• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    SARRI
    SARRI --- ---
    jo to by me taky zajimalo ..
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    máte nějaký tip na bylinku/granule/cokoliv mimo kortikoidů na zánět dásní? doktor říkal, že ti může být autoimunitní reakce... zuby jsou v pořádku.
    GIO
    GIO --- ---
    GENTIANA: no to ona je, ano:) jeji matka mimochodem opet mrouska, asi mi jebne...
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    GIO: jo, a taky trochu "Micinka je maličko víteco, ale i tak ji máme rádi."
    GIO
    GIO --- ---
    tady jsou i zoubecky.)
    strasne mne mordujou, splhaji po mne a budi mne hryzanim a kopanim, jsou to bestie.)


    tohle je ta "nase" Loth alias Klotylda
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    GIO: slušný drápečky :-)
    GIO
    GIO --- ---
    pred chvili shodily kameninovou misku na vodu, strepy vsude.. a vzapeti se zavesily na stromecek, pak zjistily , ze picha, takze se splasene snazily utect a stromecek padl.)) dluzno dodat, ze poprve,) tak jsem ho hned rovnou odstrojila a vyhodila:)) a certice nekam zalezly a delaji, ze nejsou.
    GIO
    GIO --- ---
    GENTIANA: myslis usi sejdrem,)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    GIO: ta horní fotka!!!
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: a kdo je vlastně tatínek? máš foto?
    GIO
    GIO --- ---
    jj nido ji to neveri chuderce.)
    ale tatinek je tatinek no.))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: šišlimišli :)) deset čertů v každém oku a za každým uchem :)) A stejně se musím smát, když vidím sněhobílou maminku a její kukačky :))
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    GIO: odidi budidi nedělej mi to! :)
    GIO
    GIO --- ---




    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    YENNEFER: no barva je modrá. Je to vždy ta barva, kterou by měl, kdyby nebyl mourek/ neměl sia zbarvení, neměl bílé skrvny ... Mourci mají kresbu na více či méně zrzavém podkladě, ale protože ty máš stříbro, máš kresbu na stříbrném podkladě. No ale není to úplně odborný výklad :D
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    i když ona se ta základní barva asi bere od barvy chlupu, co je hned při těle... musím to doma prozkoumat :-)))
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    AZRETKA: koukala jsem se do toho včera v noci, tak jsem to možná do rána v té hlavě neudržela, stane se :-) já v těch kódech kovaná nejsem :-))) spíš jsem přemýšlela, jaktože základní barva je modrá a puntíky stříbřité, když mi přijde, že základní barva je stříbřitá a puntíky modré :-) ale když ta bílá od schwalbe s černými skvrnami je černá, tak už je asi možné všechno :-D
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    YENNEFER: já myslela, že překlepla, ale ono to fakt není důležité :)
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    AZRETKA: ha, tak jsem se asi přehlídla... dík :-)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    YENNEFER: technická oprava OSH as24 (os24 by byl skořicový stříbrně tečkovaný)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam