• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    Tento klub je věnován siamským, orientálním kočkám (IV.skupině) a jejich chovatelům, majitelům a příznivcům. Chtěla bych se tu zaměřit na zkušenosti s těmito neodolatelnými ufonky, na výstavy, zkušenosti s chovatelskými stanicemi. Na nástěnku bych chtěla postupně dát seznam chovatelských stanic u nás. Vítané jsou samozřejmě fotky vašich drzounků.

    Siamská kočka je drzá, panovačná, dotěrná, domýšlivá, pyšná, hlučná, něžná a okouzlující. Svým uhlazeným, cizokrajným zjevem, zbarvením a safírově modrýma očima bez vyjímky každého upoutá.

    rozbalit záhlaví
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO:
    O lidských dětech a jijich přírustcích toho vím zas já akorád prd :)
    Samozřejmě se bojím, že je nakazím, se k nim moc nepřibližuju, teda pokud mi je Ludra nezačně nosit do postele. To je nakojím a honem od nich pryč. Ale asi budou celkem odolné, jsou u mě v ložnici a tam mám o poznání chladněji než jinde v bytě (typický anglický studený odchov).
    Porodní váha kolem 100 je ideální. To měli Juliini. Ty Ludřiny měli míň, od 80 nahoru a jedno mělo 100
    GIO
    GIO --- ---
    AZRETKA: boze to je jak lidske dite,skoro:)) teda to moje presne.)))

    a co rymicka a kotata, nebojis se ze je nakazis..?

    btw. ti Rourini meli vsichni kolem 100g porodni vahu..
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GENTIANA: No mě to pak došlo, že je o asi míněno takhle :) Ale ti krémoví kluci jsou jen dva, dva další jsou lila a další dva se zdá se podařili plaví, resp. jeden plavý kluk a asi jedna plavá želva po mamince ;) No ale jistější si budu až to vyleze z temného brlohu, kde slunce nesvítí (akorát moje baterka a blesk fotopřístroje) a začne se to plantat na světle se siamčaty :D
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    AZRETKA: já tím myslela, že až ten ori vrh poporoste a začne se prát se sia vrhem.
    Ale ano, krémovou siamku bych brala.
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    YENNEFER: Bohužel na obrázek se můžu juknout až doma, v práci mi to blokujou ;)
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    AZRETKA: aha... to potom chápu... mě ve čtyři ráno přistává v posteli papírová myšička... to potom jednoho unaví... jinak už to má 3,2 kg a rozhodl se, že je moc nóbl na jezení konzerv...

    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GENTIANA: No nevím, jestli se od Harriet siamčátek dočkám. Ona sice sia gen mohla zdědit po prarodičích, ale nemusela a vzhledem k tomu, že teď se ze 6 koťat nepodařilo ani jedno siamče, vidím to s krémovími siamčaty bledě
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    AZRETKA: ošiši. Už se těším na siamsko-krémovou směsku :D
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: No čistě teoreticky by to mělo přibrat +- 100g za týden do toho 4 týdne :) Takže teď by měli mít +- 300g, ale musím si je dneska zvážit, celý týden jsem byla zombie, já jsem na tom s rýmečkou jako chlapi, prostě umírám, tak jsem teď moc nestíhala, kromě toho nejnutnějšího :(
    PS: ale i mě se zdají nějací přerostlí asi to bude tím Ludřiným trváním na přikrmování ...
    GIO
    GIO --- ---
    a jsou strasne obrovsti, dva tydny, to neni mozne, ze tak narostou za dva tydny)
    GIO
    GIO --- ---
    no ja tomu poslednimu asi nalakuju ten nehet... prijd emi to bezpecnejsi..ale uz to asi bude problem urcit, ktery byl ten prvni,, protoze uz vazi stejne:))
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    YENNEFER: Bodejť by nebyla Ludra v pohodě když mi to pomalu každý den ve 4 hodiny ráno nosí do postele ať jí to přikrmím. Přitom je krásně tlusťoučká, vůbec ne vyzáblina jako chuděra Julča, která si to celé odedřela sama :D
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: Z drogerie :D Jsou to gumičky do vlasů :D Akorát první den jsem z toho měla strach, strkali do toho přední nožičku. No ale tak od 3 dne už jsem jim je z gumičky nemusela vyndavat ;) Až jim budou na těsno, tak je prostě roztřihnu. Ale je to pro mě taky poprvé, co to dělám, siamáčkům jsem jen malovala fixou puntíky na prdelky
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    AZRETKA: to je nádherné nadělení a harriet vypadá naprosto v pohodě :-)
    GIO
    GIO --- ---
    AZRETKA: odkud mas ty rozdelovaci obojky? ja budu muset jedne cernote asi nalakovat drapek..mam strach jim davat neco na krk
    GIO
    GIO --- ---
    tak nasi drobecci pribyvaji... chodim kolem nich ale stale po spickach.)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    CHIMERA: Ono se to různí, ale počítej +- od 7 do 10 tisíc za mazlíka ;)
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    AZRETKA: jsou překrásné :-D kolik stojí jedno takové miminko, jen abych měla přehled? :-D
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    Harrietini a Awovi ratolesti, dnes 2 týdny staré ...

    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: No já bych si hned nechala modráska, ale fakt nemůžu jeden kocour s koulema a dva bez fakt stačí. A holčičky si nechat nemůžu, stačí že hlídám před Awem Julču, natož pak ještě vlastní sestry! Stejně tak ta malá od Harriet musí do světa, tatínkovi napospas ji nenechám :D A pro těch 5 Harriiných kluků platí to co pro modráska :)
    GIO
    GIO --- ---
    GIO: jo a tim dokrmovala jsem myslela, ze uz dostavaly jinou stravu nez mliko, lahvickovala jsem od zacatku trochu..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam