• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    YENNEFER: Bodejť by nebyla Ludra v pohodě když mi to pomalu každý den ve 4 hodiny ráno nosí do postele ať jí to přikrmím. Přitom je krásně tlusťoučká, vůbec ne vyzáblina jako chuděra Julča, která si to celé odedřela sama :D
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: Z drogerie :D Jsou to gumičky do vlasů :D Akorát první den jsem z toho měla strach, strkali do toho přední nožičku. No ale tak od 3 dne už jsem jim je z gumičky nemusela vyndavat ;) Až jim budou na těsno, tak je prostě roztřihnu. Ale je to pro mě taky poprvé, co to dělám, siamáčkům jsem jen malovala fixou puntíky na prdelky
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    AZRETKA: to je nádherné nadělení a harriet vypadá naprosto v pohodě :-)
    GIO
    GIO --- ---
    AZRETKA: odkud mas ty rozdelovaci obojky? ja budu muset jedne cernote asi nalakovat drapek..mam strach jim davat neco na krk
    GIO
    GIO --- ---
    tak nasi drobecci pribyvaji... chodim kolem nich ale stale po spickach.)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    CHIMERA: Ono se to různí, ale počítej +- od 7 do 10 tisíc za mazlíka ;)
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    AZRETKA: jsou překrásné :-D kolik stojí jedno takové miminko, jen abych měla přehled? :-D
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    Harrietini a Awovi ratolesti, dnes 2 týdny staré ...

    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: No já bych si hned nechala modráska, ale fakt nemůžu jeden kocour s koulema a dva bez fakt stačí. A holčičky si nechat nemůžu, stačí že hlídám před Awem Julču, natož pak ještě vlastní sestry! Stejně tak ta malá od Harriet musí do světa, tatínkovi napospas ji nenechám :D A pro těch 5 Harriiných kluků platí to co pro modráska :)
    GIO
    GIO --- ---
    GIO: jo a tim dokrmovala jsem myslela, ze uz dostavaly jinou stravu nez mliko, lahvickovala jsem od zacatku trochu..
    GIO
    GIO --- ---
    kazdopadne, ja mlcim a uvidim,)
    GIO
    GIO --- ---
    no, kdyz ale ten pruhatec je fakt nadherny.)
    GIO
    GIO --- ---
    SCHWALBE: ja minule dokrmovala uz tritydenni a jak krasne narostli)
    Aurora ma cecky nehorazne, taha to po zemi, tak snad s mlikem vydrzi:)
    SARRI: uvidime, chteli jsme si nechat holku, kuba chtel cernou, tak uvidime,ale mise teda hodne libi ten tygr.) uvidime,nebudu predbihat.) necham si je vsechny!!! aspon pul roku.)
    SARRI
    SARRI --- ---
    GIO: gratuluji .. cerneho kluka ti zavidim a hned bych si ho nechala ;D
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    SCHWALBE: To je sice pravda, ale mě se pokaždé uleví, až to začne žrát samo
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    LEENVECKA: No ona toho totiž trošku zneužívá: opravdovou krizi měla třetí den po porodu, to opravdu mlíko neměla a malí místo co by přibývali šli s váhou dolů. Teď mi to přijde, že chce, aby byli malí co nejdřív stejně velcí jako ti Juliini a ona si s tím mohla hrát a ukazovat se s nima před Julčou :D Jak říkám, je to Ludra :)
    Děsím se 4hodiny ranní, to je chvíle, kdy mi postupně v lůžku přistávají koťata, Ludra se tváří spokojeně a přede, zatímco mají piští, že chtějí svačinu, kterou jim Ludra ovšem dá až po tom, co já jí je všechny přikrmím!
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    AZRETKA: nahodou je chytra holka, ze vi kde se sezene jidlo pro deticky :)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: No já si jsem zase jistá pohlavím (5 kluků, jediná holka), ale nad barvami budu fárat ... zatím to vypadá na dvě lila, jeden c23, druhý c (jediný nemourovaný), pak 2 krémové mourky a zřejmě jeden plavý mourek a jedna plavá nebo plavě želvovinová mourinka.
    Liška se stará vzorně a rodila lehce, malí krásně přibývají, akorát jakmile má zrovna míň mlíka, tahá mi to do postele, ať jí to nakojím :( LUDRA!
    GIO
    GIO --- ---
    SCHWALBE: no.. to mi pvoidej dve data narozeni, dorozeno na veterine, uaaaa:)
    GIO
    GIO --- ---
    AZRETKA: no dyt, proste prvni mesic jsem neklidna.)

    jinak mame dva cernousky a jednoho nadherneho b24, pohlavi nevim. asi cerny kluk a holka a ten teckovany je asi kluk..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam