• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    Habešanky se mi líbí moc, také jsem o nich uvažovala než jsem se definitivně rozhodla pro siamy. Ale řekla bych že mají možná ještě složitější povahu než siamy :D
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    MAR_TINA: habesky jsou především zábavní zabijáci.malé, ale vražedné.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    MAR_TINA: A eště k tomu rusku. Jestli se nepletu, tak jich máte okolo sedmi, ne? Už by to chtělo infografiku.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GIO: žvaní pořád. Na všechno držkuje a má několik mnoho různých proslovů :))) Od šesti od rána tlamu nezavřel, teď snad usne.

    Habešky jsou skvělé, to si pořiďte. Mají taky velký uši a dlouhý nohy.

    GENTIANA: Myslíš, že ta žížala jde vyfotit? Nejdřív to nevylezlo z pod postele a teď se to nezastaví. (A taky máme k habešce rusku, ale ta ještě nevylezla, ta se bojí moc.)
    GIO
    GIO --- ---
    MAR_TINA: kdyby siamky jecely jenom, kdyz se clovek sprchuje, to by byla pohoda.) ale habesky jsou podobne hlucne ciciny, taky proto se do ni taky jednou chystame.))
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    MAR_TINA: Vy máte habešku? Uka!
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    tak hlásím, že ač neorientální, tak habešky ječ, když se člověk sprchuje, taky :)))
    A ten orientální přízvuk, ten teda nemají. Ne takový ječák, ale síla to je.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    ELLA: tak vida :) vysetrenim nic nepokazis a budes mit jistotu. Ono to vazne neni v poradku kdyz zacne chodit mimo hajzlik. Predpokladam teda, ze se doma nic nezmenilo, nikdo nepribyl ani neubyl a ze hajzlik ma taky cisty.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    AZRETKA: asi nomen omen :))
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    MAIKOR: Myslím, že Enormica je ještě větší, si počkej až ji někde uvidíš na živo :) Cleo nakonec už Awík dohnal ale dřív vedle ní vypadal jako mimino a to je kocour a jen o 14 dní mladší :D
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    No Cleo je opravdu obr! Dvojnasobna než uŽofka.
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    SCHWALBE: 5 kilo kočka je obr! Mi tak velká nepřišla, ale asi za tu dobu porostla?
    Si myslím že mám velké kočky a pak uvidím něco jako Enormicu nebo Cleo a hned to musím přehodnotit :D
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SCHWALBE: no typo, to je dobrá váha :) tak pod tou poličkou raději nesedávej .))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SCHWALBE: asi aj jo :))
    ELLA: asi by bylo dobrý zjistit kdo to tam páchá, pokud by to byla tvoje kočka a ne kocour zvenku, tak by stálo za úvahu to vet vyšetření
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    ELLA: to je klidne mozny. A taky je mozny, ze tema litackama prijde kocour zvnku. Obzvlast ted na jare, to mame taky porad oznackovany okno a dum zvenku. Ty kocouri chcanky smrdi na sto honu
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    ELLA: všechno vytřít a vystříkat tou octovou vodou a kočce se teď víc věnovat a snažit se ji něčím uplatit :) Eventuálně do chodby na čas umístit záchodek, pokud tam není ...
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    AZRETKA: to je pravda, aspon budou tituly zaslouzenejsi. Joaha, pred bleskem, tak to je jasny, ze je zavira. I kdyz si myslim, ze blesk byl docela zbytecny v tak krasne prosvetlenem nadvori ;)
    SCHWALBE: mas sepsanou zavet? :))
    ELLA: poradne tam vyvetrej, vystrikej octem, na to pak uz kocky znova nechodi. A jestli zacala z niceho nic chodit mimo zachod a v domacnosti neni zadna zmena, tak to vypada spis na zdravotni problemy.
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    ELLA: Dulezite je zjistit proc to zacala delat: jestli se u vas doma neco nezmenilo nebo muze byt i nemocna. Tak pokud to neni psychicke (zadna zmena v rodine) tak doporucuju veta. Jinak pomaha octova voda ;)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    MAIKOR: Od 2016 ke IV přejdou rexíci, ruské modré a tuším habešanky a somálky. Jen dobře, aspoň se nestane, že v celé kategorii bude jedna kočka. A taky ty tituly tím pádem budou snad i zaslouženější :)
    Oči mi uličník přivírá před bleskem ;)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    jo a nevíte jak je to s tím, že do čtverky se mají zařadit některá plemena ze trojky?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam