• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    Tento klub je věnován siamským, orientálním kočkám (IV.skupině) a jejich chovatelům, majitelům a příznivcům. Chtěla bych se tu zaměřit na zkušenosti s těmito neodolatelnými ufonky, na výstavy, zkušenosti s chovatelskými stanicemi. Na nástěnku bych chtěla postupně dát seznam chovatelských stanic u nás. Vítané jsou samozřejmě fotky vašich drzounků.

    Siamská kočka je drzá, panovačná, dotěrná, domýšlivá, pyšná, hlučná, něžná a okouzlující. Svým uhlazeným, cizokrajným zjevem, zbarvením a safírově modrýma očima bez vyjímky každého upoutá.

    rozbalit záhlaví
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: fakt mají čas až do toho 70ho dne, ale pak už to smrdí císařem :(
    GIO
    GIO --- ---
    jo max no, ja znam to rozpeti 57-65 a to ej asi ten prumer..
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    max je 70
    GIO
    GIO --- ---
    boze tak snad maji byt tehotne 65 dni max, ze.)) ale jestli je jako ja, tak si to pretahne mocne.))
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: no ja byla v pozoru od 59 dne a nakonec mi to vrhla az 69 den :( A celou brezost bydlela nahore ve skrini, tak jsem se dost bala, aby nechtela rodit tam, ale nakonec byla rozumna :D
    GIO
    GIO --- ---
    no zahrabava se mi vesmes do detske postylky, ale uz dceru jednou drapla jak ji skocila na hlavu, tak holt ma smulu, a kdyz nejsem v loznici, tka bivakujev koupelne... ale ta koupelnaje velka, nebojte..,) taky se bojim, ze by mi to slozila nekam do vysek a mohli by se prdousci skoulet z vysky, tak radsi ji priviram kdyzji nemam pod dohledem.. no dneska cca 62. den anic, tka uvime, estli me netaha za nohu, ale pohyby v brise by asi nenakamuflovala.)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: Jo, celkem utěšeně to roste ten největší jediný nekresbový měl dneska 203g. Holčička je nejmenší, má jen 157g. Narodilo se to minulý čtvrtek ;) Jo a vypadá to na 5 kluků a jednu holčičku a je tam 5 tabíků a jeden celobarevný :D Barvama si zatím jistá nejsem, ale měla by tam být lila, plavá, krémová :D
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: Mi se taky tvářila že mi to porodí v posteli (pod peřinou), ale na poslední chvíli se přesunula do krabice. Ale od neděle mi každý den ve 4 hodiny ráno nosí koťata do postele ...
    GIO
    GIO --- ---
    mi kocka nechce do krabice, ocekavam prekvapeni v posteli))
    GIO
    GIO --- ---
    to jsou burti!!
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    Harrietiny a Awovy orietálčátka

    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    CORIM: bezva, tak to jsem klidna. Bude starsi prvorodicka, asi po panicce ;))
    CORIM
    CORIM --- ---
    MAIKOR: Moje Ally mela prvni kotata ve 3 letech a bez problemu.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: dik ;)
    GIO
    GIO --- ---
    haha, chapu,) budu drzet palce,)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: dik, zatim je to docela cerstvy, kotatko bude az na jare :) uvidime, mame radi prekvapka, ale holcicka by se hodila. Uz me moc nebavi hrat si s vrtackama a kladivama ;)
    GIO
    GIO --- ---
    MAIKOR: gratuluju, bude holka?.)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    Tak dik za uklidneni, nechtela bych, aby se mi naraz sesly kotatka ruznych zivocisnych druhu ;)
    IPH
    IPH --- ---
    MAIKOR: moje silenka taky mela ted prvni kotatka ve 2.5 letech.) a pohoda
    GIO
    GIO --- ---
    neni, Kordula mela taky pozdeji kotatka.. myslim, ze ve 2,5 letech
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    Bozinku, ja chci taky zaplavu pisticich miniufonku. U nas se to ted trochu (prijemne) zkomplikovalo. Na posledni chvili jsme se rozhodli na veliky vylet a az se na konci rijna vratime, tak uz by kotatka vychazela dost natesno zase s jinyma radovankama. Myslite si, ze je ok ji nechat nakryt treba az ve dvou letech? Neni to uz treba napoprve pozde? Ona teda nema nijak caste rije, zatim mela asi dvakrat nebo trikrat a ted ma docela dlouhou pauzu - snad dva mesice.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam