• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    GIO
    GIO --- ---
    a tady dost neuverielne brzke souziti se starsi siamkou, ktera ji ze zacatku taky dost nesnasela a hazela nehorazne ksichty kdyz se k ni pribrlizila.)) a jeste je Cruellka usoplena, jak zila v byte a prestehovala se na statek, jeji imunita dost bojovala, nez to pochopila...
    GIO
    GIO --- ---
    a ja ji pak i jako mrne teda trochu vykrmila

    SARRI
    SARRI --- ---
    mno tak po temer 1/2 roce s novejma zvirata vam reknu, ze jsem si nikdy ani nepredstavila, ze kocka m uze mit tak vyraznou a zarovej tak jinou osobnost nez jina .. je to tezce kus od kusu .. nase dve ori

    kocour - jsem evidentne jeho, kocku ke me temer nepusti a sikanuje ji jak muze .. ode me si necha libit temer cokoli, pred pritele stale utika a boji se ho jak cert krize (i kdyz uz o chlup min nez na zacatku) .. uplne zbytecne, aportuje jednu jedinou mysku na kterou je fixovanej a nosi mi ji v kteroukoli nocni ci denni hodinu, v noci do me dokonce stoucha a budi me abych mu ji hazela .. obcas se odvaze a pusti se do bitky i se mnou .. je akcni, ale porad se drzi zpatky celkove

    kocka - je evidentne pritelova, ja ji na hrani nestacim a moc ji nezajimam, ale jeho miluje a nekdy mi az prijde, ze je nasrana, ze pritel neni doma ;)) kdyz se kocour nahodou jen omylem priblizi k priteli (nebo ho pritel vezme do naruci) tak kocka okamzite zarli .. je ji vsude hodne i kdyz je drobounka a ma kolem 3kg a kocoura provokuje ikdyz nemuze vyhrat skoro zadnou bitku a je to opravdu zenska .. cumi na sebe do zrcadla, rve dokud nema nasi pozornost a beda kdyz nekdo odjede na dyl nez den .. to je pak vycitava a nezbavi se ji clovek nasledujicj tri dny vubec .. klickuje mi mezi nohama, skace a leze po me od zeme na ramena a rve .. neustale rve jak kdyz ji nekdo na noze bere .. nebo treba beda kdyz ji nekdo da k jidlu neco co ji nechutna .. chodi kazdeho pozorovat do sprchy a sedi mi na gramofonu furt i kdyz vi, ze me to sere .. trha a kousek vsechnyigelitky a treba do 10kg pytle se zradle se vlopala behem minuty ne zjsem si stihla odskocit .. je skvela ;DD
    GIO
    GIO --- ---
    jo to bys ji musela znat, do te dostat nejake jidlo bylo umeni odjakziva... jedine obdobi, dky krasne zrala, bylo kdyz byla tehotna a kdyz kojila.) pak teda dost zmohutnela a byla burt, ale vybirava byla nekutecne, nezrala skoro nic..
    GIO
    GIO --- ---
    jsou velice specificke, a jsou vpodstate divne.. ale mi tahle kocka sedela neskutecne. ta moje stara mrcha Sophia je lilac point a to je Kordulin opak..
    a bile rientalky, to me neskutecne jebe, dyt to ma modre oci, jaky ori.)))
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: Já strašně chtěla foreign white, na fotkách bych je sežrala, ale nedávno jsem byla na výstavě a viděla jsem je naživo (tedy ne FW ale bílé orientálky) a něčím mi nesedly, je to těžké vysvětlit ... ale třeba to bylo typem ne barvou, těžko říct ... každopádně teď už jsem do nich o něco méně žhavá :( Miminko to bylo krásné, ufonci nemůžou být oškliví, ale strašně hubené se mi zdá
    GIO
    GIO --- ---
    ja starou psici taky prelepila mladou naplasti, a furt te mlade rikam jmenem te stare.. ale tohle byla mlada kcoka a opravdu velika osobnost, kdo znal, chape..,)tu neprelepim.)
    GIO
    GIO --- ---


    takove miminko ufoni osklive vyzable to bylo.))
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: No me porad chybi Ladin, ale ja si Lokiho vzala hned druhy den a udelala jsem dobre. Sice ho nikdy nenahradi ( a ani to po nem nechci), ale hodne mi pomohl se smirit s jeho odchodem.
    GIO
    GIO --- ---
    ENKATT: ,)) aaa.))
    GIO
    GIO --- ---
    da se rict, ona byla dost velka osobnost no..ale nevymenila bych ji za nic.. proto se branim nove kocce, protoze tahle dama nejde preplacnout... slot na siamku je volny a asi ejste chvili bude, nejsem s tim vubec srovnana... chybi mi neskutecne laska moje zlobiva..
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    Tak já myslela, že Gentiana už jedno pseudosiamce má rezervovaný u nás. třeba budou tím pádem dvě
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: Takze kralovna vsechny vystvala ven :D :D :D
    GIO
    GIO --- ---
    bydli venku:-)))

    moje nejmilejsi ej od kvetna po smrti no.. starou babu si ted na zimu zkusim vzit domu, ale ona ani mco nechce, jejich budoir s vybehem jim nejak zachutnal.)
    Kocour se se vsema ostatima docela pekne snasi , nejlip ale stejne spolu vychazi siamky spolu...ted u.. trvalo to.. a ta co umrela, tak ta byla dost nekompromisne proti nemu temer rok, nakonec i diky jejim rozbrojum skoncili vsichni krome ni na zahrade, protoze uz to prerostlo v curaci teror a spol..
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: A jak jsou na tom kocicaci ted?
    GIO
    GIO --- ---
    no holky obe siamky prave, novy kocour siamak.

    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: A holky jake rasy?
    GIO
    GIO --- ---
    jo domaci ano, ja mluvim o siamkach.))moji domaci kocouri s tim nemeli sebemensi problem, nebo kdyzjo, tak dost sofistikovany, jediny, kdo delal problem/konkretne s prichodem rocniho kocoura/ byly moje holky 4 a 10 let tehdy tusim
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: Tak muj starsi domaci kocourek kote vital, to spis Julce trvalo nez si zvykla na kocoura a psa (ten kote nevital, ale toleroval) Ted se kocour s kockou miluji, delaji spolu matrix ( a jine veci). Navic je kocour super i ke kotatum, dela jim chuvu. Stejne tak muj novy pes (prisel po umrti meho stareho do prostedi kde byly dve kocky a kdy brzy prisla kotata) to zvlada super. S kotatama si hraje a ted na zahrade je i schanel a nosil k sobe, kdyz se rozutekla :D
    GIO
    GIO --- ---
    no ja mam siamek vic,a szivaly se mi v dospelosti dost blbe, coz jsem teda vubec necekala... kote ok, ale jakmile se szivalo starsi zvire s kotetem, nebo dospela kocka s dospelym kocourem, vzdycky dost dramaticke a na delsi dobu..ale smaozrejme by meli zit ve spolecnosti kocek, nejlepe siamek, ostatni kocky jsou z nich taky dost na mrtvici obvykle a moc jim nerozumi.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam