• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    SARRI
    SARRI --- ---
    GIO: hele ja jsem taky ve finale rada .. samozrejme, ze bych si ho prala a martin se do nej taky okamzite zamiloval, ale proc mu brat moznost si jeste poradne uzit zivot a nadelat spoustu krasnych kotat ;)
    GIO
    GIO --- ---
    s tim subou jsem docela rada, protoze ta krev mimo evropu je hodne prinosna, on je uzasny..nic proti tobe samozrejme, ale holcicky jsou holcicky, to ti rikam, brala bych hned nejakou, ale momentalne si furt rikam, ze na to jeste nemam..
    GIO
    GIO --- ---
    prekrasna.)
    SARRI
    SARRI --- ---
    je hrozne drobounka, o tretinu mensi nez Leo, ale to ji vubec nebrani na nej sycet a sekat po nem ;DD
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    SARRI: je nádherná :)
    SARRI
    SARRI --- ---
    tak vam predstavuju nasi novou ufonku, jmenuje se Izzie .. pritele si vicemene okamzite vybrala, sama vlezla do prepravky a uz do ni nikoho nepustila .. povahu ma neuveritelnou, je strasne hrava a mazliva .. na vyzvani skace do naruce ;)
    zatim maji s Leeem odstup trosku, ale Leo se diky jeji pritomnosti chova sebevedomeji vicemene od zacatku .. myslim, ze to pujde, znaji se uz z drivejska neb spolu sdileli domacnost
    jo a je to Subova dcera (Suba nakonec opravdu jede do Australie kde bude pomahat rozsirovat chov orientalek)

    SARRI
    SARRI --- ---
    RADUZA: jj, souhlasim .. navic bych ho mela ja :))

    jen o to bohuzel nerozhoduji .. je to mezi chovstelkou a tou australankou .. ja muzu leda cekat zda si to rozmysli v muj prospech
    RADUZA
    RADUZA --- ---
    SARRI: teda opravte mne, jestli je to blbost, ale pokud jde o dobré umístění vyřazeného zvířete, preferovala bych neposílat ho do horoucích kotárů, kde na něj ještě navíc budou mluvit cizinštinou. Tak jasně, už ho tam slíbila - ale bylo by pro Subu jednodušší, kdyby zůstal v Česku, ne?
    CORIM
    CORIM --- ---
    GIO: Z pohledu chovatele kteremu jde primarne o plemeno (profi a poloprofi) a ne jednotlivce to smysl ma. Z pohledu chovatele-mazlickare to je idiocie ...
    GIO
    GIO --- ---
    CORIM: ja na to koukam z pohledu chovatele a prijde mi to strasne.
    CORIM
    CORIM --- ---
    GIO: Na duhou stranu - da se to brat i tak, ze si clovek pak aspon muze poridit krasneho mazlicka na ktereho by nemel. A to ze je starsi nakonec nevadi ...
    SARRI
    SARRI --- ---
    GIO: ver mi, ze na me taky .. nejradsi bych zpatky moje dva kocourky, ale to uz nezmenim .. musim jit dal .. - doufat, ze se nam smula chvili nebude lepit na kocici tapky
    Leo je uplne jine zvire a je to opet neuveritelna povaha a jsem hrozne rada, ze ho mam .. ted uz mu jen sehnat kamose
    Suba nejspis neklapne, pani z australie po nem stale touzi ..
    GIO
    GIO --- ---
    no.. na men je toho trochu moc uz.
    SARRI
    SARRI --- ---
    zalezi asi na chovateli, ale z me zkusenosti to je tak, ze ta zvirata nerozdavaji .. hledaji jim vhodny domov .. je to normalne se smlouvou za cenu ockovani a treba u Lea probehla i konktrola u nas doma zda se ma dobre a muzeme 'adopci' dokoncit ke spokojenosti vsech ..
    SARRI
    SARRI --- ---
    dost jsem nad tim premyslela .. z obecneho pristupu k zviratum to nechapu nebo lepe receno neni to muj salek caje .. beru si zvire naporad preci, ale z hlediska krve a slechteni tomu rozumim ..
    a ja jsem treba clovek, ktery radsi da domov zvireti, ktere to potrebuje navic siamky a oriantalky se mi libi a vyhovuje mi jejich povaha a mit moznost ziskat cistokrevne krasne zvire se mi libi .. proto radsi najdu chovatele, ktery potrebuje umistit dospele zvire vyrazene z chovu nez abych si koupila kote ..
    GIO
    GIO --- ---
    tohle na tom intenzivnim chovatelstvi nechapu, jak muzou ta zvirata neustale posilat dal....
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    SARRI: kocour neaportuje, kocka aportovala jako vztekla kdyz byla kote, ted si vyrve hozeni mysky, chvilku ji morduje a pak rve dokud pro mys nedojdu a znovu nehodim. obcas me desi jak si nas vycvicila...
    COVERDALE
    COVERDALE --- ---
    jedna skrabadlova

    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    COVERDALE: Více fotek z chovu strejdy. Děkujeme. Ten čokoládový ušoplesk zkoumal balakryl?
    COVERDALE
    COVERDALE --- ---
    SARRI: jojo tomas je muj strejda :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam