• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    GIO: závist!
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    V útulku v Měcholupech mají dva ufony!
    GIO
    GIO --- ---
    tady jeste neni, Aurora Snow Fairy, moje nove partacka..


    GIO
    GIO --- ---
    ENKATT: Kordula to taky vydrzela dloooouho, a kdyz se ji to nelibilo, tka jen stewardce temne mrucela v rukach, ale nikdy nic nepodnikla.)) exhibicionistka.)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Hlásím, že se našel nekastrovaný siamák, asi staršího typu. Videjko zde
    https://www.facebook.com/video.php?v=10201825673203029&set=vb.1818429786&type=2&theater
    Vypadá to čistokrevně a když je neodkulkovanej, tak jestli někdo nepostrádá chovného kocoura, třeba... tak to pošlete dál. A pokud není ničí, tak si ho asi vezmu a nechám šmiknout.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    SARRI: Vypadá jako nasraná křídlová matice.
    EVILMIND: Se zeptej ID Meander, jak její výstavní kocour skončil chovnou i výstavní kariéru. Ale proti pravidlům není, když kočka pokouše majitele, no.
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    moje se necha nosit natazena klidne dve minuty. asi to ma v genech. jen to nikdy nepotrebovala, neb ma ockovak sve sestry a papiry skocily kdovikde
    COVERDALE
    COVERDALE --- ---
    V sobotu jsem byl svedkem toho ze posuzovatel rozhodoval mezi 3mi kockami, kazda chovanim jina, jedna sycela, druha byla v klidu a ta treti ho pocurala :-) a pocuranek vyhral. Takze tento posuzovatel se chovanim rozhodit nenechal
    GIO
    GIO --- ---
    AZRETKA: no, ne vsechny kocky, ja uz par vylouceni na vystave zazila, napriklad kdyz rudy siamak zfackoval erika reijerse.)) a je toho vic, no holt, oni do toho jdou srdnate, ti posuzovatele, a vetsina kocek, co se vystavuje dyl, je zvykla a chova se slusne teda.)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    EVILMIND: Ti posuzovatelé jsou fakt extra třídy, všechny kočky jim dovolísi s nimi dělat věci, o kterým se vlastním majitelům může jen zdát :D
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    EVILMIND: Ja takhle s kocourem blbnu obden a uplne pri tom vidim jak mu v hlave bezi "jeden skrabanec na kresle, druhej skrabanec, treti...". Nekde u pateho vetsinou tasi drapy a zdrha:)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARRI: to je udivujici, ze si to necha libit. Zatim jsem jen jednou na vystave videl kocku, co si to libit nenechala (a diskvalifikovali ji), coz me naplnuje trudnomyslnosti nad takovou ztratou prirozenych instinktu...
    SARRI
    SARRI --- ---
    vim, ze je skoro stejna, ale puvodne jsem hledala totiz tuhle tak vam ji sem dam .. bozi .. tezko rict zda ji nadava nebo ji rika "drz me poradne at vypadam co nejlip" ;)

    COVERDALE
    COVERDALE --- ---
    ještě tuhle má na FB

    SARRI
    SARRI --- ---
    tahle je vyborna

    SARRI
    SARRI --- ---
    Tomas urcite promine, sampiona s majitelem

    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    COVERDALE: Nemas nekde lepsi fotky sampiona? Na webu nic moc nemaj...
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    COVERDALE: Gratulace! Bala jsem, ale jen v sobotu ;)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    SCHWALBE: mě se ty obrázky nechtějí ukázat :( ani doma ani v práci :( Ale viděla jsem na FB i na živo a je krásná :)
    COVERDALE
    COVERDALE --- ---
    Tak kocka meho sterjdy se stala svetovym sampionem https://www.facebook.com/video.php?v=728754397178888 navstivili jste vystavu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam