• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    Tento klub je věnován siamským, orientálním kočkám (IV.skupině) a jejich chovatelům, majitelům a příznivcům. Chtěla bych se tu zaměřit na zkušenosti s těmito neodolatelnými ufonky, na výstavy, zkušenosti s chovatelskými stanicemi. Na nástěnku bych chtěla postupně dát seznam chovatelských stanic u nás. Vítané jsou samozřejmě fotky vašich drzounků.

    Siamská kočka je drzá, panovačná, dotěrná, domýšlivá, pyšná, hlučná, něžná a okouzlující. Svým uhlazeným, cizokrajným zjevem, zbarvením a safírově modrýma očima bez vyjímky každého upoutá.

    rozbalit záhlaví
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    CHIMERA: je fakt, ze mi opet chybi nejake nausnice a nahradni baterka do fotaku, zas je cas odtahnout gauce :D
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    HITOMI: cokoli se u nás zaratí, můj muž vždycky říká: cica zobrala :-D
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SCHWALBE: ty ouška se jim vybarvujou jak ve vývojce :) Za chvilku abys je šoupla do ustalovače:-))
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    Poslední týdny jsem si myslela, že už mi fakt hrabe, protože mi opakovaně mizely zubní kartáčky. Přítel už ze mě měl taky srandu a tvrdil, že sem je určo někde zapomněla po bytě. Jenže předevčírem jsem odhalila zloděje! Zlý siamátor Tse-tung je pravidelně odnášel do prostoru na záchodem! A vždycky jenom ty moje :D
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    AZRETKA: jo a koťata po mě skáčou i když stojím :D
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    CHIMERA: ony se tak tulí i k lidem, momentálně si nesednu, abych na klíně neměla aspoň min jednu kočku :D
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    AZRETKA: já asi začnu toužit po kočkách, co se tak pěkně přitulí :-D
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    DOMINIQUE01: oooo to je sexy ksichtík
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    muj doterny nosál :)


    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    TESAY: Fuňáka počujem tri poschodia dole keď odchádzam z bytu. Po príchode mi vyskočí na chodbu, rozbehne sa, řve a potom sebou plácne na kachličky o 10 metrov ďalej. Každý deň. Raz to natočím. U nás je ticho len keď spí no...
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    ENKATT: nebo že ses vrátila domů až teď a velčenstvo se muselo nudit. Nebo proto, že popolezlo slunko a kočka je mimo paprsek (ano, ležela a ječela, že toto jako né).
    GIO
    GIO --- ---
    Tak koťata zatim vydávají jen divné skripave zvuky nebo takove hluboké vrau, mňouká jen Lori a ma takovy tenounky hlasek,
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    APRILMOUSE: tak ti dík. Rusáček párkrát zařval na reprák, že by se žádná sia/ori nestyděla, a pak utekl a kredenc
    TESAY
    TESAY --- ---
    APRILMOUSE: tohle je podle mě (Lokiho) jemné mňoukání.
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    náš ori je ukecanej jen někdy a vrká jen z okna na ptáky... navíc zjistil, že než ječet nad pečeným masem, je lepší potichu vyčkat a až všichni odejdou, tak ten pekáč prostě vyžrat... opravdu jsem ráda, že jsem to včera obrala a připravila...
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    APRILMOUSE: No ta doternost asi sedi, ale my tomu rikame mazlivejsi. Ale hysterictejsi mi neprijdou, naopak pohodovejsi nez sia se mi zdaji - teda to co mam doma a muzu srovnavat ;)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    APRILMOUSE: stejne ten drzkopad na konci je nej :-)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    AZRETKA: jsou jine, prijde mi, ze ori jsou doternejsi a vic hystericke :-) a zadna siamka, co jsme meli doma, me nemela rada :-) naopak ori ke mne lnou. Ze vzorku 2 siamy 3 ori :-)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    TESAY: No někteří siamáci mi předou stylem takového vrkání :)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    ENKATT: právě že jsem tím fakt překvapená! Vždycky mi přišlo ujeté jak někdo může říct že Ori jsou jiné než Sia, když jediné čím se liší je barva. Ale teď jsem měla doma 6+1 Ori a 5+3 Sia a musím říct že mi to jiné přijde! Hlavně teda v tom povídání.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam