• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    CORIM
    CORIM --- ---
    SARRI: Holt nektere kocky na to jsou haklivejsi nez jine.
    SARRI
    SARRI --- ---
    mno ale kdyz uz jsem si vam tu postezovala tak poslu i neco pozitivniho :)

    SARRI
    SARRI --- ---
    jo a zapomnela jsem, ze ani ne 3/4 roku po odsraneni zubniho kamene ma opet zanet v puse

    pripadam si jak idiot .. pritom krmime kvalitnima premivejma granulema a maji na co si vzpomenou
    SARRI
    SARRI --- ---
    mno my mame fakt stesti .. Suta aby se nemusel kamosit s novym kamosem tak si poridil virozu a kontrolni krevni testy ukazaly, ze ma na hranici ledviny (pry zatim nic vazneho, ale uz na dietu) .. sakra jak a kdy se stalo ze z dvou zdravych kocek je jedna mrtva a druha nemocna :((
    ach jo ..
    IPH
    IPH --- ---
    DOMINIQUE01: jop.) ma tam OSH...
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    GENTIANA: ale prilisne premysleni opravdu je produktem nudy... jinak osobnosti samozrejme maji i kocky stodolove a stajove, staci se s nima seznamit :) siamky jsou extravagantni, to jo
    SARRI
    SARRI --- ---
    asi jo ;)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    SARRI: a teď jsi z toho udělala, že přemýšlení je produktem nudy. Jo a za sebe dodávám, že ani při osmedsátihodinovém pracovním týdnu jsem na mozkovou činnost nerezignovala.

    Radši bych se v tom už nepatlala :D
    SARRI
    SARRI --- ---
    GENTIANA: mno je to mysleno trosku jinak, ale asi jsem uvedla blbej priklad a neni touplne pochopitelne tak jak bych chtela .. myslela jsem to taa, ze kdyz ma clovek furu casu tak proste premysli vic nez kdyz si musi nutne obstaravat obzivu a otacet se hodne .. proste na ot neni prostor .. a je jedno co je zac a cim se zivi ..
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    SARRI: A já si myslím, že dělit lidi na jednoduché lopaty a komplikované flákače je trochu... placaté.
    SARRI
    SARRI --- ---
    GENTIANA: ja si to predtavuju podobne jako s lidma .. ti, ktery tvrde makaj rukama nemaj moc cas nad sebou uvazovat a ziji jednodussi (i krasny zivot) stejne jako venkovske kocky .. kdezdo domaci mazlicci maji casu dost pro sebe a na prace toho moc nemaji (jsou krmeny clovekem a rozmazlovany atd.) takze maji vice prostoru na to rozvijet osobnost ;))

    ze skoly si pamatuju, ze domestikovany pes je jedem z mala tvoru, ktery lovi pro zabavu .. coz mi prijde podobne
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    MRNOUS: No, řekněme, že kočky dvorkové, co žily na seníku, svou osobnost nijak výrazně neprojevovaly nám, nehodným.
    GIO
    GIO --- ---
    Hrosik je prave cela maminka,)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    GENTIANA: zná někdo vůbec nějakou kočku, co by nebyla osobnost?:))

    GIO: neboj, Hrošík bude pokračovat ve šlépějích své matky, co se osobnosti a hvězdnosti týče .. :)
    GIO
    GIO --- ---
    teda mam... mela jsem, uz mam jednom dve:-(
    GIO
    GIO --- ---
    GENTIANA: ale tak, jsou ruzne, mam tri a Kordula proste byla hvezda..
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    GIO: no, zná někdo siamku, která by nebyla osobnost?
    SARRI
    SARRI --- ---
    nezbyva nez prat at to brzy preboli a zarovej at ti na ni zustanou krasne vzpominky ..
    GIO
    GIO --- ---
    ta baba je supr, krasna zenska a mam ji moc rada jako posuzovatelku, je tak nezna,)) a ta jeji prvni siamka asi byla dost osobnost no.)
    GIO
    GIO --- ---
    a Kordulu je strasne tezky nemyslet, ji byl plny barak vzdycky, kam jsem se hnula, tam byla, cel den si se mnou povidala... je to tezky bez ni..achjo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam