• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    GIO: tak kvůli tobě jsem prolezla diář... koťata se narodila 3. 5. a fotku jsem dělala 2. 7.
    GIO
    GIO --- ---
    na te fotce vpravo jsou mu rozhodne vic nez dva mesice.)
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    Gio: nebo to bylo šest týdnů já už si přesně nepamatují kdy jsem ho viděla poprvé :-)
    GIO
    GIO --- ---
    ale teda jeden mesic mu neni ani na jedne fotce, ni?.)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    YENNEFER: ty velké tlapky kotěcí :)))
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    trochu to vyrostlo :-) 1 měsíc vs. 9 měsíců a 4,5 kg... a fotí se to fakt blbě, vždycky když zaostřím, tak mi běží očuchat foťák...

    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    SCHWALBE: to je buřt :D
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    CHIMERA: je fakt, ze mi opet chybi nejake nausnice a nahradni baterka do fotaku, zas je cas odtahnout gauce :D
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    HITOMI: cokoli se u nás zaratí, můj muž vždycky říká: cica zobrala :-D
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SCHWALBE: ty ouška se jim vybarvujou jak ve vývojce :) Za chvilku abys je šoupla do ustalovače:-))
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    Poslední týdny jsem si myslela, že už mi fakt hrabe, protože mi opakovaně mizely zubní kartáčky. Přítel už ze mě měl taky srandu a tvrdil, že sem je určo někde zapomněla po bytě. Jenže předevčírem jsem odhalila zloděje! Zlý siamátor Tse-tung je pravidelně odnášel do prostoru na záchodem! A vždycky jenom ty moje :D
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    AZRETKA: jo a koťata po mě skáčou i když stojím :D
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    CHIMERA: ony se tak tulí i k lidem, momentálně si nesednu, abych na klíně neměla aspoň min jednu kočku :D
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    AZRETKA: já asi začnu toužit po kočkách, co se tak pěkně přitulí :-D
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    DOMINIQUE01: oooo to je sexy ksichtík
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    muj doterny nosál :)


    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    TESAY: Fuňáka počujem tri poschodia dole keď odchádzam z bytu. Po príchode mi vyskočí na chodbu, rozbehne sa, řve a potom sebou plácne na kachličky o 10 metrov ďalej. Každý deň. Raz to natočím. U nás je ticho len keď spí no...
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    ENKATT: nebo že ses vrátila domů až teď a velčenstvo se muselo nudit. Nebo proto, že popolezlo slunko a kočka je mimo paprsek (ano, ležela a ječela, že toto jako né).
    GIO
    GIO --- ---
    Tak koťata zatim vydávají jen divné skripave zvuky nebo takove hluboké vrau, mňouká jen Lori a ma takovy tenounky hlasek,
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    APRILMOUSE: tak ti dík. Rusáček párkrát zařval na reprák, že by se žádná sia/ori nestyděla, a pak utekl a kredenc
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam