• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přístup odmítnut.

    Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SCHWALBE: No na ty kocoury chudáky jsem právěže myslela na prvním místě, proto jsem se na to ptala. Žofi teď už neřve vůbec, tak to byla asi jen nějaká přeháňka. Navíc ani nevystrkovala zadek, tak to asi říje ještě nebyla.
    já výstavy taky neprožívám, chci se tam domluvit na kocoura a nakoupit stelivo. O žádné tituly mi nejde a navíc to už ani není potřeba. Proč bys s Azazel musela?
    CORIM
    CORIM --- ---
    SCHWALBE: Proc bys musel na vystavu?
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    MAIKOR: právě proto jsem se ptala, jestli se to vůbec smí. uŽofka dnes už huláká o dost míň, tak kdo ví, co to vlastně bylo :)
    CORIM
    CORIM --- ---
    SCHWALBE: Mno - si pamatuju na vystave - nejdriv jsem delal pro majitele dvouklec pro kocku a kocoura a za cca 1/2 hodiny zase 2 jedno klece. Kocka se zacala mrouskat a kocour se ji snazil nakryt :D
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    hihi, tak uvidíme, jak to bude. Minule byla na porotce už naštvaná, tak teď s říjí si snad nechá líbit víc:))
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    MAIKOR: první říje naštěstí nebývá moc silná a dlouhá, možná ji to do výstavy přejde :)
    GIO
    GIO --- ---
    muze,ona etsinou na vystave zmlkne.)a doma to zas spusti
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    CORIM: dik, nakryta neni. Snad bude aspoň krotká :))
    CORIM
    CORIM --- ---
    MAIKOR: Muze. Nakryta kocka na vystavu nemuze.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    AZRETKA: bezva, tak v neděli :)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    no to je teda docela věda s tím zabřeznutím... Žofi teď asi začíná nabíhat první říje, začíná trochu pořvávat, tak doufám, že do výstavy vydrží. Kočka v říji na výstavu asi nemůže, nebo může?
    CORIM
    CORIM --- ---
    GIO: Koukam, ze u vas je to presne naopak nez u nas - tady staci aby kocka videlak ocoura a hned jsou z toho kotata.
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: no já znám obojí : Harry řve týden co 14 dní, Julie co 2 měsíce.
    GIO
    GIO --- ---
    jo ta moje ma taky mezi kotaty pauzu... ale nechala jsem delat krve, kocka je zdrava, vse ok, takze se ji asi jen nechce.) a navic ta nase princezna riji docela sporadicky, coz mne vpodstate taky tesi, Kordulka rvala imrvere...coz se ned avydrzet.)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: Asi. Nebo ještě skvrny na měsíci. Hlavně mi to ta má pizda dělá naschvál. Já ji nechám rok odpočívat po koťatech a to mám za trest :( Jestli mi ještě někdy zabřezne, tak žádné rozmazlování a za kocourem pofrčí hned při první říji, princezna jedna rozmazlená ;) A nenechám ji žádné kotě, které by si mohla vykrmovat ještě v roce ... :D :D :D
    GIO
    GIO --- ---
    AZRETKA: asi erupce na slunci.)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    MAIKOR: Já také jedu v neděli do Brna s Awíkem, se tam uvidíme :)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: Já také teď nemám štěstí, vozím Julču za kocourem a furt nic :(
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    jej, no škoda, snad se příště už zadaří.
    V neděli jedeme na výstavu do Brna, chystáte se tam někdo?
    GIO
    GIO --- ---
    tak sono a zas nic.. no.. mozna ji na to kryti posilame pozde, priste to zkusim naposled a pak uz na to seru:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam