• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Jedna nekvalitni fotka netopyra v slunecni lazni.

    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    Ja mam momentalne obyc 9leteho kocoura, 2letou siamku, 5leteho psa, dva 7m kocourky Sia a 5m kocicku Ori v 3+1, ale planuju baracek ;) Vsichni OK i kdyz mala si zatim zvyka ...
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    U me se kocicky maji rady. Ale vocad pocad a jen, kdyz maj naladu :)
    SARRI
    SARRI --- ---
    my mame dve ori v 90m byte a je to jen jich vsude dost .. zalezi na konkretnich kockach imho
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    Taky mame jednu schizofreni netykavku, takze po zkusenostech bych k takove kocce volila zasadne kote. Kotata byvaji obecne lip prijimana nez dospele nebo starsi kocky.
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    COVERDALE: To je normalni :) mam doma siamaka a jednu obyc mourku (predtim zila s Bengalcem, nez mi bohuzel umrel) a maj to taky jak na houpacce, kockujou se, sycej na sebe, ale spej vedle sebe a laskyplne se olizujou, klidne jen 15 minut potom, co se honili po byte a syceli na sebe...
    COVERDALE
    COVERDALE --- ---
    Jako ta jedna z nich trochu netykavka je, ale její schizofrenní chování moc nechápu. Když si ta druhá s ní chce hrát tak na ní syčí, ale za půl hodiny jsou do sebe zamotané, lížou se a pochrupkávaj :D
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    COVERDALE: rekla bych, ze to moc neni, samozrejme za predpokladu, ze kocky i orientalec miluji kocici spolecnost. Pro netykavky by to moc uz asi bylo.
    COVERDALE
    COVERDALE --- ---
    Mám na vás dotaz :D jsou 3 kočky už moc? Do bytu 2+1? Máme zálusk na orientálního kocoura k našim dvěma siamkám
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: tak to je těma ředěnýma barvama, krémová v té plavé není moc výrazná, ale vidět to jde hlavně na hřbetě a na uších ;)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    SCHWALBE: Julča v poho, se mi zdálo, že začíná mrouskat, tak jak jsem měla cestu do Prahy, tak jsem ji vzala ke kocourovi, ale nic z toho, tak jsem zpátky vezla dvě kočky. Julča si mrouskání stopla, musím jí tam holt brát, až když je tak rozjetá, že je jí všechno jedno :( No takže celý den spí a o nějakou želvičku se moc nezajímá. Loki a Zurb se chtějí kamarádit, malá se ale zatím bojí. A puberťáci se jí taky bojí tak na sebe syčí navzájem :D Mám teď doma veselo :)
    GIO
    GIO --- ---
    tyjo tak zelvu nevidim ani nikde..:) plava se mi libi..,)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    SCHWALBE: njn, já a kresba :D
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: Jsi blízko ;) Fawn, česky plavá, navíc želva, tedy celé to je fawn tortie spotted tabby, tedy česky tuším orientální krátkosrstá plavě želvovinová tečkovaná :D Jinak moje první orientálka, první tabík, první želva, první plavá kočka :D A je strašně milá, takový mazlíček je to :)
    GIO
    GIO --- ---
    to je cinnamon?
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    Nedá mi to a musím se pochlubit novým přírůstkem do rodiny :) Malá anglická lištička Harriet

    CORIM
    CORIM --- ---
    Vsechny zvu na výstavu kocek v Praze 6 v hotelu Diplomat o pristim vikendu 14. a 15.2.2015 - v sobotu budu vystavovat i ja.

    Český svaz chovatelů; Základní organizace chovatelů koček Praha 8 - Úvod
    http://www.kockypraha.cz/

    https://www.facebook.com/events/767545063325283/?ref_dashboard_filter=upcoming

    STAR SHOW .eu
    http://www.starshow.eu/
    GIO
    GIO --- ---
    no kotat vic radsi ne, vic problemu to udat.. se nerada loucim.))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    snad bude Aura uspesnejsi :) (nemyslim v poctu kotat, ale v poctu pokusu)
    GIO
    GIO --- ---
    hele nesetkala jsem se s tim poprve, u Kordul to bylo to same a hned nekolikrat.) a pak kdyz uz jsem nedoufala tam byla ctyri:)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam