• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    Tento klub je věnován siamským, orientálním kočkám (IV.skupině) a jejich chovatelům, majitelům a příznivcům. Chtěla bych se tu zaměřit na zkušenosti s těmito neodolatelnými ufonky, na výstavy, zkušenosti s chovatelskými stanicemi. Na nástěnku bych chtěla postupně dát seznam chovatelských stanic u nás. Vítané jsou samozřejmě fotky vašich drzounků.

    Siamská kočka je drzá, panovačná, dotěrná, domýšlivá, pyšná, hlučná, něžná a okouzlující. Svým uhlazeným, cizokrajným zjevem, zbarvením a safírově modrýma očima bez vyjímky každého upoutá.

    rozbalit záhlaví
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GENTIANA: No mě nemá kdo vyhodit, tak jsem v klidu :D
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    AZRETKA: Tohle bych asi chtěla mít doma. Ale kdybych to přitáhla domů, tak mě vyhodí i s pytlem koťat.
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GENTIANA: Něco sem dneska navečer natáhnu, až budu doma. Jinak jsem v práci našla jednu loňskou fotku, tak pro pobavení co mě zase čeká ...

    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    AZRETKA: však žádné násilí, já se jenom těším, protože jsou krásní.
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GENTIANA: No já teď moc nefotila, oni furt čuměli, tak jsem jim tam nechtěla bleskat do očí. Taky je měli OK, nemusela jsem patlat framikoin. Ale Julča teď měla krizi, nežrala a koťata byla hladová, tak tím pádem už vůbec nežrala, tak jsem musela začít pomáhat já. No ale už se uklidnila, zase žere a koťata přibývají, takže krize zdá se za náma. No ale jak jsem je tahala na světlo, tak přeci jen budu muset asi patlat ten framikoin, takže je můžu klidně párkrát i blýsknou, škoda už se stejně stala ;)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    YENNEFER: Krásný, bohužel na tu první fotku se můžu podívat až doma, mě se to tady v práci nechce zobrazit :(
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    tohle je fotka před měsícem, ještě než se mu vybarvily oči :-)

    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    SCHWALBE: to jo, vybrat slušného chovatele dá docela práci, množírnu bych nepodporovala ani náhodou...
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    SCHWALBE: je od edity :-)


    GENTIANA: něco nacvakám, zatím jen uchváceně zírám a mazlím :-)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Už tu dlouho nebyly fotky koťátek.
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    tak máme taky kočičí mimino :-)


    GIO
    GIO --- ---
    jj diky.)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: drřím palec, ať to v obou případech vyjde! Žofí si dává nějak na čas, měsíc a půl klid, asi tuší, že by ji čekala těžká dřina .))
    GIO
    GIO --- ---
    neni prvorodicka a ramcove to bylo minule o pul min nez predtim, tak to az zas tak nereim no.. navic kdyz mam ted v zive pameti odhad sveho ditete, ktery byl uplne mimo)))
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: Já sice u první březosti Juli sono dělat nenechala, ale teď po falešné březosti u Julči , jsem si březost nechala potvrdit sonem jak u Julči, tak u Harry. Navíc je lepší aspoň rámcově tušit, kolik jich tam je, zejména u prvorodičky.
    GIO
    GIO --- ---
    jasne, vsechno tohle dela. proto se mi do toho sona ani moc nechce prave:)
    GIO
    GIO --- ---
    no, to ti nezavidim, a zazila jsem si tohle uz s dvea siamkami a jsem urpimne rada, ze tahle neni mrouskaci maniak ani trochu,a le zas kdyz teda mrouska, tak vyzivne,)) z panelaku by nas vystehovali
    GIO
    GIO --- ---
    nam jezdi vetka na kone, takze jednodussi veci nam dela doma, je to super..


    GIO
    GIO --- ---
    SCHWALBE: ji to nevystresuje, ale spis nas zmlati a ME to stresuje!!))
    GIO
    GIO --- ---
    AZRETKA: tahleta nemela, mela Cruella pred lety, ale Aurorka ted po kryti kdyz nezabrezla tak jen nemrouskala, ale priznaky brezosti nemela
    GIO
    GIO --- ---
    SCHWALBE: no doufam ze jenom ona teda:-DD a sousedka:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam