• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    AZRETKA: nakonec jsem to našla chvilku poté, co jsem to sem napsala. Nyxí kouzlo nezklame :)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: Me se extremy nelibi. Moderni typ siamky ale ano. Rovne nosy ano, na vystavy a na chov, ale zas zalomene nosiky jsou roztomilejsi, a na mazlika je to jedno!
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    MAIKOR: Určitě, když dáš kočky a siam, tak to najde :)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    Jsem z Ostravy. A jak jsem řekla jsou namixované. Jeden kocour má ideální profil, rovný skoro klabonos. Druhý kocour má taky rovný profil, bez klabonosu. Pak jedna holčička má rovný profil a jedna nemá ani rovný ani se stopem, ale s takovým hrbolkem. A seal holčičky měli sice stop, ale jak rostou, tak se jim nosánky protahují a rovnají, jedné víc, druhé míň. :) Ty fotky na bazoši jsou měsíc staré, any se koťata za tu dobu trošku potáhla ;)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: tatinek je skořicový s odznaky
    GIO
    GIO --- ---
    mozna i lepsi - navrat k mensim extremum
    GIO
    GIO --- ---
    proste nemaji klabonosky, ale zalomeny nosiky, no, to se ted uplne nenosi, ale co uz.))
    GIO
    GIO --- ---
    ja videla i jiny fotky.))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    GIO: jak poznas z toho kosiku s propletencem pacek, jestli maji idealni profily? :-)
    GIO
    GIO --- ---
    jo btw tatinek je red tabby?
    GIO
    GIO --- ---
    ten lilovej kluk je kus taky nahodou..ale asi si jeste dam zajit chut, urcite budes mit napresrok zas vrh.)
    GIO
    GIO --- ---
    AZRETKA: ony prave ty profily nejsou uplne dnesni ideal, ale to mi nevadi, kazdpadne asi pockam jeste do jara, ale sealpoint holcicku neo kocurka chci.) jsi z Ostravy ze..?
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    AZRETKA: nadhera! To jsem nemela videt! Po sealce touzim uz vecnost.
    Na bazosi ten inzerat nemuzu najit, je tam jeste?
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: Mám 2 seal holčičky Angelique a Audrey. Všechna koťata s PP. Profily si vylepšili po tatínkovi, Julinka je sice moc krásná a úžasná kočička, ale profil nemá dokonalý ;) Zas má krásný dlouhý ocas, velké uši, mega hebkou a hedvábnou srst, krásně zbarvené oči a tělo. A zatím se zdá, že koťata si z obou rodičů brala to lepší, ale jsou každé namixované trochu jinak, každé s jinou povahou a osobností. Je to teď doma sice Sajgon, ale je úžasné pozorovat, jak se vytahujou, vybarvujou, vyhraňujou povahu :D
    GIO
    GIO --- ---
    jj papiry maji, jak vidim na bazosi. ale ty profily, po kom to maji?.) kazdopadne potrebuji seal pointa no.)))
    GIO
    GIO --- ---
    to jsou seal pointi? ma to papiry...? mas holku...?.)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    APRILMOUSE: jj, je to divočejší :)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    AZRETKA: týjo šest mimin :) já tu teď měla pět a nebylo pro kočku kam šlápnout :D
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    A tady jsou spící gremlini

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam