• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Stavebni dozor, oddeleni kontroly bezpecnosti stafli a zebriku.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    Moc mi to ale nejde přes pusu.
    GIO
    GIO --- ---
    evelina je moc pekne.)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    Ofiko se jmenuje Evelína Mardžárí
    GIO
    GIO --- ---
    jak se jmenuje? ofiko?.)

    hele ta nase se psu bala asi dva dny, pak pochopila, ze staci udelat zlou kocicku a vycouvaj, doga dokonce prestala chodit do loznice, kdyz ji posledne Aura vysekala z postele.))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    Seznamte se, náš nový přírůstek. Je jí plný dům, je neuvěřitelně umazlená, ke všemu se vyjadřuje a musí mít poslední slovo. Je to zvědavá opička, tak jí říkáme Žofinka :) Elza se jí bojí, drží si odstup, ale zároveň je na ni zvědavá a pořád za ní dolízá. Dnes už u mě v klidu obě ležely, každá z jedné strany a odpočívaly. Psa viděla poprvé v životě, nejdřív se naježila, ale teď už k Citě chodí pít kuřecí vývar :)

    jo a Elza není tak tlustá, je huňatá .))





    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    Ahoj.
    Chci se zeptat, má tu někdo kočku cornish rex? Pokud ano, prosím do pošty.
    Díky.
    GIO
    GIO --- ---
    aspon jsem se uz propracovala k fazi zvladnout to sama, ale je to peklo... kazdopadne neodradi mne to od vztahu k nim, takoveto uz to nikdy nechci zazit, a proto uz si zvire neporidim,s e u mne nekona, bez zvirat bych to nebyla ja.. drz se a mysli na to, kolik hezkych chvil jste ji zaridili, to je to nejcennejsi na vztazich s nimi..
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: achjo, ty sis letos taky prosla ocistcem...
    GIO
    GIO --- ---
    MAIKOR: je to tezke, an to nejde nic poradit.. a ja bych mohla po letosku vypravet,neumim to...to se neda naucit zvladat.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    a aby to tady nebylo tak tragicky, tak jeste foto te nasi princezny :)

    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    dekuju, vsechno to vim, jen je to hodne tezky. Jsem ale rada, ze jsme dostaly jeste nejaky cas navic. Jsou dokonce i dny kdy je Citka trochu lepsi a ja nebrecim. Blby je, ze moc nepije a nezvlada infuze (psychicky), tak jak se ji zas pritizi, bude to konecna. Uz i hledam misto na hrobecek, at to pak nemusim resit az to prijde. Je to moje prvni opravdova zkusenost s koncem (pokud nepocitam morce, kdyz mi bylo deset) a absolutne to nezvladam. Pres den jeste jakztakz, ale vecer jak je klid, to je pro me konec...
    GIO
    GIO --- ---
    no.. tak aspon prijdes ty na jine myslenky.. stejne osud nepreperes.. Citunce hodne sily jeste...
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    Tak uz zitra jedeme pro kotatko! Seslo se to tak blbe, prootoze zrovna bojujeme s ledvinama u pejska, tak mam z toho smiseny pocity. Cita potrebuje co nejvic klidu, coz s rocnm ditkem moc nejde a do toho jeste dalsi mlade. Tesim se a zaroven se bojim.
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    IPH: osobni ne, jen z literatury, pry se muze stat pri chlamydiich nebo nejakem koku. Pokud se stalo a nemate otestovane, doporucuju testy udelat. Ale jak rikam, jen co jsem cetla...
    FAITH
    FAITH --- ---
    Ukradnute z internetu.
    Su nadherni.

    IPH
    IPH --- ---
    ahoj, nekdo nejake zkusenosti se vstrebanim kotatek??
    GIO
    GIO --- ---
    jj je fakt moc krasna.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    XAJA: máme konečně lepší foťák, tak snad se podaří víc hezkých fotek
    XAJA
    XAJA --- ---
    MAR_TINA: nech je to liznute cim chce, vasa liza je jedna z mojich najoblubenejsich maciek na nyxe. je to proste krasavica najvacsia. skoda, ze davas tak malo fotiek a este ich clovek ani nenajde na kockoimages.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam