• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SARRI: a malej prostě ječel a povídal celý den, protože je kotě a neumí přestat. Tak teď chudinka chraptí. Únavu z mnohahodinového průzkumu a hraní zaspal a zajedl, ale hlasivky chtějí víc dní. Dneska chraptí už druhý den. :/
    SARRI
    SARRI --- ---
    MAR_TINA: stava se to kdyz jsem s kocourem dlouho na veterine a kocka mezitim doma bez ustani rve .. kdyz prijdeme tak uz skoro chrapti mno
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Může kočka, která jeden den pořád žvaní, ochraptět? Stává se vám to u siamek?
    Ernesto sotva píská. ALe zase mele často, takže si to asi neodpočine.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    AZRETKA: Tak tuhle taky nutně potřebuju.
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    MAR_TINA: Já mám teď taky plno:3 siamy, 1x ORI (mourka), 1x evropský z motoru
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GENTIANA: no jako mourka ze dvorka vypadají i kresbové orientálky :D
    Harriet, moje skoro zrzavá mourka ;)

    RADUZA
    RADUZA --- ---
    MAR_TINA: uka to vše pohromadě, jestli to půjde
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    jo a zapomněla jsem nahlásit, že možná-siamka aneb kočka ze dvorka se naučila od určitě-siamky držkovat.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    AZRETKA: Siamku nechtěl manžel, že prý je to moc emzák. A taky jsme slyšeli zvěsti o tom, že se nyní vyskytuje dost vad a krátkověkost. A teď máme všechny sloty plný, jednu nečekaně nad plánový stav. Takže máme kombinaci evropská ze dvorka 2x, evropská na dvorku 1x, možná-snowshoe, ruská a habešská. Je tu prostě plno :)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    AZRETKA: No, nejlepší asi budou ocíci. Komplikovaná povaha ze dvou směrů a vypadají skoro jako moura ze dvorka.
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    Habešanky se mi líbí moc, také jsem o nich uvažovala než jsem se definitivně rozhodla pro siamy. Ale řekla bych že mají možná ještě složitější povahu než siamy :D
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    MAR_TINA: habesky jsou především zábavní zabijáci.malé, ale vražedné.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    MAR_TINA: A eště k tomu rusku. Jestli se nepletu, tak jich máte okolo sedmi, ne? Už by to chtělo infografiku.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GIO: žvaní pořád. Na všechno držkuje a má několik mnoho různých proslovů :))) Od šesti od rána tlamu nezavřel, teď snad usne.

    Habešky jsou skvělé, to si pořiďte. Mají taky velký uši a dlouhý nohy.

    GENTIANA: Myslíš, že ta žížala jde vyfotit? Nejdřív to nevylezlo z pod postele a teď se to nezastaví. (A taky máme k habešce rusku, ale ta ještě nevylezla, ta se bojí moc.)
    GIO
    GIO --- ---
    MAR_TINA: kdyby siamky jecely jenom, kdyz se clovek sprchuje, to by byla pohoda.) ale habesky jsou podobne hlucne ciciny, taky proto se do ni taky jednou chystame.))
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    MAR_TINA: Vy máte habešku? Uka!
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    tak hlásím, že ač neorientální, tak habešky ječ, když se člověk sprchuje, taky :)))
    A ten orientální přízvuk, ten teda nemají. Ne takový ječák, ale síla to je.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    ELLA: tak vida :) vysetrenim nic nepokazis a budes mit jistotu. Ono to vazne neni v poradku kdyz zacne chodit mimo hajzlik. Predpokladam teda, ze se doma nic nezmenilo, nikdo nepribyl ani neubyl a ze hajzlik ma taky cisty.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    AZRETKA: asi nomen omen :))
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    MAIKOR: Myslím, že Enormica je ještě větší, si počkej až ji někde uvidíš na živo :) Cleo nakonec už Awík dohnal ale dřív vedle ní vypadal jako mimino a to je kocour a jen o 14 dní mladší :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam