• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    GIO: Pruhatky to venku zvladnou, maji hodne schovek a mysi ku loveni :)
    GIO
    GIO --- ---
    pruhatky se sem stejne uz boji, co se je Aurora neustale snazi zabit.)
    GIO
    GIO --- ---
    ANABEL_LEE: malo nemalo, dve ne bo tri to uz je jedno.)
    GIO
    GIO --- ---
    na keramicke smaltovane misky uz taky kaslu, nase kcoky maji dost misek ve vysce kvuli psvi a uz jich rozflakaly kvanta, ted maji kovove, a na vodu jednu plastovou a jednu kovovou a k tomu fontanu..a na tu dlabou
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    GIO: tak jasne, doma je malo kocek totiz, vsechny nalezle venku :))
    GIO
    GIO --- ---
    jo a z domu jde jen jedna, tečku si nechávám já,)) a Kuba baghiru.))
    GIO
    GIO --- ---
    SCHWALBE: hele ty moje maji taky applaws , ale vic jim jede fitmin, musim pro nej as dojet.

    hele ale to trosku prehanite holky s tema miskama, takovy bordel nase kotata vytvori pri jednom jidle, nebo kdyz jim rano dam a odpoledne prijedu, presne tak to kolem misek vypada.)) vytiram tam vpodstate furt a furt je nekde neco prischle:)

    skrabadlo neni prirozene teritorium, to ony si velmi rady vymysli samy, kde se budou ve vyskach povalovat,) staci, kdyz se maji o co brousi,t u nas tak funguje supr kresilko z ikea.)
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    SCHWALBE: já dávám do umělé jen šoušle, jinak je vše v keramice a zvíře si zatím nestěžovalo... co myslíš tím přirozeným teritoriem? kocouš je nejspokojenější v něčí posteli, případně na zapnutém topení...
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SCHWALBE: v čem není plast dobrý? Máme plastové misky na jídlo a na vodu smaltovanou mísu.

    A ta prostírání pod misky by měli vyrábět v rozměru 1x1 m, máme největší koupitelné a moc nestačí :D
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    SCHWALBE: tak majetný nemajetný... když je někdo čuně... a zrovna škrabadlo za 30 mi nepřijde jako neprosto nezbytná věc... a ta fotka je fakt nechutná...
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    SCHWALBE: jak může být chovatel nemajetný, není to nonsens? pokud to někdo dělá poctivě, tak myslím,že se na tom fakt zbohatnout nedá...
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SCHWALBE: asi tak. U nás to někdy po jídle vypadá na podlaze podobně. Ale tak to uklidím a pak teprve fotím. A takovou fotku, pokud vznikne, nikde neukazuju.
    GIO
    GIO --- ---
    presne tak, ti Kordulini vypadali dost jinak,) sranda.. v patek asi odjizdi Lili, tak prijd pomuchlat jeste:)
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    GIO: No ti kordulini prcci byli fakt tlustsi, stihle geny holt :)
    GIO
    GIO --- ---
    no to nechapu:))) koji bucek bo co.))

    ja mam 2D kocky od narozeni.) ale pry to maji po Joshuovi.)
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    Tutu ty bříška :-)))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SHAMPOO: neee, co dalšího se tam ukázalo?
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    Tak to dobre neni. Bordetela je sice pryc. Ale lepsi testy ukázaly dalsi svinstvo. Doktorka mu dala prasku jak pri armadu a 20 udelam genove testy...ale vzdavam se pomalu a jistě. Kdyby byl jedinacek dobry. Ale je infekcni a silne a ja nenam jen jeho. Chce se mi brecet.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SHAMPOO: to bude dobrý, držím palce
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    SCHWALBE: aaaaaaw sladký
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam