• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    GIO
    GIO --- ---
    no, kubovi ochcavali v dilne, tak jsme jim tam zamezili pristup no, kolem baraku moc ochcavat nestihaji, neb nasi psi cizi kocky honi
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: chapu tvoji paniku po predchozim chcacim komandu. me by asi jeblo totiz. Me bohate staci mit barak ochcany zvenku od venkovek - a to je jen jedna stala plus prochazejici, kteri maji kolem nas trasu. Mate s tim taky nekdo problem? Resite to nejak?
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    tak to my schod ani jeden, musime nahrazovat skrabadlem :)
    GIO
    GIO --- ---
    MAIKOR: uklidnuje mne, ze se to proste obcas stava, diky.))
    GIO
    GIO --- ---
    my mame hodne schodu a ruznych zakouti, to jim staci:))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: u nas nastesti do mekkeho absolutne vyjimecne, zrovna ted nedavno teda do Tonikovy postele se vseim vsudy. Nastesti tam byla nepromokava podlozka na nocni nehody, takze matrace zustala nedotcena. Ani nevim ktera z nich to byla, ale stalo se poprve a duvod mi zustal neznamy. U nas frci spis sprchac kdyz uz to musi byt mimo zachod, takze to je snesitelne :)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SARRI: myslim, ze jsme to tam lepili herkulesem, ale konce jsou privrtane primo do stromu a ani se nehnou.
    GIO: neni to ideal krasy, i kdyz by to slo trochu zhezcit, uz to mam i vymyslene, ale skutek zatim nic :) Kdyz vidim, jak na tom radi a litaji nahoru dolu, skacou a skrabou a kockujou se ve vysinach, tak jsem to vzala na milost. Kocky jsou splhavci holt :)
    GIO
    GIO --- ---
    jako nedelaji to nijak pravidelne, jsou to vyjimky, a le asi si to kazda z nich musi vyzkouset:)
    SARRI
    SARRI --- ---
    me to udelal kocour kdysi 2x .. do fatboye .. jinak nic
    GIO
    GIO --- ---
    jojo hromadky na zemi uz se muz odnaucil:-D na to jsou kotatka prebornici:))

    ale jinak je teda mcone chvalim,jinak jsou to fakt zlaticka ty nase holky:)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Nás už první domácí kočky naučily nepovalovat prádlo v hromádkách :D

    ještě jedno kotě a máme domácnost jak z časopisu.
    GIO
    GIO --- ---
    presne, ale na postel uz necuraji, protoze ty periny poskladam na hromadu a na samotne prosteradlo se nevycuraji, jen do rozestlane periny jednou a jednou mezi polstare, ale ted druhy exces byl gauc, polstar na nem, a to me desi, rpotoze minula skvadra kocek vcele s chvilu nevykastrovanym chovnym kocourem mi z gauce udelala nechutny kus nabytku tak se toho strasne desim... ale nic strasneho a neni to ddne, proste obcas nektera z nich zblbne no... mekke uz se tedy snazim odklizet, ale prece to nebudu odklizet donekonecna...:) snad je to s vekem prejde:)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GIO: jeden 5letý polovenkovní expert se párkrát do roka rozhodne, že jeho ranní život chce změnu, zajde k nám do postele apochčije nás - peřina, člověk, matrace...
    Vždycky jsme se stihli probrat, vylítnout, rychle stáhnou všechno z postele a matraci postříkat čističem a omýt vodou a znova, než to zasáklo.
    Ale máme ho rádi :)

    U mrňousů bych se snažila neumožnit jim přístup na měkký, aby je to nenapadlo, blbě se to odnaučuje.
    GIO
    GIO --- ---
    spis mi reknete, stava se vam, ze vam kocky curaji do mekkeho? odnaucujete je to nejak? mi se ted kotata obcas vycurala do periny nebo do polstare na gauci a ja zurim, i kdyz uvnitr, nechci jim to moc vytykat, koneckoncu jsou to male holcicky jeste, ale stve me to:)) aurora takove veci rozhodne nedela. a nechci aby to delaly ity ostatni..
    GIO
    GIO --- ---
    ja vam nevim, aj nesjem priznivcem ani tech omotanych stromu no, mi se to sem neodi, to jim radis jednou za cas koupim proutene kreslo za litr z IKEA.)) ale nehanim, chapu, kazdy to ma jinak:)
    ADITU
    ADITU --- ---
    SARRI: na začátku a konci motání poměrně mohutně (ale pro kočky nepřístupně) tavnou pistolí. Sem tam i na sloupku, ale vždycky tak, aby se k tomu nemohly kočky nijak dostat.
    SARRI
    SARRI --- ---
    a na otm knemu to mate priolepene? cim? drzi to dlouhodobe?
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    taky jsme tehdy koupili nejake silnejsi a i po letech pouzivani je jako nove.
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    ADITU: to vypadá výborně, díky :-)))
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    MAIKOR: to já vim, právě proto zkoumám, kde to koupit nejlevněji :-) strom už máme, lano ještě ne...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam