• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    GIO
    GIO --- ---
    jediny, co mi na orientalkach schazi, jsou modre oci, ano...,)
    GIO
    GIO --- ---
    SCHWALBE: no ocasy maji teda holky taky nekonecne, po mamince.)
    GIO
    GIO --- ---
    MAIKOR: no ona je uchvatna typove, povahove trosku slozitejsi, ale co bychom pro ni neudelali, ze.))

    a holky po ni moc nejsou povahove.) akorat malicko suva, ale ta je taky spis jina, Roura neni introvert
    GIO
    GIO --- ---
    ta posledni cerna jde do sveta na mazlika, protoze povahove mi nesedi..a nechci prodavat zvirata do chovu, nasi cernou kastrovat nebudu, jen tečku, neboť je mrňous.)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: a ty jeji modre oci, to je nadhera!
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    GIO: psi mi na to prdí, sežraly dršťky a chrápou :D
    SARRI
    SARRI --- ---
    GIO: ta posledni je skvela jen cernousek ma vyraz "kdyz vona me nepusti ani z toho koberce";DD
    GIO
    GIO --- ---


    bachařka furt ve službě.))





    GIO
    GIO --- ---
    a psi ho nenajdou jo?.)
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    jo gumička, to by ještě šlo, kocour ztopil psům kachní krk a někam ho schoval a začíná to tu někde podezřele zavánět a nemůžu to najít :D
    GIO
    GIO --- ---
    no ja mam taky stihu, takze kdyz na zemi najdu gumicku, nit nebo spendlik, tak jsem taky jak vysinuta.. ale krom kocek i kvuli plazivce male.)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    Tak to nase kocky jsou nudarky, pred nima nic schovavat nemusim. Leda maso z linky, jinak nic. Takze si tu vesele zijem v bordylku od batolete :)))
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SARRI: do jisté míry. Normální pořádní lidé snad nezastrkávají záložky do knížek, nemají kalíšek s tužkami a pastelkami (okus tuhy) a diář (látková záložka) v šuplíku, nezastřihávají nitě na vypranén prádle při věšení, nezatavují okraje koberců, nepilují roztřepená ucha proutěných košíků apod...

    A vázu s kytkama nemají ustropu!
    SARRI
    SARRI --- ---
    mne desne bavi jak kocky ucet lidi bejt poradny a nenechavat zbytecny veci valet .. takovej kocici minimalismus :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SCHWALBE: když jsme se z dosahu Bestie (kočka nalezené, bíločervená) odstranili všechny provázky, nitě, třásně, háčky, drátky a cokoli, co by mohla sebevražedně pozřít, začla vytahávat nitě ze sušícího se prádla!
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    SCHWALBE: taky naprosto paranoidně uklízím úplně vše, mám prázdný poličky, stolky, všechno :D Sněhule (bengoška) zase miluje papírový kapesníčky v igelitovým obalu, ale ta je trubka a když se jí podaří nějaký ukrást, tak ho odnáší za nadšeného kvíkání, takže je většinou odhalena, než ho stihne rozcupovat na konfetky :)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    SHAMPOO: Pocina má úchyku na plastový věci. Nejradši žvejká takový ty síťky na brambory, cibuli, ale neopovrhne ani igelitákem nebo plastovou obálkou. Komplet všechno musím schovávat... kabely jsou blbý, to bude chtít vyšší dívčí schovávací.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SHAMPOO: kabely jsou blby, asi jen eliminovat jejich vyskyt a pristup k nim. U nas se bezne prekusujou vodici lanka na zaluziich, coz je otravny ale nastesti ne nebezpecny.
    SCHWALBE: to ani nekomentuju, je mi jch vzdycky lito. Jak jsou chudiny zdeformovany. To je uz za hranici zdravi tohleto. Me spis fascinuje, jak jsou rezignovany a co vsechno si nechaji libit.
    GIO: tak nase osmileta Elza ma jeste vsechny zuby. Ma sice kamen, ale ten ji cas od casu nechavame odstranovat.
    Ono to cisteni je akorat stres navic, ktery proste neni potreba. Kocka ani bez zubu hlady neumre.
    APRILMOUSE: jo tak dobrotku z ruky si Zofi taky neumi vzit a to ma zuby vsechny. Se ji smejem, ze je preslechtena :)))
    GIO
    GIO --- ---
    hele soph byla skoro kompplet bez zubu od cirka dvou let, a jedla maso, granule, vsechno.. akorat ji to Kuba krajel na mini kosticky to syrove
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    Já už psala i jinde, Pocka od 1 roku přišla o všechny spodní řezáky, a i pár horních. Špičáky má všechny a stoličky snad taky :) ale je to Bezzubka moje, jí bez problémů granule, jen si nedokáže vzít třeba dobrotku z ruky, to jí musím dávat na zem :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam