• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    SARRI
    SARRI --- ---
    GIO: to znam .. rve furt a je k neukojeni .. nejvic ji potesim kdyz ji dam co do nejvetsi vejsky a to ji zabavi na chvili nez prijde na to jak se dostat bezpecne dolu
    GIO: presne, kolikrat pozzoruje Kitlera jak strachy kvuli necemu utika a prisahala bych, ze s emu i vnitrne smeje ;DD
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    GIO: a jako nechápu, Sněhule chrápe jak zabitá celou noc, vůbec se nebudí. Když jsme Pocku přivezli, to bylo jak miminko, snad týden v noci fňukala a já vůbec nespala a pořád ji chovala a utěšovala. A to mám z toho :D
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    GIO: já mám pocit, že má nutnou potřebu sdílet se mnou východ slunce. Východ slunce je něco, co se mě vůbec netýká :D
    GIO
    GIO --- ---
    a ten cas docela sedi, tez tak nejak bantuje kolem treti az pate
    GIO
    GIO --- ---
    vnoci? no vnoci... se vzbudi, vyleze zpod periny a dela tygra, rozumej cupita po byte tam a zpatky a cestou do koupelny to VZDYCKY vezme posteli pres me bricho, bok, proste telo... projde, seskoci, dobehne dolu do koupelny, obehne vanu a bezi zpatky do kuchyne.. a tak porad dokola, no.. uz jsem ji za to prestala hubovat, proste to trpim.))vetsinou nejak usnu a jak dlouho to dela ani nevim... nekdy tyle kolecka domem dela i pres den, asi nuda nebo co:)))
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    GIO: no přesně. A v noci mezi 3-5 mě velmi neúnavně budí, abych jí věnovala trošku té lásky. Ani se nemůžu zlobit, protože mě neúnavně hladí pacinkama a tak. A na záchodě mi visí na klíně ležíc na zádech a oddaně na mě kouká (a pořvává) a ťapká mi do obličeje. Celej den za zádama kvičí, nebo mi visí za mikinou a kvičí :)



    GIO
    GIO --- ---
    a ad ta Roura, mi by ani nevadilo, kdyby prisla a sedla si mi na klin a pohoda, ale ona do mne NEUSTALE DRNCA NOSEM, vali se a leze po mne, rve a ani vterinu neni schopna normalne posedet, chapete to??:))clovek by si ji ad uzil chvilku na kline, ale to se neda.-))) je jak pytel blech
    GIO
    GIO --- ---
    ona Izzie ma itakovy ten vyraz "vite co mi muzete",))
    GIO
    GIO --- ---
    SARRI: joo sebevedomi jim nechybi.))
    GIO
    GIO --- ---
    SCHWALBE: no, se nedivim.))
    ale vazne, bila siamka, to je dost specifikum(mozkove), lilac jsou takovy introvertni sahliny, modry jsou vaznejsi, kresbovi dost zivi, ale prijemni extroverti, no proste... unikaty.)
    SARRI
    SARRI --- ---
    mno Izzina je rozhodne po tatovi, po Sukurovi .. naprosto silene sebevedoma a ma vsechno u zadku ;)
    GIO
    GIO --- ---
    APRILMOUSE: no, ja to mam s Aurorou s itm pohybem po byte podobne, navic na mne furt vycitave rve, cely den:)) Nekdy uz jsem ji az presycena a snazim se ji zbavit, al emam to marny, ona je jak bumerang, neodstranitelna.))
    a k nikomu jinemu nijak dlouhodobe na kline nebo tak nejde, obcas spi muzi pod perinou, ale moc dlouho se tam taky neohreje.... ma to vyhodu, ze mi neleze k miminu tedka, jen na nej kouka a pak se zas pricucne na mne:)))
    GIO
    GIO --- ---
    SARRI: hele, stoprocentne, mam vypozorovano, kazda barva trochu jina povaha, fakt.)

    proto furt chcu tu sealku, ty jsou nejvyrovnanejsi a jsou klidnejsi nez ty pometla, co ja si vybiram.)))
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    GIO: Pocina nenávidí každýho, kdo by si na mě dělal nárok :D Je na mně tak abnormálně závislá, že to nejde. Je schopna z tvrdýho spánku se vzbudit, pokud opouštím místnost a všude chodí za mnou. Říkáme jí policajt :D
    SARRI
    SARRI --- ---
    jinak my byli o vikenduna prochazce ve stromovce .. Izzina nam malem utekla na strom ..bylo to jen tak tak ;))
    GIO
    GIO --- ---
    ja miluju Mandragoru
    GIO
    GIO --- ---
    myslite Global Adonis? to je profil, masakr!!
    GIO
    GIO --- ---
    APRILMOUSE: jo?:)) no Aurora je rasistka, ze psu preferuje jasne bileho, dogu mlati, a s kockama to ma uplne stejn.) jesteze kocouri jsou aspon bikolori, ty docela toleruje, ale na kryti se porvala hned druhy den:))
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    SCHWALBE: Adonis je přenádhernej!
    SARRI
    SARRI --- ---
    APRILMOUSE: pocka je uzasna .. ona je je bilo modra bicolorka, ze? stejne jako nas kitler ;)

    GIO: fakt? to i barva urcuje povahu??
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam