• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    VODOMERKA: u těch cube to je 53x53 a dostáváme se na 450,- - je to pro tebe ok? Amélie mi vychází na 340,-
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    OPI: stránky jsou v přestavbě, brzy bude eshop, zatím tady: http://meowmeow.rajce.idnes.cz/Pro_kocky/
    OPI
    OPI --- ---
    ENKATT: jsou někde na webu ty pelíšky k vidění?
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: Tak se sealovou a modrou až takový problém nemám, ale ta lila a čokoláda jsou si někdy dost blízko. A to mám možnost porovnání doma, kde mám jak lilového, tak čokoládového kocoura :( Teď ty virózy celkem lítaj, taky jsme museli přeléčovat a posouvat očkování :(
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: No Kamilka je taky poloviční než bráškové. Sice cicmaj příležitostně všichni, ale ona teda se o to celkem dere. A jí jen syrové maso, kapsičky, granule, vařené celkem bojkotuje potvora. Jinak je to ale drak a furt by se mazlila, plete se mi pod nohy a drápe se na mě :)
    GIO
    GIO --- ---
    ja zatim kotata s kotaty ani dalsimi kocoury neslucovala, az je naockuju, precijen ostatni kocky chodi na zahradu, male mely nejakou virozku bakteriozku a jsou ted prelecen takze teprve odcervuju a ockovani az tak za dva tydny asi:-(
    GIO
    GIO --- ---
    aha ony fotky zkresluji no) btw moje prvni siamka mela v papirech blue a byla jasna ruzovka.) ale ono to proste nekdy tak je, se dobarvuji nebo nedobarvuji vekem..
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: jo, má je z nich nejvíc, ale mělo by mu to zmizet. Ale on není lila, je to můj první a zatím jediný modrý kotě. Letos mám lila jen oriše, myslela jsem že Xixí bude lila, ale vyšla z toho nakonec hodně světlá čokoláda. Takže podtrženo sečteno, Julinka mi ve dvou vrzích dala 5 sealáků, 4 čokolády, 1 x lila a 1x modrou. 5 kluků a 6 holčiček :) Je to šikovná holka. Akorát Awík mě překvapil, chce být s koťaty a zuří když ho oddělím, tak když jsem pryč musím ho nechat s Harry a některou polovinou koťat, protože s Julčou ho bez dozoru nechat nemůžu
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    ENKATT: A23 Cube, A28, A30 Cube. myslím, že 50cm bude stačit :)
    GIO
    GIO --- ---
    ty moje cerny vypadaji vtipne.) maji sice nadherne leskle kozisky,ale podvozek je jeste takovy min osrsteny, tak vypadaji desne olysale zespod :)) pruhata je desny mamanek, ta bude doma asi dyl, protoze ta to asi bude nesttezko, cerne strely uz naopak behaj po docela vysokych schodech a cpou se ja dive, tygrica se nad jidlem furt ofrna, sni normalni potravy podstate min nez cernosky a furt se chce kojit... nutit se mi ji ale nechce, obcas neco ochutna..
    GIO
    GIO --- ---
    ten lilák jak je pruhatý:)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    Awík s bráškama

    ENKATT
    ENKATT --- ---
    Bude chtít ještě někdo ty pelechy? Zařídila bych to, cena bude slušná, ale teď jí nevím. 40cm velký stály dosud těch 299,- od ledna budeme zvedat ceny.
    K mání jsou tyhle rozměry (na seciální objednávku teda) snad ve všech základních barvách z toho alba:
    50 cm60 cm70 cm80 cm
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    ENKATT: bylo :)
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    VODOMERKA: jestli by to bylo mineny fakt vážně, tak je doobjedname. mají různé rozměry.
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    doufám, že fotky nebudou zdeformovaný a obrovský. adoptivní děti, díky Schwalbe ;)

    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    chci se poradit... naše zvíře miluje rohlíky a buchty s tvarohem, mám mu to dopřávat, nebo ho od toho spíš držet stranou? a ano, tuhle se dostal do horní skříňky (nevím jak) vytáhl pytel s rohlíkama, rozdrbal ho a roztahal po bytě, a částečně okousal, částečně sežral... jde mi o to, jestli mu něco nechybí, a nemůže mu to nějak zásadně ublížit...
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    taky se hlásím o tři dvojpelechy, pokud by byly do vánoc :)
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    GIO: dneska sme objednávali. :-( pozdě
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam