruska
    GIO
    GIO --- ---
    To zas bude nejaký Maďarsko . Jak se liší bily orientalec od bílého siam aka ?
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    DOMINIQUE01: nebo aspoň pokud je pod FIFe, tak by se to rozhodně nemělo stát
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    IPH: takže má v PP označení OSH? Asi jsem nevěřící Tomáš...
    IPH
    IPH --- ---
    GIO: nene, je to orientalec..i kdyz bily a s modryma ocima..jmenuje se Quassar.) mela jsem ho doma kvuli kryti...
    SARRI
    SARRI --- ---
    hlasim dalsi pokroky .. vcera vydrzeli oba lezet se mnou v posteli.. kazdy z jedne me strany na me nalepeny :)) suta sice trpel, ale nesycel .. jen kdyz chtel leo prelezt na jeho stranu .. ono to pujde :)
    SARRI
    SARRI --- ---
    mno tak v noci trosku boro a suta si udelal poradek tak ze leo skoncil pod posteli a odmital vylezt i rano .. moc jsme se nevyspali ..
    nakonec jsme je nechali doma samotny spolu v defaultu jak budou vzdy .. at si zvykaji hosi
    sutu uplacime a mazlime jak to jde.. jen vcera jsme pustili lea moc daleko a suta si to vzal hodne osobne
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    SARRI: to s tou přepravkou mi nepřijde přínosný. spíš sutu rozmazlujte a Lea nepouštějte tolik do postele a sutova mista, který považuje za nejvíc svoje.
    SARRI
    SARRI --- ---
    CORIM: aha :( mno nechali jsem ho v prepravce, ale s otevrenyma dverma .. sel k nemu jednou na chvili .. pak byl zhruba 20h pod posteli a suta kolem ni krouzil
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam